Jump to content

Moto Zajednica

2 konja na 3 konja

Recommended Posts

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Drago mi je da vam se svidja putopis...Hvala!

 

... sem ako neko sledeci umesto jastuka ne povezei kazan za rakiju zbog destilovane za dolivanje :takoje::moto3::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

Nelle, nakon čitanja putopisa/avanture tvrdim da si stavio pogrešan naslov.

Trebao bi biti: dva mustanga na tri konja. Samo punokrvni ždrebci mogu ovako nešto kao vas dvojica.

Samo teraj tako dalje, daleko češ stići

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 257 postova

Nelle, nakon čitanja putopisa/avanture tvrdim da si stavio pogrešan naslov.

Trebao bi biti: dva mustanga na tri konja. Samo punokrvni ždrebci mogu ovako nešto kao vas dvojica.

Samo teraj tako dalje, daleko češ stići

 

Hvala nemo!

Tvoje putopise (Nordkapp 1 i Nordkapp 2) sam procitao nekoliko puta i svaki put se odusevim kao da prvi put citam...

Sada mi samo ostaje da kupim nesto od 250cc i skoknem i ja do Nordkapp-a... :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Šamac, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Yamaha XJR 1200

E svaka čast momci vama i Kinezu, šta više reći... :care:

 

Imam jedan prijedlog za vas. Mislim da bi vam jastuk koji polako stiče planetarnu popularnost mogao pokriti troškove putovanja na način da na njega zalijepite ili odštampajte sledeće "MJESTO ZA VAŠU REKLAMU"! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 644 postova
  • Lokacija: Vela Luka , HR, Stavanger, No, Dubai UAE
  • Motocikl: K1600GT SE 2016

Svaka cast momci , ponekad nama sa vecim motorima nije lako shvatiti koliki je ovo poduhvat , jer su brzine i daljine vece , ali ovo je avantura za 5 . Jastuk su ve svi komentirali , ali ona slika sa bocama benzina ispod sica je legendarna ... Respect :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Paracin / Kragujevac
  • Motocikl: Cagiva Mito 125 Evolution, Jawa 638

Ja ne mogu da verujem sta ste uradili, pa cu procitati sve lepo iz pocetka...

 

Ja i kolega smo se danima mislili da li smemo da vozimo Kragujevac - Jagodina sa Hondom CBF125 i Cagivom Mito...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

Svaka cast!!!!!!!!!! vozim baotina 50ccm i razumem kroz sta ste sve prosli. I sam sam imao jedan mali, daleko manji, turisticki izlet sa svojim ljubimcem. Jos jednom svaka cast!!!!

ps dobro ste se setili za onaj sigurnosni per-beg (perjani jastuk) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: kocani MKD-Sandhurst UK
  • Motocikl: suzuki gsx,svasta

Nije vazno sta vozis,vec koliko vozis.Vi ste to potvrdili bravo,jos uspesnih avantura Vam zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Svaka cast mastori :care:

 

Citajuci vas putopis setim se price jednog starog slovenca od pre 4 god kad smo se sreli( e sad dal na Zlatiboru ili na Kosovu davno je bilo) koji gleda desetak parkiranih motora i pocinje pricu samnom :E sad je sve lakse a kad se setim kad smo moja baba i ja kretali sa apencom 4 iz Maribora pa sve do Budve a od stvari nosimo nista samo rezervni motor od apenca(ja tad razgoracim oci u cudu) to je bilo vreme,ma menjao bi ovog Suzukija za apenca odma samo da moze da se vrati vreme a i baba je tad imala 20 godina i smeska se i baca pogled na zenu i u pogledu vidis da ga nista nije proslo posle toliko godina samo se motori menjali zelja je ista :jee5:

 

Pozdrav i jos jednom svaka cast.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Kad sam pročitao naslov, suze mi krenuše od smeha, pa kad ugledah jastuk - opet, i tako se ja slatko isplakah od smeha. Jebo život bez ovakvih stvari! Ima vožnji koje se pamte, a ovo su stvari koje se prepričavaju. Veliki ste šmekeri i skidam kapu. Veliki pozdrav!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 257 postova

@lucky

Dal' da prodam patent ili da otvorim svoju firmu,kupujem jastuke kod kineza,potpisujem i prodajem...?Kontam da ce ici kao alva....

 

@nntom

 

Nadam se da ce ovi moji putopisi uticati na druge upravo isto kao sto je tvoj uticao na mene...Da ce ljudi shvatiti da je potrebna samo volja,ne 500ks,ne 3800cc,samo volja...

 

Hvala svima!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Volja na prvom mestu, izbaciti iz glave šta sve može da se desi na putu - razmišljaj pozitivno. Prekontrolisati motor, malo keša u džep i avantura za sećanje može da počne.

Svaka čast momci na vožnji. :takoje:

A za smeh i suze dok smo čitali putopis malo je i 100 + . Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

@nntom

Nadam se da ce ovi moji putopisi uticati na druge upravo isto kao sto je tvoj uticao na mene...Da ce ljudi shvatiti da je potrebna samo volja,ne 500ks,ne 3800cc,samo volja...

 

Hvala svima!

 

Nemaš pojma koliko mi je lepo što sam ovo pročitao. Hvala ti, i jednoga dana kad dodješ u neke godine i budeš žalio za mladošću, shvatićeš da si pravio mnogo manje "gluposti" nego što je trebalo. Ovo sa jastukom je nedojebiva fora i po tome ste zaslužili da budete na naslovnim stranicama i kad mi je Mikulanac neko veče rekao za vaš putopis jedva sam čekao da dodjem kući i otvorim BJB. Volim ljude sa duhom i volim da se smejem. Meni zato na zidu nisu ulja na platnu i seriografije nekih velikih umetnika, već su mi na zidu dva mufljuza najveća na svetu, dva bolida koja su mi donosila toliko radosti i smeha u kuću koliko niko nije i neće, a to su u velikom formatu uramljeni Del i Rodni. Da ste zdravi i veseli i da se obavezno najavite kad budete nameravali u Bgd. Pozdrav majstori :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja