Jump to content

Moto Zajednica

Alfa Romeo 147 1.9JTD

Recommended Posts

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Prodajem alfu 147 1.9JTD,kupe, 2002god. Na ime kupca. Auto je licno moj.

digitalna klima

kozni volan

crvena kozna sedista

alu felne 15

el podizaci.

Bord kompjuter

sto se tice motora, 1.9JTD-116ks-1910ccm. Auto se prodaje u stanju u kakvom je stigao iz inostranstva, gume su dobre, plocice napred dobre, pozadi nisam gledao, proverio sam mu rashladnu tecnost, ulje, ulje u servu, ulje u kocionom sistemu, klima radi. Znaci kod majstora nije isao jer nije bilo potrebe. To je onoliko koliko ja znam i ako vas vise interesuje, povedite majstora 2-3 ili 4, sve primedbe uvazavam i nisam od onih kojima smeta da im kupac lupom, magnetom.. ili nekim trecim metodama pregleda auto,jer ne zelim nekom da prodam nesto na slepo pa da bude da sam nekom uvalio. Prevarant nisam a i ovo su smesne pare da bi zbog njih kaljao obraz.Znaci dodjete, pogledate, proucite i ako vam odgovara, pricamo o ceni. A ako vam ne odgovara, rastajemo se kao ljudi.

 

Sto se tice cene, ja ga na oglasima cenim nesto preko 2400e, ovde na forumu stavljam cenu 2300e i ona nije fiksna, znaci da cu ga dati ispod te cene.

Primam i sms i pozive pa cak i poruke preko foruma. mob:063499952

post-13054-0-60640300-1378239224_thumb.jpgpost-13054-0-66296800-1378239250_thumb.jpg

 

post-13054-0-68207000-1378239273_thumb.jpgpost-13054-0-96391700-1378239295_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Od one 1.6mpi i 1.5dci bi trebalo al od Gagijeve 1.4 sa famoznih 75ks nije brza sigurno :'(:ups:

 

Cudo su ti ovi ne Dacia automobili, kod njih kao da svi ti silni konji sede na krovu i usporavaju auto a ne ispod haube kao kod Dacie.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Posto je dosta zainteresovanih zvalo da pogleda a niko ne pominje da vodi majstora, ja sam odveo auto na pregled, zbog svoje savesti a i zbog kupaca. Majstor je uocio da na bloku motora ima rupica, velicine vrha igle na koju auto vrlo malo pusta antifriz, ne curi vec se sliva kap po kap na svakih par sati. Posto je situacija takva, cena je stvar vase ponude i dogovora. Molim samo bez nepristojnih ponuda, u tom slucaju ostavljam vozilo sebi a tecnost za zaptivanje hladnjaka 90 procenata moze da resi problem(tako kaze majstor). Znaci ne trazim za njega nesto mnogo vec realno za ovu situaciju.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Tu tackicu na hladnjaku mozes da resis onim cudom sto izgleda kao stapic, zagrejes upaljacem i pipnes mesto gde curi i resio si problem... Nije skupo oko 100-200 din...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ostecenje se nalazi na delu bloka gde je rashladna tecnost i pod lupom je skoro vidljivo, ali antifriz ipak izlazi i to mozda 10ak kapi dnevno, znaci na mesecnom nivou bi se tek primetila neka mala razlika. Moze da se sanira jer ostecenje nije veliko i nema gde da se siri. Auto je u voznom stanju i ne podize temparaturu preko radne temparature, radnu normalno i postize, tako da pukotina nema nekog veceg uticaja na rad motora. Ali situacija je takva da ta pukotina na bloku postoji i moze svaki dogovor oko cene.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

da nije to tehnicka rupa koja pokazuje kada pumpa vode crkne,tu krene da ide voda i znas da je vreme da se pumpa menja, to imaju i motori i automobili????

 

inace volim alfu, vozim jednu stariju samo i vreme je da se menja ali jbg situacija jos to ne dozvoljava, tvoja je super srecno sa prodajom :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Hvala, provericu vec u ponedeljak, nista nije iskljuceno, s obzirom da je rupa velicine vrha igle.

 

A ako ima neko zainteresovan, nek ponudi neku cifru, dobija alfu po ceni mozda osrednjeg punta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

@cipura imas pp

 

@smedic auto je vec kod majtora i rasprema se da se pogleda detaljno problematican deo. Ako je to ta tehncika rupa, onda super. Naravno cena onda ostaje isto podlozna svakom dogovoru i niza od drugih slicnih 147-ica, nisam od onih koji je opet podizu cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ako je meni kocka zalio rupcagu na bloku koja pritom drzi sraf, i na nj. zasrafio dekl, velicine 1.5 cm na prethodnom motoru, i dan danas ne pusta, onda moze i ovo da se resi, ...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja