Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX-R 750 k4

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Hitno potreban novi gazda ! :)

 

Uskoro ce mi trebati mesta u garazi  ;D pa ga prodajem iz tog razloga. Bandit je prodat, jos ovaj da ode.

 

Motor je kao nov, 8800km, 100% legalan, servisiran, na mom imenu, bez ikakvih ulaganja, osim goriva, ali i to nece biti problem neko vreme jer ga dajem sa rezervarom punim do cepa!  :)

 

Izgleda kao na slici, jos imam i onu plastiku sto ide umesto sedista suvozaca, owner's manual, service manual (puj, puj, ne zatrebao) i neke gluposti...

 

Cena je 6500e, mozda koji evro dole, ali nemojte me ubijati, mislim da je i ovo korektna ponuda.

 

dkybj_img1838xs9.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

A, da, kontakt telefon 064/155-65-00

 

Maki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 107 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

matori srecno sa prodajom!!!!!ej ljudi evo iskreno da vam kazem ko god kupi ovaj motor SIGURNO NECE POGRESITI!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Prodat!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja