Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko osnivanja kluba

Recommended Posts

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

@ garabin

Moj licni savet ti je ako zelis da izbegnes sve moguce zajebancije odes do nekog advokata kazes mu sta hoces on ti sastavi statut kluba izvrsi registraciju, jos ako ima cuku na benzin eto ti statut za dz :)

Mislim da je mnogo bezbolnije nego da jurcas za papirima (imao sam prilike da registrujem klub-udruzenje gradjana) prvo sam mislio sam cu da sve odradim ali posle mi je sve to odradio advokat (na svu srecu kucni prijatelj).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ha! Potpuno sam zaboravio na ovu temu. Vidim da je ova tema započeta početkom 2008. godine :) E pa imam vas za obavestiti da smo se konačno registrovali :) Eto nije prošlo ni 6 godina od tada :) Pošto je mnogo vode Dunavom prošlo od tada ideja o ljubiteljima Piaggio motora je prerasla u pravo pravcato moto udruženje. U međuvremenu su se desile raznorazne stvari, prevrati, previri ali smo na kraju uspeli. Uskoro više informacija o svemu...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Pozdrav kolege, jes' da je tema stara, ali nadam se da je neki prate jos uvek, da ne otvaram novu sa istim naslovom bez potrebe ...

Dakle, u fazi registracije smo, pa me zanima da li neko zna kakva je sada procedura?

Bio bih zahvalan kada bi mi neko poslao statut kluba na begovic.misho@gmail.com cisto da mogu da uporedim, kako ne bih zabrljao (ako je moguce), jer takva smo drzava da i zbog zareza vrate papire 0ljut2.gif

Naravno, onaj koji mi posalje papire bice pozvan na druzenje cim osnujemo klub 0takoje.gif

Hvala unapred 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Drustvo pozdrav.

Mozemo li i mi da dobijemo neki statut i savet kako da osnujemo klub.Potrebna nam je brza informacija jel klub zelimo da osnujemo do jula.Koliko minimum clana kako se registrovati i sve ostalo.Velika molba i veliki pozdrav za sve ljubitelje motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

posalji mi na PP gmail adresu i sve potrebne papire ces dobiti kako smo mi ispuili statut i ostalu dokumentaciju!Ja sam prosli mesec sastavljao papire sa ortakom i ovaj mesec smo registrovali klub!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 747 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Може ли да се направи мото секција у неком већ постојећем удружењу грађана?

Imaš upravo u Nišu moto sekciju u udruženju veterana 72. padobranske. Kontaktiraj člana foruma i tvog komšiju 'Žika56' za detalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Žabljane, Vucje, Srbija
  • Motocikl: Sprint Prince 125 i Kawasaki GPZ 500s

pozdrav baćo bajkeri. planiramo osnivanje kluba u Vučju, 17 km od Leskovca pa nas interesuje papirologija oko toga.klub bi organizovali kao udruženje gradjana ne kao sportski klub, a ovo što sam ovde pročitao je nekako bajato iz 2009. bio bih vam veoma zahvalan na pomoći. pp apotekarss@gmail

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: ...Kawasaki Versys 650

Poslao sam mu sve papire i statut našeg kluba puno bi bilo da stavim na forum ali ako nekome treba poslaću i njemu.

 

Uz dužno poštovanje svakome.

I ja bih bio zahvalan ! Pozdrav!.......pitihac@gmail.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda Varadero

Potrebna mi je bilo kakva pomoc oko osnivanja moto udruzenja-kluba. Nas 15-ak imako istu zelju pa smo resili da to i ostvarimo. Vidim da je ovde pisano jos 2009, ne znam da li je taj zakon i dalje na snazi ili se nesto menjalo do 2018 god. Znacio bi nam statut nekog postojeceg moto kluba. Ako neko ima i voljan je da pomogne neka mi posalje na dincicmilan83@gmail.com 

 

Znam da se razlikuje ako se osnuje kao sportsko udruzenje-klub ili ako se osnuje kao grupa gradjana u zavisnosti od aktivnosti koje bi se sprovodile. 

Svaki savet je dobrodosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: BMW R1150 RT Tomos T14 TLS
On 1.4.2018. at 15:22, Milan PK je napisao:

Potrebna mi je bilo kakva pomoc oko osnivanja moto udruzenja-kluba. Nas 15-ak imako istu zelju pa smo resili da to i ostvarimo. Vidim da je ovde pisano jos 2009, ne znam da li je taj zakon i dalje na snazi ili se nesto menjalo do 2018 god. Znacio bi nam statut nekog postojeceg moto kluba. Ako neko ima i voljan je da pomogne neka mi posalje na dincicmilan83@gmail.com 

 

Znam da se razlikuje ako se osnuje kao sportsko udruzenje-klub ili ako se osnuje kao grupa gradjana u zavisnosti od aktivnosti koje bi se sprovodile. 

Svaki savet je dobrodosao.

Ako je tema i dalje aktivna, evo nekih pojedinosti:

Ako je neko raspolozen da osvezi temu sa novim informacijama ....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Osnuj nevladinu udrugu za zaštitu motorista bla bla bla, te povuci mljune iz proračuna.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
Pre sat vremena, slavica.kovacevic je napisao:

Da li bi neko mogao da mi pošalje dokumenta potrebna za otvaranje moto kluba udruženja granđana?

slavica.kovacevic7@gmail.com

То је сада најбоље препустити неко агенцији које су специјализоване за регистрације у АПР-у да Вам одраде јер ту сте онда апсолутно сигурни да вас АПР неће за неку ситницу враћати ... ако сте у Новом Саду па да вас одмах упутим 

Promenio član ПИпезос

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 881 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

U NS u APR-u su jako predusretljivi i voljni da pomognu. Pre par godina sam bio suosnivač "sportskog udruženja". Odeš lepo kod njih i pitaš sta je potrebno,kad sakupiš (nama trebao i statut) odneseš kod njih i njihova pravna služba pregleda i da sugestije ako treba neke izmene (to sve džabe) da ne bi bilo vraćanja. Stvarno samo reči hvale za ljude koji su tada radili tamo.

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja