Jump to content

Moto Zajednica

Smeštaj u Sarajevu ?

Recommended Posts

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Ovako, u subotu 31.09. idem u Sarajevo i treba mi prenoćište za mene i ortaka samo za noć subota na nedelju pošto već ujutru u 10h treba da smo na drugom mestu.

 

E sad, da li neko ima predlog za neki hostel ili nešto slično sa normalnim cenama ? Ne tražim nikakav luksuz i ništa posebno. Znači da prespavam i da se eventualno istuširam uveče. Gledao sam nešto po netu ali reko da prvo pregledam ono što ima neku preporuku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Yamaha XJ6 N

Pogledajte na

 

http://www.tripadvisor.com/Hotels-g294450-c3-zff26-Sarajevo_Sarajevo_Canton-Hotels.html

 

Pa onda vidi sta vam najvise odgovara, pa pitajte, tu sam.

Da li dolazite motorima ili autom?

Ako dolazite motorima mozete kod mene u garazi ostaviti motore.

Zao mi je sto vam ne mogu ponuditi da prespavate kod mene, nemam vremena da dovedem stan u red, nema me kuci nikako.

:)

 

 

Pozzz

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Motel " Topalović " naselje Lukavica, motel " Suljović " naselje Ilidža. Pristojno, s tim, što je motel Suljović na 200 metara od tramvajske stanice. Tramvaj na liniji 3 ide od Ilidže do Baš Čaršije :Bokilic::cirka2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Pogledajte na

 

http://www.tripadvisor.com/Hotels-g294450-c3-zff26-Sarajevo_Sarajevo_Canton-Hotels.html

 

Pa onda vidi sta vam najvise odgovara, pa pitajte, tu sam.

Da li dolazite motorima ili autom?

Ako dolazite motorima mozete kod mene u garazi ostaviti motore.

Zao mi je sto vam ne mogu ponuditi da prespavate kod mene, nemam vremena da dovedem stan u red, nema me kuci nikako.

:)

 

 

Pozzz

 

Dolazimo kolima pošto u nedelju imamo zakazan rafting na Neretvi. Nisam mislio nikom da banem na gajbu već samo ako je neko bio negde pa može da preporuči. Video sam par hostela koji su u centru pa kad ću da postavim kad napravim uži izbor. Hvala u svakom slučaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Yamaha XJ6 N

Pogledajte na

 

http://www.tripadvis...ton-Hotels.html

 

Pa onda vidi sta vam najvise odgovara, pa pitajte, tu sam.

Da li dolazite motorima ili autom?

Ako dolazite motorima mozete kod mene u garazi ostaviti motore.

Zao mi je sto vam ne mogu ponuditi da prespavate kod mene, nemam vremena da dovedem stan u red, nema me kuci nikako.

:)

 

 

Pozzz

 

Dolazimo kolima pošto u nedelju imamo zakazan rafting na Neretvi. Nisam mislio nikom da banem na gajbu već samo ako je neko bio negde pa može da preporuči. Video sam par hostela koji su u centru pa kad ću da postavim kad napravim uži izbor. Hvala u svakom slučaju.

 

Nisam ni mislila da si mislio da banes nekome na gajbu :P

Ne moras odmah da me kritikujes :P

Postavi pa cu da pomognem, koliko znam, s obzirom da zivim u Sarajevu.

Ako bude jos nesto trebalo, tu sam.

:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Djusi_998,

гдје планирате бити у Источном Сарајеву или Стари Град/федерални дио СА?! У Лукавици имају два добра, јефтина мотела, са добрим,освјетљеним прегледним паркингом. А у федералном Сарајеву, не знам гдје бисте могли два у један, и преноћише и паркинг. Можда је најбоља варијанта да преспавате у City хостлеу, а да моторе оставите или у подземној гаражи у оквиру ББИ тржног центра или у гаражи у Јадранској улици,покрај Обале некад Степе Степановића, садашња Обала Кулина Бана. То је 4-5 минута шетње, а обје гараже су сигурне. Паркинг кошта око 5 евра за ноћ.

Да заборавио сам да напоменем, спавање у Лукавици је око 11 евра са доручком, бесплатан паркинг, док је у Сарајеву исто толико око 10-15 евра спавање, без паркинга...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Djusi_998,

гдје планирате бити у Источном Сарајеву или Стари Град/федерални дио САрајева?! У Лукавици имају два добра, јефтина мотела, са добрим,освјетљеним прегледним паркингом. А у федералном Сарајеву, не знам гдје бисте могли два у један, и преноћише и паркинг. Можда је најбоља варијанта да преспавате у City хостелу, а да моторе оставите или у подземној гаражи у оквиру ББИ тржног центра или у гаражи у Јадранској улици,покрај Обале некад Степе Степановића, садашња Обала Кулина Бана. То је 4-5 минута шетње, а обје гараже су сигурне. Паркинг кошта око 5 евра за ноћ.

Да заборавио сам да напоменем, спавање у Лукавици је око 11 евра са доручком, бесплатан паркинг, док је у Сарајеву исто толико око 10-15 евра спавање, без паркинга...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Pogledajte na

 

http://www.tripadvis...ton-Hotels.html

 

Pa onda vidi sta vam najvise odgovara, pa pitajte, tu sam.

Da li dolazite motorima ili autom?

Ako dolazite motorima mozete kod mene u garazi ostaviti motore.

Zao mi je sto vam ne mogu ponuditi da prespavate kod mene, nemam vremena da dovedem stan u red, nema me kuci nikako.

:)

 

 

Pozzz

 

Dolazimo kolima pošto u nedelju imamo zakazan rafting na Neretvi. Nisam mislio nikom da banem na gajbu već samo ako je neko bio negde pa može da preporuči. Video sam par hostela koji su u centru pa kad ću da postavim kad napravim uži izbor. Hvala u svakom slučaju.

 

Nisam ni mislila da si mislio da banes nekome na gajbu :P

Ne moras odmah da me kritikujes :P

Postavi pa cu da pomognem, koliko znam, s obzirom da zivim u Sarajevu.

Ako bude jos nesto trebalo, tu sam.

:)

 

Ma ne daj bože da kritikujem. Samo se pravdam :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Djusi_998,

гдје планирате бити у Источном Сарајеву или Стари Град/федерални дио СА?! У Лукавици имају два добра, јефтина мотела, са добрим,освјетљеним прегледним паркингом. А у федералном Сарајеву, не знам гдје бисте могли два у један, и преноћише и паркинг. Можда је најбоља варијанта да преспавате у City хостлеу, а да моторе оставите или у подземној гаражи у оквиру ББИ тржног центра или у гаражи у Јадранској улици,покрај Обале некад Степе Степановића, садашња Обала Кулина Бана. То је 4-5 минута шетње, а обје гараже су сигурне. Паркинг кошта око 5 евра за ноћ.

Да заборавио сам да напоменем, спавање у Лукавици је око 11 евра са доручком, бесплатан паркинг, док је у Сарајеву исто толико око 10-15 евра спавање, без паркинга...

 

U principu mi je sve jedno. Planirali smo da celu subotu provedemo po Sarajevu pa bi bilo lepo da nam je i prenoćište negde blizu ali daleko od toga da je ultra bitno. Fala bogu da ću ići na periferiju ili okolinu ako je razlika značajna ali ako je mala i ima dobar parking... Jedino što nam varijanta doručka u principu i nije potrebna iz razloga što ćemo mi verovatno ujutru oko 7 da palimo dalje, a doručak nas čeka u okviru samog raftinga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

Imaš u srpskom Sarajevu jeftin smještaj. Odmah pored zatvora Kula. Nije sala. Cijene su smjesne a super hotelcic

 

Sent from my Galaxy Nexus 7 using cracked tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Kolege Sarajljije i ostali, planiram vožnjicu motorom do Sarajeva 21.09. Zanima me šta obići i videti. (gde se smestiti već piše). Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Sto se tice smestaja... dodjes do bas carsije... tacno preko puta cesme, na cosku imas kancelariju, recepciju hostela ljubicica. Udjes tamo i pitas sta imaju od smestaja. Oni drze preko 1200 kreveta u sarajevu, uglavnom u okolini bas carsije. Ko ima nesto za izdavanje, izdaje preko njih. Mi svaki put idemo kod njih i uvek su nam nasle dobar smestaj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Ja sam bio u hostelu "Kesten" koji je na 3 minuta peske od cesme na Bascarsiji. Krevet smo dobijali za 10e, a kola 5e na parkingu (koji je bio na pola puta izmedju cesme i smestaja). Jedino sto ovde ne mozes da parkiras motor u dvoristu. Verovatno imam mail i kontakt telefon ali moram da potrazim kad dodjem kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1021 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Meni je prisao jedan cikica cim sam se parkirao na ulazu u Bascarsiju..

Smestaj je kod njega 10 E po osobi..nije nesto specijalno ali za prespavati je ok...

Mozes parkirati motor kod njega u dvoristu...

Nalazi se na par minuta od sebilja..kod muzeja Alije Izetbegovica..

imam negde broj telefona..ako hoces mogu potraziti pa cu ti poslati..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Asanja (Srem, Obedska bara)
  • Motocikl: Honda Vfr 1200xd

Ima li neko predlog za smestaj u Sarajevu, negde blize centru? Naravno sa parkingom za motor, ne zahtevam nista specijalno i lux jedno nocenje je u pitanju  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Motel Jasmin

 

http://www.motel-jasmin.com/o-nama

 

 smeštaj je oko 9-10 eura.

 

Koliko sam procitao na njihovom sajtu, za jednu osobu u jednokrevetnoj sobi izadje 17,5e + 1e za boravisnu taksu + 1e osiguranje, sto izadje skoro 20e za jednu osobu. Za dvokrevetnu sobu po osobi oko 15e.

Dobro je ako su pojeftinili na tih 9-10e po osobi.

 

http://www.motel-jasmin.com/cjenovnik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA

Tri puta sam bio tamo i uvek je bilo oko 10 eura. Možda su poskupeli u poslednjih godinu dana, a i nemoj da veruješ svemu onom što je napisano na sajtu. U Sarajevu, a i šire lepom reči se cena može dosta oboriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

U Sarajevu, a i šire lepom reči se cena može dosta oboriti.

 

Skroz si u pravu. Zato i idem svake godine u Sarajevo. Divni ljudi i uvek se tamo jako lepo provedem. Evo i sada polovinom juna idem opet. 

 

10433788_10203256110635568_3919400650286

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Svake godine kada vozim do Sarajeva baza mi je u motelu Suljovic ( Stupsko brdo ). Pokriven parking, povoljno, restoran, ljudi ljubazni...Tramvaj 3 i za oko pola sata si kod Sembilja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5207 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Dolje je sve u osmanlijskom fazonu, od flase sa vodom i slaufa u wc umjesto toalet papira pa do tog čuvenog cjenkanja.

 

@debeljan sebilj je ispravno :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900
On 4/21/2017 at 0:59 PM, K_A_W_A said:

Skroz si u pravu. Zato i idem svake godine u Sarajevo. Divni ljudi i uvek se tamo jako lepo provedem.

Samo bez srpskih obeležja na odeći, ima poneki fanatik :jok:, inače su stvarno super svuda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja