Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 1000 F

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: H Novi
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Baš bih voleo da vidium tu hiljadarku koja troši manje od 4.2l :moto3:

pa nemozes da objasnis ljudima sve i da hoces i da umes :moto3: kolika je stvarno realno mala cak i manja dosta potrosnja kod litraca naspram danasnjih 600.....jer nisu ni vozili hiljadarke.......samim time se i plase potrosnje........ :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

4,2...Kako li je to sracunao?Ajde 4 ali onih o,2...0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif

Moracu da je ovih dana isteram iz garaze i javicu vam koliki je zarez....Valjda cu uspeti da izracunam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

ma šta se mučiš, ako su oćišćeni karburotori i naštelovani ne troši mnogo ako voziš u stilu neke touring varijante.............ako ga gaziš svaki troši..........

 

ja sam se malo zapitao oko potrošnje moje hiljadarke i 150ks,........i eto 6,7 sa dvoje nas + 3 puna kofera što je potpuno ok............ali može da troši 10 kada joj otvoriš apetit i konstantno prelaziš 6k obrataja :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Baš bih voleo da vidium tu hiljadarku koja troši manje od 4.2l :moto3:

pa nemozes da objasnis ljudima sve i da hoces i da umes :moto3: kolika je stvarno realno mala cak i manja dosta potrosnja kod litraca naspram danasnjih 600.....jer nisu ni vozili hiljadarke.......samim time se i plase potrosnje........ :zdravo:

Nisam ni napisao niti rekao da litrace trose ispod 4,2 i neznam kako si ti to onda zakljucio,,,,,,na osnovu cega :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Prodata prvom kupcu koji je video uzivo za 1600e...1zdravo.gif

chestitam i tebi i kupcu! nije tu bilo greshke. trebao je lep dan i chovek koji trahzi takav motor, puno sigurnih kilometara :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Kupac je nije ni video forum.Dosao je putem preporuke..Clan je jednog Moto-kluba i inace moj veliki prijatelj,tako da zna o kom se motoru radilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja