Jump to content

Moto Zajednica

BMW Moto Klub Srbija Edit: Moto između BMW i Klub ;)

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Da li je neko sa foruma član BMW Kluba Srbija?

Nedavno sam dobio podatke za učlanjenje pa me interesuju utisci ljudi koji su članovi ili su iz nekog razloga bili pa nisu više.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Ako mislis na onaj klub iz ZR, ja sam hteo da se tu uclanim kad sam imao BMW-a. Ali to je tema o automobilima, pa zato verovatno niko nista ne komentarise.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ako mislis na onaj klub iz ZR, ja sam hteo da se tu uclanim kad sam imao BMW-a. Ali to je tema o automobilima, pa zato verovatno niko nista ne komentarise.  ;)

 

Ne, ne... reč je o novoosnovanom BMW klubu za motocikliste. Klub je registrovan u Beogradu a centrala mu je u Nemačkoj. Direktno je vezan za BMW fabrički klub koliko sam ja razumeo. Treba mi samo inforacija više. To je sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

markone za neki dan biće sajt novog kluba kojeg ti pominješ,bili su par ljudi u nemačku pre par dana kod BMW-a i dobili su blagoslov za stvaranje kluba.Ove nedelje biće sastanak u BG-u da se dogovore finese (biću i ja ako stignem-pozvan sam),jedan mlad momak je zadužen da napravi sajt i on će biti i urednik.Sve u svemu biće obaveštenja i na ovom sajtu ali samo pouzdanih-stvarnih.Pozdrav svim zainteresovanima za ovu temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

markone za neki dan biće sajt novog kluba kojeg ti pominješ,bili su par ljudi u nemačku pre par dana kod BMW-a i dobili su blagoslov za stvaranje kluba.Ove nedelje biće sastanak u BG-u da se dogovore finese (biću i ja ako stignem-pozvan sam),jedan mlad momak je zadužen da napravi sajt i on će biti i urednik.Sve u svemu biće obaveštenja i na ovom sajtu ali samo pouzdanih-stvarnih.Pozdrav svim zainteresovanima za ovu temu.

 

I ja sam dobio poziv za put u Nemačku i informaciju kako je prošao i taj put i Budin put u Portugal na promociju novih BMW modela.

Dobio sam i informaciju da će sajt biti spreman krajem februara. Kao i plan da se putuje u neka interesantna mesta koja bi i ja voleo da posetim. Najavljen je i sastanak upravnog odbora ali u Novom Sadu...

Puno lepih informacija! I jedva čekam da cela stvar proradi jer me svrbi zadnjica a BMW nervozno lupa kopitom u pod i čeka da ga zajašem  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo vam podpune informacije.

 

BMW Moto Klub Srbija je poceo sa radom 2007 godine u Beogradu. Da bi nosio ime BMW morao je da izpuni uslove, kao i svi clanovi BMW Evropa.

Posto je klub zvanicno priznat od BMW Evropa ima pravo da nosi znakove kluba, ucestvuje na godisnjoj skupstini svih BMW Moto Klubova Evrope.

Clanovi sticu pravo na usluge i popuste koji vaze za sve klubove i nose karticu kao i svi BMW Moto Klubovi.

Novi clanovi se uclanjuju do kraja meseca Februara, kontakt je na e-mail adresi bmw.srbija@gmail.com. Mobilni telefon je 064 824 32 14 i dostupan je svaku sredu

posle podne. Fax broj je 011 3132001.

Klub je pokrenuo prve aktivnosti. Cetiri clana kluba su bili u Berlinu i obisli fabriku za proizvodnju motocikala BMW. Uvoznik za Srbiju Radulovic (takodje clan)

bio je na testu novog modela F850GS u Portugalu. Spremaju se nove voznje i obilazci dogadjaja u Srbiji i izvan. Vise informacija Pocetkom Marta, kada budemo

odrdili kalendar aktivnosti i podigli novi sajt koji je u zavrsnoj fazi izrade. Toliko za sada, kad naucim kako da ubacim sliku, bice i slika novih modela i ulepsanja

starih.

 

Srdacan pozdrav,

BMW Moto Klub Srbija

predsednik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Evo vam podpune informacije.

 

BMW Moto Klub Srbija je poceo sa radom 2007 godine u Beogradu. Da bi nosio ime BMW morao je da izpuni uslove, kao i svi clanovi BMW Evropa.

Posto je klub zvanicno priznat od BMW Evropa ima pravo da nosi znakove kluba, ucestvuje na godisnjoj skupstini svih BMW Moto Klubova Evrope.

Clanovi sticu pravo na usluge i popuste koji vaze za sve klubove i nose karticu kao i svi BMW Moto Klubovi.

Novi clanovi se uclanjuju do kraja meseca Februara, kontakt je na e-mail adresi bmw.srbija@gmail.com. Mobilni telefon je 064 824 32 14 i dostupan je svaku sredu

posle podne. Fax broj je 011 3132001.

Klub je pokrenuo prve aktivnosti. Cetiri clana kluba su bili u Berlinu i obisli fabriku za proizvodnju motocikala BMW. Uvoznik za Srbiju Radulovic (takodje clan)

bio je na testu novog modela F850GS u Portugalu. Spremaju se nove voznje i obilazci dogadjaja u Srbiji i izvan. Vise informacija Pocetkom Marta, kada budemo

odrdili kalendar aktivnosti i podigli novi sajt koji je u zavrsnoj fazi izrade. Toliko za sada, kad naucim kako da ubacim sliku, bice i slika novih modela i ulepsanja

starih.

 

Srdacan pozdrav,

BMW Moto Klub Srbija

predsednik

 

Poštovanje... hvala na informacijama! Nadam se da ćemo se uskoro upoznati!

Što se slika tiče, naš drugar wulfy se pobrinuo da napravi jedan lep pregled BMW modela za ovu godinu:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_content&task=view&id=157&Itemid=38

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Sunshine State - HERZEGOVINA N 42°42.757' E018°20.748'
  • Motocikl: Yamaha XT660ZA, BMW C-400X , Kymco People S 504T

Evo brate odma da se angažujemo i da se učlanimo vrlo rado!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Evo i sajta BMW moto kluba Srbija

www.bmw-motoklub.com

 

Može to BMW i bolje... još je u izradi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 207 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan 500

Evo i sajta BMW moto kluba Srbija

www.bmw-motoklub.com

Bash su komichni (fun), osnivachi ovog kluba. Nije mi jasno dali su cllub ili club, dali su fun ili fan. Voleo bih da malo razjasne. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Evo i sajta BMW moto kluba Srbija

www.bmw-motoklub.com

Bash su komichni (fun), osnivachi ovog kluba. Nije mi jasno dali su cllub ili club, dali su fun ili fan. Voleo bih da malo razjasne. ???

 

Ne znam da li si primetio da je sajt u izradi? Da im damo malo vremena da srede to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Bash su komichni (fun), osnivachi ovog kluba. Nije mi jasno dali su cllub ili club, dali su fun ili fan. Voleo bih da malo razjasne. ???

Dobar si ali ti nisi komichan ( možda si komičan )

Sve zavisi kojim stranim jezikom hoćeš da razmišljaš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 207 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan 500

Miko, u chemu je problem? Ljudi su pokushali da naprave web site sa stranim rechima, njima nepoznatim, ja sam samo ukazao na znachenje rechi "fun" i "cllub", a ako je njima to cilj,... Onda izvini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Pa lepo sam ti rekao malopre.Ali reč fun ili fan kao i club ili cllub ili recimo mk ili mc idt.Tu je cela smisao kojim stranim jezikom se služiš ili za koju populaciju prilagođavaš pismo.Uostalom i ja sam jedan od osnivača kluba pomenutog i ne vidim zašto sam ti komičan.Danas je 12-ti a sajt je lansiran 11-og znači dan prije a ti si požurio da nađeš nešto što nije uredu i da lansiraš da smo komični umesto da si poslao jedno pismance na poštu kluba i da ukažeš na grešku.Tako se valjda pomažu bajkeri međusobno.Ali nije ni važno neka ti je na čast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd

Postovana gospodo,

 

BMW Moto Klub Srbija je probno lansirao svoj novi sajt. Jasno nam je da pojedine stvari nisu savrsene i verovatno nikad nece biti. Internet je medij koji

oprasta, covek je onaj koji ne oprasta. Maksimalno cemo se potruditi da sve bude kako valja, Naravno ocekujemo od moto zajednice

da nam pomogne svojim savetima. Nama se cinilo bitno da krenemo. Jer jos nismo dovoljno finansisko jaki, u ovom trenutku nismo sposobni da odrzavamo

sajt u vise jezika. Zato ce se dok to ne bude moguce pojavljivati i strani tekstovi. Pisite nam i savetujte, pa cemo zajedno poboljsati sajt.

Posto sve vesti nisu lose evo i dobr vesti;

 

Od 14.03.-16.08.2008 se je u Nemackom Deggendorfu odrzao upravni odbor BMW Club Evropa, sa delegatima celog kontinenta.

Na dnevnom redu je bio rad u proslosti i ciljevi za buducnost. Kako bi se BMW Club Evropa razvijao brze i kvalitetnije, odluceno je da

se podmladi upravni odbor. Izabrani su novi predsednik i cetiri podpredsednika i to za: marketing, finansije, saradnju sa auto klubovima

i saradnju sa nacionalnim moto klubovima Evrope. Za podpredsednika za Moto klubove je izabran predsednik BMW Kluba Srbija g.Trkulja.

Ovim nam je izrazena velika cast i odgovornost od BMW porodice cele Evrope. Osnovni zadatak je intezivnija komunikacija sa nacionalnim

BMW Klubovima i zastupanje interesa motorista u bordu BMW Club Evropa. Novi zadatak je i uspostavljanje regionalnih ambasadora, pojacanje

saradnje sa lokalnim BMW dilerima i pomoc u organizovanju novih nacionalnih BMW organizacija u zemljama gde one ne postoje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Čestitam gospodinu Trkulji na izboru. Nadam se da će to afirmisati i Srbiju kao jednu od destinacija za vožnju...

Što se sajta tiče, gledajte da ga ažurirate što češće najbitnijim infomacijama jer nekima od nas je to jedini način da saznamo šta se dešava.

Ja bih se učlanio već do sada ali sam hteo da prisustvujem nekom od sastanaka ili skupova da vidim kako se konkretno radi. Na žalost informaciju o sastanku u Novom Sadu sam dobio kada je već prošao. Nadam se da ću sledeći put ranije dobiti informaciju.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja