Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 1000 F

Recommended Posts

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Vrti se do 12k obrtaja, a 'crveno' pocinje od 6.5k? :stabre: nisam to vidjao ranije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Vrti se do 12k obrtaja, a 'crveno' pocinje od 6.5k? :stabre: nisam to vidjao ranije...

Pa rece da je 53 KW. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Tako je fabricki..nista dirano...Inace kod mene je retko prelazila preko 5000.Nema potrebe.Extra elastican za voznju.Max. brzina za putovanje 140-150.Nemam potrebu za brze...Barem je ja tako vozim.Za druge ne znam..0takoje.gifNe zurim..Jednom sam pozurio,davne 1986 i zavrsio na staroj ortopediji u Visegradskoj sa nekoliko preloma..Svaka skola se placa,a ja sam je skupo platio..Ne zurim i uvek stignem gde sam posao...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Vrti se do 12k obrtaja, a 'crveno' pocinje od 6.5k? :stabre: nisam to vidjao ranije...

Pa rece da je 53 KW. :)

 

Tako pise u saobracajnoj.Svajcarci su cudo.Odblokirana je..Nisam je mnogo pritiskao ali se oseti kad povuce.Ni malo nije naivna...I jos nesto..Na 4000-.5000 na putu trosi 5l.Garantujem,provereno.Preko toga sigurno vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Po litar na svakih 1000 obrtaja, kako zaključiše u nekoj temi na forumu :zvizduk:

Šalim se ja malo, nema ljutnje :takoje: Pratim oglas, vrlo me interesuje dalji tok prodaje, kao i ovaj model Honde a tvoj primerak je vrlo lep i očuvan.

Imam vlo pozitivno iskustvo i mišljenje o Krmači :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Ovo mi je cetvrta CBR 1000 f po redu..Da me ne zeza plasticno koleno,nikad je nebih menjao..Los mi je polozaj a inace sam malko i glomazniji, pa moram na enduro verziju.Varadero..Naravno Honda.Znam da nije voznja kao sa CBR-om,ali visa sila.Nikoga ne ubedjujem ali bi mi bilo drago da ode u prave ruke..Mene je extra sluzila.Redovno odrzavana..Mazena i pazena....Nemam ni jednu primedbu..Inace sam na motoru preko trideset godina i vozio sam sve i svasta..Generacija koja je odrasla u Asterixu na Beogradskom Uscu..Ako ne ode za razumnu cenu,zavrsice u sobi...I jos nesto.Vlasnik sam MOTO-SERVISA vise od dvadesetak godina a zanat zavrsio kod.pok.Deda Voje Ivanisevica i pok. Cubra Ilijije tako da je motor redovno servisiran i odrzavan.Za to mogu da garantujem...

 

Sve sto je navedeno kao Novogodisnji poklon,ostaje i dalje...

post-21769-0-93410100-1389182085_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

NOVOGODISNJI POKLON

 

 

Uz motor kofer Givi...

U koferu...Prva pomoc,fluo prsluk,sprej za lanac Motul i tank torba...

u tank torbi...

Cetiri litra Repsol ulja

Filter ulja

cetiri NGK DPR 9 EA...

 

SVE ZA NAVEDENU CENU...

 

SRECNA NOVA...PUNO KILOMETARA....

 

2cirka1.gif

 

Poklon jos uvek ide uz cenu od 1600e..Uz sve to i dva kisna kombinezona..Bozicni poklon...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Nista mi nije jasno..0zbunjen.gif Kada vidim cene kojekakvih leseva,fajtera i raznih prerada,posle padova, a motor koji je u prvoj boji,registrovan i bez mana nema interesente..Stvarno ne razumem...1neznam.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Danas nisam mogao da odolim.Pala kraca klubska voznja.Prva ove godine..Honda ko Honda..Prede.i dalje aktuelno ali ne za dugo...1moto3.gif

post-21769-0-36887600-1389468229_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd-Jagodina
  • Motocikl: Honda Cbr1000F (autobus)

Druze koliko ces da mi doplatis da uzmem hondu od tebe? (šala).

Ne mogu da verujem da ovakav motor i sa svim ovim stvarima koje dajes uz njega nema zainteresovanih,mislim strasno,ja da nemam isti takav, bez razmisljanja bih dosao i pazaro tvoju.

U svakom slucaju srecno sa prodajom :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Hvala na podrsci i lepim zeljama.Ni ja sam ne verujem..Kao sto sam napisao,mislio sam da se necemo nikada rastati ali me je koleno(plasticno) opasno pocelo da zeza,pogotovo na duzim turama pa sam odlucio da probam Varadero 1000.Nekako je drugaciji polozaj..O njoj,Hondi,necu da pisem vise nista da nebi ispalo da je mnogo hvalim.Ako je neko bude uzeo nece zazaliti.Pazena je i mazena i nikada nije maltretiranaMenjano sve na vreme a i pre vremena.Sve sto sam napisao stojim iza toga.Uz nju dajem sve sto je njeno.Ako ima zainteresovanih neka se jave i ponude ili javni ili na PP..Cenu necu spustati u nedogled.Ako je sudjeno,ostace u mojoj garazi do kraja..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

za ovakav motor uvek ima interesovanja, ono chega ovde nema su pare. gledam motore u pola cene u dobrom stanju pa ne odlaze. strpljenja, naleteche neko ko zna shta je ovo i kupiche :takoje:

prvi bih je kupio al sam svestan da nemam para za njenu eksploataciju. al ovako neshto za duge ture je savrsheno.

sretna prodaja :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Uz motor kofer Givi...

U koferu...Prva pomoc,fluo prsluk,sprej za lanac Motul i tank torba...

u tank torbi...

Cetiri litra Repsol ulja

Filter ulja

cetiri NGK DPR 9 EA...

 

SVE ZA NAVEDENU CENU...

 

SRECNA NOVA...PUNO KILOMETARA....

 

2cirka1.gif

 

 

 

Samo do kraja meseca..,

1500e...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Jos deset dana ova cena.Kako sam i obecao.Do prvog februara..1500e i pokloni..Za posle ce da vidimo.Cena moze samo gore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ova ponuda vazi jos neki dan.Do kraja meseca.Za dalje???0stabre.gif

ti sada radiš kontra licitaciju. Nisi mi jasan.

Ni za ovu cenu i sve ove poklone niko neće da kupi.

kao loš marketing: "Evo niko neće da je kupi ovako povoljno, a ja ću da podignem cenu, pa ćete onda da vidite kako tek onda niko neće".

 

Razumem marketinški trik kada nešto ima veliku cenu, pa je prodavac smanji, kao , ako ne iskoristite nedeljni popust, nećete uštedeti. Evo vam prilike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Nije nikakav trik.Ova je cena trenutno.Za dalje ne znam.Pocece i sezona,cene ce da idu gore.A i ako se ne proda,nije problem.Neka stoji.Ispod ove cene ne ide...Znam sta prodajem,znam koliko je u nju ulozeno i u kakvom stanju..Ako naidje kupac OK.Ako ne,nista..Ostace u mom vlasnistvu do kraja..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Ubacicu oglas i na druga glasila,naravno sa drugom cenom.Ne brinem jer sezona uskoro pocinje.Javili su se par ljudi i to uglavnom koji me znaju.Znaju i o kakvom se motoru radi.Bez sekiracije...

PS-Svrati na kafu i rakijicu kad si u prolazu...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja