Jump to content

Moto Zajednica

Pocetnik sam, dvoumim se izmedju dva modela pa me zanima vase misljenje

Recommended Posts

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Ninja jer je sigurno kvalitetniji motor od korejanca a i manje ces love izgubiti kad budes prodavao motor... srecno sa kupovinom ako jos nisi pazario...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ninja, zato sto je kvalitetan motor, sigurno kvalitetniji od gt-a. Nije ni gt los, naprotiv, ali je kawasaki bolji. Proizvodi se sad vec par godina, radili su dosta izmena imas testova i poredjenja za hondom cbr250 mozes procitati i videti sta su pohvalili a sta ne.

Evo ti putovanja na hyosung-u od Svedske do Nepala, nisam citao sve ali mislim da ga je sluzio ok sto sam procitao tek je pred kraj dosta oslabio motor.

http://www.mortenhustveit.com/mc-2011.html

Ja sam, opet, za ninju. :zdravo:

Jedini problem je što ovi motori nisu za visoke ljude. Pogledaj visinu test vozača i biće ti jasno: 155, 165 i 175 cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Mozda sam propustio ali covek ni ne rece visinu...ako je visok onda ce smesno izgledati na oba...mada, cini mi se da je korejanac malo veci, ali nisam siguran...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

da se javim i ja kao Vlasnik GTR-a,Gospodinu sto rece da ce ga smoriti za mesec dana nek ne lupa gluposti ;) Vozio sam i 600 i 750 i mogu da ti kazemda me nije smorio,vuce skoro kao GS500sto mislim da je i dovoljno,ide oko 155 160,trosi 3,5 na 100Km,ima veciti gabarit od ninje 250,na otvorenom putu sa 120 mozes opusteno da kruziras iako je to nedozvoljeno po zakonu ;) a da ne pricamo o zvuku pogotovo ovaj moj sa Dragon auspuhom i BMC filter(vazduha)mislim da nisam nista zaboravio,ako te zanima jos nesto pitaj slobodno :zdravo:

 

samo ti prijatelju vozi tu biciklu niko ti ne brani. i ja pricam iz licnog iskustva.

posle mesec dva kad udje u fazon sa voznjom, kad mu sedne neko pozadi nek se javi kako mu ide motor.

moras da maltretiras motor da bi isao, vuce se. muka je i sa 600 kad nekog vozis a ne 250 iz koreje,

i ne , ne vazi se ako si obrnuo komsijinu 600 oko zgrade

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

Caletove motore sam vozio tako da znam o cemu pricam,Vidi se da nisi ni probao 250 V2,sta ima veze sto je 250 iz koreje?Pa koliko znam ne bi trebalo divljati sa suvozacem/suvozacicom nije zbog mene nego zbog njih,i posle mesec dva kako ti kazes nikako ne moze uci u fazon on ce samo to misliti ali treba dosta godina da prodje da bi usao u fazon i da bi nasao sve Granice motora ;)ne volim da vozim tudje motore ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Polemika je suvisna ako niste probali doticni motor ili pak kawasaki ninju 250, kao sto je ja nisam vozio pa je ni ne spominjem. Motor i sa suvozacom ide 140, bar ovaj beli o kome Chris prica, a koji sam mu ja prodao 1moto3.gif Takodje, zeznuh se za bandita, upravu je kolega, GT 650 je u klasi SV-a, a najjeftiniji Suzuki SV star do 5 godina na oglasima je 3500 eura sa dosta km na satu. Opet, svako bira ono sto mu se svidja i potpuno razumem ljude koji ce kupiti Horneta 650 ili Bandita, ali i ovaj motor je skroz na mestu1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2444 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Moj glas ide Korejancu, samo zbog agregata, V2 je V2....

Povlači iz malih obrtaja, ne moraš da mu zavrćeš muda da bi išao.

A ko nije probao GTa nema pravo glasa.

Kawa je mala i tanka, ko bicikl u poređenju sa GTom.

I lepši je mnogo.

 

To što Srbi sumnjaju u kvalitet Hyusunga to je zato što su zadrti i puni predrasuda, ovde je još uvek Golf 2 pojam automobila.

Isto tako većina priča da je Kawa najveće smeće među Japancima, i šta ćemo sad?!

Opet predrasude.

Hyusung Agila je pre koju godinu proglašena za najbolji kruzer u svetu (i Harljia i sve ostale ostavila iza sebe).

Vremena se menjaju dragi moji, i baš ko što neko reče, kad su se pojavili Japanci svima su bili smešni, a vidi ih sad...

 

A moj savet ti je da odeš i provozaš oba motora, ka'šće ti se samo.

Uzdravlje 1zdravo.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Samo cu postaviti jedno pitanje - kome i po kojoj ceni ces posle prodati Korejanca sa npr. 35-40k na satu? Vidjao sam 5 god. stare 650-ice po 1300-1500e na oglasu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1818 postova
  • Lokacija: Beograd

Te 650 su 2005-6 godište i postoji dobar razlog zašto su tako jeftini.

Tad su imali problema sa agregatom, i to je na kasnijim godištima sređeno.

 

250 nisu nikad imali problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja