Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Dragstar 1100

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova

Cao svima,

konacno sam skupio oko 5000 e i hocu da kupim chopper. Nasao sam na oglasima Yamahu Dragstar 1100, 2003, kupljena u Srbiji i presla samo 8000 km. Vlasnik trazi 5000 e. Sa slika sam video da je motor totalni klot, nema nista od opreme osim torbi sa strane.

Pratim vec 6 meseci oglase, i vidim da ima ljudi koji cene dragstar 650 5000 e, to je potpuno nerealno, ono sto znam (zvao ljude koji su prodali) je da se 650 koliko god operme imao na kraju proda za do 3200 e i ni euro vise

Sta mislite, koja je realna cena ovog motora pod uslovom da je sve tacno sto pise i da mi ovlaceni Yamaha potvrdi celu pricu?

 

evo linka na oglas

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1330507_Yamaha_2664_DragStar-1100A-clasic_2003_god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Ako te interesuje moj drugar prodaje dragstara, on je sa njom isao na put oko sveta, jedinstveni kruzer kojije obisao svet, Serbian World Tour, javi ako si zainteresovan za detalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Brale, nemoj da se ljutis, ali ovde svakih par dana se pojavi neko sa slicnim pitanjem, sta mislite o ovom, onom, koliko vredi...da li uzeti.... a onda ga nema nikada vise na forumu. Verovatno forumasima malo dosadilo da se trude...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

ovaj motor koji si ti pogledao stoji bas dugo u oglasima,da je presao 8k km a je moguce,covek kaze da je kupljen nov,nemas razloga da pitas bilo koga,djenge u novcanik,ako je sve kao sto pise,sednes i teras kuci :D pa posle skupljaj parice za dodatnu opremu.....bisage,i sve ostalo sta ti je potrebno

 

pozdrav,

Milos Kragujevac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Da, video sam taj motor. Odlican je, puno je ulozeno u njega. I pri tome je mnogo noviji od onog 2003., pet godina nije malo. Licno mislim da je to odlican pazar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Kawasaki VN2000 Vulkan

Moja iskrena preporuka za motor . Lično sam ga video i probao .

Osim što izgleda perfektno , u njega je stvarno uloženo i ljubavi i para .

Vredi svaki dinar(evro) , Održavan redovno i servisiran , originalna ulja , itd....

Verovatno naj bolji drag na tržištu (koji se prodaje) trenutno .

Ako nisi još uvek pazario nešto , skupi još neku kintu i pazari ovaj motor , nećeš pogrešiti .

Naravno mislim na Saletovog Draga .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova

Hvala vam svima na savetu. Motor stvarno izgleda perfektno ali 6200 e nije ni blizu onoga sto ja mogu da dam za motor.

Sa druge strane dodam jos 500 e na tih 6200 e i odem u Rodic i kupim novog novcijatog drag 650 sa 0 km ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha DragStar 650 Classic,Yamaha Virago 535

onog sto je gledao nije pazario sigurno,jos uvek stoji u oglasima sa 8k km a :D , ja sam evo kupio draga 650 za 3500,sa svom opremom koja meni treba,ali nisam se mnogo razmisljao,sto vise mislis sve je gore :D

 

Zomilly Jones :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: herceg novi
  • Motocikl: yamaha xvs650a drag star

U zdravlje svima!Ima li neko da mi posalje tehnicku knjigu ili Manuel Book preko mejla za XVS 650,god.2008?Moje kozne bisage su pred kraj;ko to radi u Srbiji i koliko otprilike kostaj nove?pozdrav iz H.Novog

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja