Jump to content

Moto Zajednica

Louis Tank torba

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Varaždin

Nisu zeznuti bočni koferi, njih staviš tako da se remenje koje spaja lijevi i desni nađe ispod zadnjeg sjedala, a od ispod ih spojiš drugim remenom ili nekom kopčom za npr. nosače zadnjih nogara i stvar je riješena, nema brige ni pri brzoj vožnji(ali paziti da torba ne bude blizu auspuha ;)) stavim slike navečer da vidite kako to izgleda na R 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Da li ta Louis-ova 70 torba moze jos da se poveca u odnosu na fotke koje je Lalajko postavio ili je to na slikama maksimalna zapremina torbe? Ima li jos jedan ili dva "sprata"?

 

Ja sam pre par godina kupio Shad torbu za 6-70 evra (ne secam se kog je maksimalnog kapaciteta) i koja je ok po pitanju zapremine, cini mi se veca od te iz Louis-a (sa Lalajkovih slika), ali je kacenje pomocu magneta ocajno zbog afrikinog uskog i grbavog gornjeg dela rezervoara. Naknadno sam dodatak za kacenje pomocu traka, za koji se torba kaci pomocu rajsfershlusa i koji je posle dva meseca upotrebe  otisao Bogu na istinu. Dakle, u dilemi sam da li da kupujem novu torbu ili da preradim ovu koju vec imam. Meni je najbitnija stvar kod tank torbe da u nju moze da stane sto vise, daklen - zapremina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Najbolje je da probas torbu, hvala Bogu ima ih na BJB koliko hoces! :) Kad otopli provozaj se do mene (ili obrnuto) pa uzmi na probu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Da li ta Louis-ova 70 torba moze jos da se poveca u odnosu na fotke koje je Lalajko postavio ili je to na slikama maksimalna zapremina torbe? Ima li jos jedan ili dva "sprata"?

 

Ja sam pre par godina kupio Shad torbu za 6-70 evra (ne secam se kog je maksimalnog kapaciteta) i koja je ok po pitanju zapremine, cini mi se veca od te iz Louis-a (sa Lalajkovih slika), ali je kacenje pomocu magneta ocajno zbog afrikinog uskog i grbavog gornjeg dela rezervoara. Naknadno sam dodatak za kacenje pomocu traka, za koji se torba kaci pomocu rajsfershlusa i koji je posle dva meseca upotrebe  otisao Bogu na istinu. Dakle, u dilemi sam da li da kupujem novu torbu ili da preradim ovu koju vec imam. Meni je najbitnija stvar kod tank torbe da u nju moze da stane sto vise, daklen - zapremina.

Torba ima dva sprata, kad se razvuce skroz moze gomila stvari da stane unutra, samo je problem kad je tako visoka postaje nestabilna, hoce da krene da pada na levu ili desnu stranu upravo zbog grbavog afrikinog rezervoara, tj. cepa za gorivo.

Kad nije razvucena, stoji sasvim cvrsto, ne pomera se i ne pada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Sve sto nam treba na nekom putu, a ne moze da stane u kofer, ponekad je nosim i kad nemam puno stvari jer u prednji providni deo stavim telefon, kartu, navigaciju, sve sto treba uz put da se gleda u toku voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Da, da, takva je i ova moja Shad. Nestabilna na magnetima, pogotovo kada se napuni i kada oteza. Sa druge strane, dok se isprovlace sve one trake ispod rezervoara, prodje pola sata... Ipak cu da se bacim na budzenje, probacu da kacenje resim tako da se torba za rezervoar kaci pomocu cetiri kukice i cetiri npr. gumena tregera. Da bude 100% stabilno, a opet da se lako i jednostavno skine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

A šta obično stavljate u takvu torbu?

 

Meni je bilo kakav duzi put nezamisliv bez ove torbe!

 

Majice, kupace gace, maramice, mobilni telefon, fotoaparat, kablovi, punjaci, baterije, neko pice ili sitna klopa, bonbonice, auto karta... Puno dzepova i mrezasti deo ispod poklopca za dokumenta, novcanik, notes, olovka ... Sve ono sto treba da ti je odmah tu, pri ruci, za vreme puta.

 

Kad idem na posao u full moto opremi po kisi ili hladnom vremenu, u tank torbi mi je "civilna" garderoba za posao i obuca. Samo je skinem i nosim u office :)

 

Mnogo, mnogo namena. Neizostavan deo opreme koji trenutno kosta samo 20e!!! Za te pare nema bolje!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1667 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

@ Matijak

Mislim da sam u LOUIS-u video neki dodatak koji se kaci za rezervoar i sluzi za bolje fiksiranje tank torbi.Pokusacu da iskopam sifru i sliku iste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Ja sam uspeo da uglavim celu alpinestars jaknu u tu torbu u malo sam samo rukama pridrzavao torbu od Bg-a do Zrenjanina... Torba je stvarno full za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

ovako to izgleda kad cura putuje s vama ;D pa vam se motor pretvori u autobus ;D

 

Ma da ste nam zive i zdrave. :)

I autobusi su za ljude ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: ČaČaK
  • Motocikl: zgodni BMW K100

 

  Ma torbak je boli glava! Samo thelord je potpuno u pravu

  što se samog prtljaga tiče :D- pazite na pritisak :P-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Upravo naručio od Sekule, a ako ne valja torbak, nagrabusili ste ;D

 

Zar i ti ???

 

Ma ne moze da ne valja, videces kada podjes sa zenom negde na put ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Upravo naručio od Sekule,

 

Mislim da ce Sekuli 80% robe, u ovoj turi, da budu ove tank bagovi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Da li ova tank torba moze i na Dominatora, pitam jer na njemu bas i nema mesta kod rezervoara, pa da ne narucujem dzabe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

E sad malo da vas razocaram u vezi ove t.torbe.Cena joj je pala na 20evra,ali ih vise nema.Bila je JUBILARNA 70 god.Louisa.U Louisu-Wien,ne primaju porudzbine za njih,kazu ljudi nema u centralnom magacinu.Mozda se ipak pojave ponovo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1667 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

A ja cu da vas obradujem i za sve one koji nisu saradjivali sa Sekulom da ga toplo i od srca preporucim , jer sa korektnijim, postenijim, poslovnijim i milijim covekom odavno nisam poslovao  ;)

Uslugu koju covek pruza bolja je nego usluga DHL-a, to vam mogu reci iz licnog iskustva.

 

Da ga nema moralo bi ga izmisliti  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Evo i ja malo da off-nem.Sve što reče kolega Saxi je tačno, kod Sekule sam se opremio od glave do pete, sve osim kacige.Svaka čast i pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja