Jump to content

Moto Zajednica

Louis Tank torba

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Posle bezuspesne potrage za Spool tank torbom, proceprkao sam www.louis.de i pronasao tank torbu mojih snova! Ove godine Louis proslavlja 70 godina postojanja i u to ime su za neke stvari iz kataloga dali ogroman popust, ili su napravili posebnu liniju proizvoda Louis 70. Moja tank torba je iz ove druge grupe.

 

Elem, juce me je City Express obradovao posiljkom, koja je samo 2 dana putovala od Sekule iz Sapca do Lazarevca. Posto je danas divan dan i kod mene je 11h preslo 15 stepeni, resio sam da napravim par snimaka da vidite o cemu se radi, pa odoh u voznju. Juce sam udavio sve ljude iz okruzenja, sad ste vi na redu.

 

Evo kako to izgleda na motoru.

lgrR6_picture003800x600in4.jpg

 

"Poklopac" na vrhu torbe ima profilisano leziste za GPS uredjaj. Ispod je postavljena mrezica za drzanje dokumenata koja se zatvara cicak trakom:

AtcPV_picture004800x600pc0.jpg

l1tz1_picture006800x600fr3.jpg

 

Sa strane je oivicen "suknjicom" koja se spusta i pokriva rajsfersluse, te obezbedjuje koliko-toliko vodonepropusnost:

DJTUw_picture005800x600rq1.jpg

 

Sa sve cetiri strane torbe postavljeni su veliki dzepovi za sitnice (fotoaparat ce mi konacno biti pod rukom), s tim da je dzep ka vozacu za naocare za sunce (nesto je manji):

URIXa_picture007800x600yo7.jpg

XgeMk_picture008800x600in0.jpg

 

E sad, ako se ukaze potreba za prostorom postoji poseban rajsferslus koji kad se otvori omogucuje da se torba podigne u vis i poveca zapreminu na 25 litara:

404.jpg

 

Sa strane do vozaca postoji i specijalno leziste za vodonepropusni pokrivac torbe, koji je njen sastavni deo:

404.jpg

 

Torba se za rezervoar drzi uz pomoc sedam jakih magneta. Kad se skine sa rezervoara uz pomoc dva krajnja magneta se zakopcava, tako da traka sa magnetima ne landara okolo. Na torbi se vec nalazi  mala drska za nosenje, a dobija se i dugacki kais postavljen sundjerom na sredini za nsenje na ramenu. U kompletu se dobijaju ojacanja za zidove koji se postavljaju u specijalne drzace unutar torbe i koji sprecavaju da se torba spljeska, ukoliko je to potrebno. Ovde, za snimanje jos nisu postavljenji (jos nisam provalio kako se postavljaju  :-[ )

 

Sve ovo kosta u Louisu 29e. Evo i linka ka Louisovoj stranici za nju:

http://www.louis.de/_205cf8c8f6714619d988ef1ecdd7ac9820/index.php?topic=search&searchterm=10025433&cmd.x=10&cmd.y=4

 

Uz torbu se mogu naruciti po istoj ceni bisage iz iste linije proizvoda, trenutno su i one kod mene, mada sam ih narucio za Spaveta.

http://www.louis.de/_205cf8c8f6714619d988ef1ecdd7ac9820/index.php?topic=search&searchterm=10025434&cmd.x=0&cmd.y=0

 

Smatram da je ovaj komplet po ovoj ceni sjajna kupovina i preporucujem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Znaci malo sto si me juce davio nego i sada... jos fali da me i sutra davis kada dodjem sa BPP kod tebe... ;D

 

Shalu na stranu, neka ti je sa srecom torba i u zdravlju u njoj nanosao hleba, sira, kulena, prsute, luka i paprika!!!! 25l nije mala stvar ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

ma meni otvara uvek pocetnu stranu na louisu koji god link da kliknem.

Hvala za info, torba je fantasticna.uzecu je prvom prilikom kad neko bude isao u louis itd..

Ako imas nekog ko ide u louis u skorije vreme javi da donesem pare da se prijavim za torbu itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ma meni otvara uvek pocetnu stranu na louisu koji god link da kliknem.

Hvala za info, torba je fantasticna.uzecu je prvom prilikom kad neko bude isao u louis itd..

Ako imas nekog ko ide u louis u skorije vreme javi da donesem pare da se prijavim za torbu itd...

probaj levi klik na link direktno a ne da ti ga otvori u novom prozoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Cacak

 

Elem, juce me je City Express obradovao posiljkom, koja je samo 2 dana putovala od Sekule iz Sapca do Lazarevca. Posto je danas divan dan i kod mene je 11h preslo 15 stepeni, resio sam da napravim par snimaka da vidite o cemu se radi, pa odoh u voznju. Juce sam udavio sve ljude iz okruzenja, sad ste vi na redu.

 

 

I to je ta tank torba.... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

 

 

Shalu na stranu, neka ti je sa srecom torba i u zdravlju u njoj nanosao hleba, sira, kulena, prsute, luka i paprika!!!! 25l nije mala stvar ;D ;D

Za prsutu mu nece biti dovoljna ni tri kofera ;D :D a sta sa pasuljem ;) ;) ;)

Lepa i korisna stvar, videces vec i sam, a za tu lovu je stvarno ekstra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

I jos jedna preporuka... Za malo da otmem lalajkovu... Al posto se nije dao, a meni glupo da na silu otimam od starijeg coveka, zamolih ga da mi poruci...  ;D Trebalo bi da je stigla, pa da je nakacim na tank, da se ne vidi koliko je prljav.  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Jer se secate torbe za koju je lalalajko kako neki kazu smarao ceo dan? E pa trebao je da vas smara jos vise, torba je fenomenalna.Hvala Lalajku,Gordanu i Sekuli.

A evo i neke slike kako to izgleda na Banditu.

 

i68829_louistankbag.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Ja sam malo sumljicav.Lalajko je bio kod mene juce torba je odlicna ali mi se nesvidja sto ima malo magneta i mali su,Kada se napuni puna mislim da ce spadati.Ja na mojoj torbi imam  cetiri dupla magneta znaci osam samo sa jedne strane plus druga strana i na sredini dupli.I pored toga mi se desilo letos da mi je spala kada sam se po nekom vetru mimoilazio sa kamionom.Predlazem da se obavezno zakaci sa onim kaisem ako ga ima oko vrata motora i ako imate da dodate jos koji magnet.Sto ih ima vise sigurnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Jer se secate torbe za koju je lalalajko kako neki kazu smarao ceo dan? E pa trebao je da vas smara jos vise, torba je fenomenalna.Hvala Lalajku,Gordanu i Sekuli.

A evo i neke slike kako to izgleda na Banditu.

 

i68829_louistankbag.jpg

 

Pa dobro...na ruznom motoru svaka torba ruzno izgleda :D ;D.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja sam malo sumljicav.Lalajko je bio kod mene juce torba je odlicna ali mi se nesvidja sto ima malo magneta i mali su,Kada se napuni puna mislim da ce spadati.Ja na mojoj torbi imam  cetiri dupla magneta znaci osam samo sa jedne strane plus druga strana i na sredini dupli.I pored toga mi se desilo letos da mi je spala kada sam se po nekom vetru mimoilazio sa kamionom.Predlazem da se obavezno zakaci sa onim kaisem ako ga ima oko vrata motora i ako imate da dodate jos koji magnet.Sto ih ima vise sigurnije.

 

Ko ti je kriv kad vozis naked! :) Moja torba stoji u debeloj zavetrini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja