Jump to content

Moto Zajednica

Louis Tank torba

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

A torba mi ne smrdi ni malo, kako to, ne znam alui nisam nicim pokusavao da je operem i to sve.

 

Mozda nije "original" :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova

Nisam ni stavljao tu plastiku nikada. A torba mi ne smrdi ni malo, kako to, ne znam alui nisam nicim pokusavao da je operem i to sve.

I kod mene takodje, mozda i moja nije original ;)

Deki veliki pozdrav iz Uzica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1836 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

mislim da je problem u plastici i da ona smrdi...oprao sam lepo torbe u masini,napravio uplatu od linoleuma umesto plastike i super :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Kolege da ne otvaram novu temu imam pitanje u vezi Louis torbi. Da li je neko kupio konkretno ovu tank torbu i bisage i ako jeste kako su vam se pokazale? 60e za komplet izgleda primamljivo ali pitanje je da li uopste vredi.. Tank torba izgleda kvalitetno ali me ove bisage kolebaju, izgledaju malo jeftino?

 

Tank torba:

https://www.louis.eu/artikel/louis-tank-bag-black-magnet-straps/10027535?filter_article_number=10027535&list=399991303

Bisage:

https://www.louis.eu/artikel/louis-saddlebags-2x15-litres-black/10027536?filter_article_number=10027536&list=399991303

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Ja ovu tank torbu iz Louis-a imama godinama ( sigurno 8-9 godina ) i radi posao za sve pare. Medjutim cini mi se da je ono sto je kupovano u Loisu prije bilo dosta kvalitetnije. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
Pre 3 sati, Utjerivac je napisao:

Ja ovu tank torbu iz Louis-a imama godinama ( sigurno 8-9 godina ) i radi posao za sve pare. Medjutim cini mi se da je ono sto je kupovano u Loisu prije bilo dosta kvalitetnije. ;)

Hvala na odgovoru! 

Da nije na popustu ne bih ni razmisljao o kupovini ali ovako na 33e bas me izaziva.. :) Prijatelj ima identicnu i kaze da mu se dobro pokazala. Cim prestane ova glupa kisa, palim masinu i odlazim do njega da montiram i napravim koji km pa da vidim kako ce da se drzi i ponasa na motoru..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650
On 9/27/2017 at 0:38 AM, SkoMy said:

Hvala na odgovoru! 

Da nije na popustu ne bih ni razmisljao o kupovini ali ovako na 33e bas me izaziva.. :) Prijatelj ima identicnu i kaze da mu se dobro pokazala. Cim prestane ova glupa kisa, palim masinu i odlazim do njega da montiram i napravim koji km pa da vidim kako ce da se drzi i ponasa na motoru..

 

Samo pazi na cene, mislim da ti je to cena bez PDV, posto si verovatno podesio da si van Nemacke. Ako narucujes preko ovih sto donose, onda moras racunati ful cenu sa PDV sto je 40EUR. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Tako je, obojica ste u pravu. Na louis.eu i bisage i tank torba su po 33e a na louis.de i jedno i drugo po 40e. 15e ne zvuci mnogo mnogo ali na 60e je to 25% skuplje u odnosu na ono sto sam ja racunao.. Ta cena mi vec ne odgovara, jer cu radije onda zrtvovati bisage pa kupiti kvalitetniju tank torbu za taj novac. 
Hvala ljudi, nisam znao za ovo. Da mi niste skrenuli paznju tacno bih narucio po jednoj a platio drugu cenu :takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Road Flyers, 195 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Bmw gs1200

Ja imam i tank torbu i bisage. Tank torbu nosim non stop i stvarno je odlicna. Moze dosta da stane u nju i kisa joj ne predstavlja problem. Magneti su odlicni. Bisage su mi se isto dobro pokazale.

motori i ja (1 of 1).jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
Pre 3 sati, Segamegadrive je napisao:

Ja imam i tank torbu i bisage. Tank torbu nosim non stop i stvarno je odlicna. Moze dosta da stane u nju i kisa joj ne predstavlja problem. Magneti su odlicni. Bisage su mi se isto dobro pokazale.

motori i ja (1 of 1).jpg

 

Bas sam hteo da te zamolim da izbacis sliku da vidim kako izgleda na motoru.

Lepse izgledaju ovako "uzivo" nego na slikama u Louisu.. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Tu tank torbu koristim već 10 godina i odlična je. Kupio sam je na nekom zimskom popustu, prošle godine (znači posle 9 godina) su samo cibzari počeli da popuštaju i to je to... zameniću cibzare i gassss dalje :)

Magneti drže odlično a kišna navlaka nikada nije propustila. U samu torbu stane bogaoca i verujem da kada bi proizvodjač video šta sam sve i koliko u nju trpao da bi ga šlog strefio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Meni je na toj tank torbi popustio za 9 godina samo onaj ( drzim ga na pola ) sto zatvara futrolu za kisnu prekrivku torbe. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

@vasic.z Moze komsija, ali ti se nikako ne isplati. Imas na kupujemprodajem da nadjes povremeno neku polovnu Louis tank torbu a cena ide od 4500do5000 dinara. Ja pratim od kako sam kupio motor da li ce neka povoljnija da izadje i to se jos nije desilo.. Traze 5000dinara za polovnu tank torbu koja vec mesecima unazad u Louisu nova kosta 39.99e. Jeftinije je da kupis novo nego polovno.. Srbija zemlja cuda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ja koristim Moto-detail tank torbu kupljenu u Louisu za sada na trecem motociklu. Inace je po kvalitetu i ceni potpuno identicna Louisovoj, a bila je i na identicnom popustu (top angebot). Nikada nije vozena prazna ili polupuna, vec je svaki put napunjena sa 90-110% kapaciteta. Magneti drze super, zatvaraci nemaju falinke, jedan od upotrebno najvrednijih komada opreme. Moja preporuka neke od ovih tank torbi za pristupacne novce.

IMG_1071[1].JPG

IMG_1072[1].JPG

IMG_0514[1].JPG

IMG_1931[1].JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja