Jump to content

Moto Zajednica

Tucano urbano

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Povoljno sam nabavio zimske rukavice ove marke, ali mi ne izgledaju kao moto rukavice, dosta su debele, a nemaju neku zastitu karakteristicnu za moto rukavice. Interesuje me sta mislite o ovoj marki, da li je poznata i za koliko bih mogao da ih prodam kao polovne u ok stanju. Pozz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Nisam uzivo video jos one njihove "kecelje" sto se kace na skuter, pa me zanima da li imaju neku zastitu od kradje, jer se ostavljaju na skuteru. Tipa da li postoji neka sajla koja se kaci na skuter koja sprecava kradje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

mislim da sam vidjao da imaju opciju sa ojacanim prestenom kroz koju provlacis sajlu, da ne odleprsa kecelja

 

inace super stvar, imam ja kecelju samo je uradi sam verzija radjena prema prethodnom skuteru sluzila i na kinezu, verovatno ce i na sledecem i ne bih je dao ni za sta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Koliko znam sve njihove kecelje imaju zastitu od kradje u obliku plastificirane sajle koja se nalazi u predelu nogu. Kroz nju se provuce lanac i veze se za neki deo skutera, tipa prednji tocak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Koliko znam sve njihove kecelje imaju zastitu od kradje u obliku plastificirane sajle koja se nalazi u predelu nogu. Kroz nju se provuce lanac i veze se za neki deo skutera, tipa prednji tocak...

Tacno tako!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Pre nedelju dana su bi mi obili kofer na skuteru i ukrali kacigu. Probali su da ukradu i kecelju ali nisu uspeli da preseku tu sajlu. Nije to bas neka velika sigurnost ali kakvi lopovi takva i zastita.

 

Inace mislim da u cenu ulazi i osiguranje od kradje. Nisam siguran da li vazi samo na tlu Italije ili i sire.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Tucano urbano kecelja za moj skuter kosta 100ak evrica. Zanima me da l' je iko probao to da shije kod krojaca.. moze li to uopste i da li se isplati (ima li svrhe)..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda SH350i

Isplati se možda ako si krojač :D
Nije to samo prosta prekrivka, to može da se uši je i veže trakama, sve ono ostalo je neisplativo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Pokusavao sam na netu da pronadjem mere, tj.velicine ovih kecelja, kada je npr na podu, pa njene razmere... Nabavio sam neko gumirano platno pa bih da probam da prekopiram tu kecelju na njega. Medjutim, ne nalazim nigde. Jednostavno, ne znam kako izgleda raspakovana. Da li mozda neko zna neke univerzalne mere, pa da probam kako tako da sastavim ?

Inace, za moj skuter Scarabeo ide namenski rn156, koliko se secam, cena je zadnji put bila 100 evrica, sto mi je bas mnogo.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Imam ja one njihove grejace koji su kao pantalone (vezu se oko struka, a nogavice se dotezu kako kome odgovara na tri mesta).

Moja iskustva su da su dlicne. Tople, lako se skidaju i oblace, ne zauzimaju puno mesta kada se spakuju i ne uticu uopste na opseg pokreta nogu.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150
On 20.12.2020. at 17:57, Imeiprezime je napisao:

Da li je neko probao grejace nogu pontis. Planiram da ih pazarim narednih dana pa me zanima da li rade posao?

Ако мислиш на ово:

1.jpg
WWW.PONTISMOTORI.COM

Termo navlake za noge ili termo nogavice . Idealna...

 

То имам и ја. Вреди сваку пару. Савршено ради посао.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

stigli danas, deluju mi ok, lako se namestaju. Dobro je sto bi mogli da se koriste za hladne dane i bez voznje motora. Narednih dana cu ih testirati pa cu reci da li sam zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Nekad davno, ovaj naslov teme je imao totalno drugo značenje ...Stvarno sam mator.

Produkata i modnih detalja sa ovim nazivom nemam.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Vespa 300 gts

ja sam kupiokecelju preko Ali Express, mislim da je bila oko $15 pa sam odma uzeo dve i jednu poklonio. Ne znam kako sada funkcionise porucivanje preko AE ali cuo sam da se mogu naci stvari na koje se ne placa postarina, svakako vredi malo prelistati AE posto je dosta jeftinije a super je, lepo greje, ja sam vozio zimi po sumi na 0 ili par tepeni u plusu, bez problema i hladnoce. ako nekoga zanima mogu fotkati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja