Louis Tank torba

moram i ovo podeliti sa vama...

otvorim danas tank torbu da vidim koliko stvari mozze stati u nju,kad imam sta da vidim,ona plastika koja ide okolo kao ojacanje,skroz se raspala,rekoh nema veze napravicu drugu,uzmem bisage, takodje se raspala ona plastika sto ide okolo,hajd napravicu i nju,ali vrhunac svega je sto se raspala i ona plastika koja je usivena unutar unutrasnje strane,znaci na stranici sto ide do motora,tako da sam morao da isecem postavu da bih izvadio komade,pa cu kada napravim ojacanje od neceg drugog,morati da nekako zasijem postavu ponovo

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

I meni se ona plastika u tank torbi izlomila. To mi se desavalo i na nekim drugim torbama. kao zamenu za original stavljao sam ili neku drugu plastiku ili karton.

0

Nisam ni stavljao tu plastiku nikada. A torba mi ne smrdi ni malo, kako to, ne znam alui nisam nicim pokusavao da je operem i to sve.

0

A torba mi ne smrdi ni malo, kako to, ne znam alui nisam nicim pokusavao da je operem i to sve.

Mozda nije "original" :D :D :D

0

Nisam ni stavljao tu plastiku nikada. A torba mi ne smrdi ni malo, kako to, ne znam alui nisam nicim pokusavao da je operem i to sve.

I kod mene takodje, mozda i moja nije original ;)

Deki veliki pozdrav iz Uzica

0

mislim da je problem u plastici i da ona smrdi...oprao sam lepo torbe u masini,napravio uplatu od linoleuma umesto plastike i super :)

0

Kolege da ne otvaram novu temu imam pitanje u vezi Louis torbi. Da li je neko kupio konkretno ovu tank torbu i bisage i ako jeste kako su vam se pokazale? 60e za komplet izgleda primamljivo ali pitanje je da li uopste vredi.. Tank torba izgleda kvalitetno ali me ove bisage kolebaju, izgledaju malo jeftino?

Tank torba:

https://www.louis.eu/artikel/louis-tank-bag-black-magnet-straps/10027535?filter_article_number=10027535&list=399991303

Bisage:

https://www.louis.eu/artikel/louis-saddlebags-2x15-litres-black/10027536?filter_article_number=10027536&list=399991303

0

Ja ovu tank torbu iz Louis-a imama godinama ( sigurno 8-9 godina ) i radi posao za sve pare. Medjutim cini mi se da je ono sto je kupovano u Loisu prije bilo dosta kvalitetnije. ;)

0

Pre 3 sati, Utjerivac je napisao:

Ja ovu tank torbu iz Louis-a imama godinama ( sigurno 8-9 godina ) i radi posao za sve pare. Medjutim cini mi se da je ono sto je kupovano u Loisu prije bilo dosta kvalitetnije. ;)

Hvala na odgovoru! 

Da nije na popustu ne bih ni razmisljao o kupovini ali ovako na 33e bas me izaziva.. :) Prijatelj ima identicnu i kaze da mu se dobro pokazala. Cim prestane ova glupa kisa, palim masinu i odlazim do njega da montiram i napravim koji km pa da vidim kako ce da se drzi i ponasa na motoru..

0

On 9/27/2017 at 0:38 AM, SkoMy said:

Hvala na odgovoru! 

Da nije na popustu ne bih ni razmisljao o kupovini ali ovako na 33e bas me izaziva.. :) Prijatelj ima identicnu i kaze da mu se dobro pokazala. Cim prestane ova glupa kisa, palim masinu i odlazim do njega da montiram i napravim koji km pa da vidim kako ce da se drzi i ponasa na motoru..

Samo pazi na cene, mislim da ti je to cena bez PDV, posto si verovatno podesio da si van Nemacke. Ako narucujes preko ovih sto donose, onda moras racunati ful cenu sa PDV sto je 40EUR. ;)

1

Ja imam 3 godine ovu torbu, sve je i dalje o.k, nikakvih problema, dobra je...

0

Dzejzel je apsolutno u pravu. :takoje:

Probaj na louis.de da ukucas sifre proizvoda pa ces videti pravu cenu

0

Tako je, obojica ste u pravu. Na louis.eu i bisage i tank torba su po 33e a na louis.de i jedno i drugo po 40e. 15e ne zvuci mnogo mnogo ali na 60e je to 25% skuplje u odnosu na ono sto sam ja racunao.. Ta cena mi vec ne odgovara, jer cu radije onda zrtvovati bisage pa kupiti kvalitetniju tank torbu za taj novac. 
Hvala ljudi, nisam znao za ovo. Da mi niste skrenuli paznju tacno bih narucio po jednoj a platio drugu cenu :takoje:

0

Ja imam i tank torbu i bisage. Tank torbu nosim non stop i stvarno je odlicna. Moze dosta da stane u nju i kisa joj ne predstavlja problem. Magneti su odlicni. Bisage su mi se isto dobro pokazale.

motori i ja (1 of 1).jpg

0

Pre 3 sati, Segamegadrive je napisao:

Ja imam i tank torbu i bisage. Tank torbu nosim non stop i stvarno je odlicna. Moze dosta da stane u nju i kisa joj ne predstavlja problem. Magneti su odlicni. Bisage su mi se isto dobro pokazale.

motori i ja (1 of 1).jpg

Bas sam hteo da te zamolim da izbacis sliku da vidim kako izgleda na motoru.

Lepse izgledaju ovako "uzivo" nego na slikama u Louisu.. :takoje:

0

Tu tank torbu koristim već 10 godina i odlična je. Kupio sam je na nekom zimskom popustu, prošle godine (znači posle 9 godina) su samo cibzari počeli da popuštaju i to je to... zameniću cibzare i gassss dalje :)

Magneti drže odlično a kišna navlaka nikada nije propustila. U samu torbu stane bogaoca i verujem da kada bi proizvodjač video šta sam sve i koliko u nju trpao da bi ga šlog strefio :D

0

Meni je na toj tank torbi popustio za 9 godina samo onaj ( drzim ga na pola ) sto zatvara futrolu za kisnu prekrivku torbe. :)

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.