Jump to content

Moto Zajednica

Sinoc u Somboru kolegu i njegovu dovojku oborio Yugo

Recommended Posts

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

U Somboru nailazeci sa leve strane, tetka u Yugu direktno udarila u motor Yamaha XJ600 kojim su se polako vozili nas kolega Nenad Dizija i njegova devojka Jelena. Koliko su me obavestili njoj oderano lice, usivena usna, polomljena podlaktica,.. Nenad je jos na operaciji polomljene cevanice... Klasika sa leve strane pa "izvini nisam te videla..."

 

Sta reci, drugari brz oporavak zelim oboma nama ostalima pametu glavu bar onoliko koliko se na takve trenutke uopste moze uticati!

 

nenad-dizija.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Na zalost, devojka u opste nije imala kacigu. :( Nisu ni panirali da se voze, dosao je da je iznenadi i da je odveze s posla kuci, sto je mozda 1 km razdaljine, tako da ona nije imala kacigu kod sebe. Losa karma. :( :( :(

 

Baba ih nije videla, pokusao je da je izbegne, ali je sudar bio neminovan. Od udarca mu je spala i kaciga s glave (ne moze da se seti da li je vezao ili nije), a jakna je odradila svoje tako da nigde nije ogreban. Noga... vidi se... Kaze da ga bas boli i da mu ne pomazu lekovi protiv bolova. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Dizija prebacen na VMA ...cekamo sutra izvestaj o trenutnom zdravstvenom stanju... Jelena se oporavlja u somboru...

 

Sent from my Televizor

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Dosta puta sam se kao suvozač vozio bez kacige na kratke relacije. A evo zašto mi to nije bilo pametno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: CG-PG
  • Motocikl: GSXR-1000

Sretne rane junačke i brz oporavak oboma. Barem tetka nije pobjegla što vidim da zna često da bude slučaj.

 

Žena mi često kaže ajde motorom skokni tako u japankama do prodavnice. Blizu je 500m. Uvjek kaciga, rukavice, patike i kornjača minimum. Ovakvi slučajevi mi govore da sam upravu. 8)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Mislim da nije vezao kacigu, nazalost. Ne spada bas tako lako ako je vezana.

 

Zavisi kako se zove. Ako se zove Hijuling, Nenki ili Safebet u mom slucaju, itekako ume da se raspolovi kao lubenica i odkotrlja negde niz put :).

Nadam se da ce rane brzo zarasti, a baka.... ne treba joj gora kazna, a i sama je svesna da je trebala bolje gledati.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Nazalost i dalje cekamo nove informacije sa VMA u Beogradu jer se momku zdravstveno stanje iskomplikovalo i sa plucima, trenutno je u šok sobi vraća se iz izazvane kome,... a činilo se ono samo noga pa nije to nešto strašno... a onda vidišs da te varijante kad te autom zveknu na motoru ni malo nisu naivne!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Devojka je kod kuce, oporavlja se lagano, Dizija je I dalje u sok sobi na VMA pa su nam informacije oskudne... kaze da je bolje I da se oporavlja polako...

 

Sent from my Televizor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Nenad je na VMA. Posle operacije noge, otkazivanja pluca i vestacke kome u kojoj su ga drzali tri dana, zbog komplikacija, imao je jos jednu operaciju. Ovoga puta, doslo je do nekroze koze na delu gde su mu provucene sipke kroz nogu, tako da mu je presadjena koza s butine na cevanicu i sada se oporavlja.

 

Nadamo se da od sada sve ide uzlaznom putanjom...

 

Jelena je s licem prosla relativno jeftino. Ne mora na plasticnu operaciju, rane su povrsinske i, po recima plasticnog hirurga, samo treba da maze neke kreme i meleme koje su joj dali. Vise nema kraste i vec je izbila mlada koza. Jos uvek nosi gips na ruci, a videcemo kako ce ici oporavak tog zgloba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Pancevo trenutno
  • Motocikl: bez njega

e pa da se i ja oglasim :) posle 13 meseci vratio sam se na posao, imam oziljke momacke, imam smanjen pokret u skocnom zglobu usled nekroze jer mi je deo misicnog tkiva isecen, te je doslo velike kontrakture koja jos nije razbijena u potpunosti i pitanje je da li cu ikada povratiti pun obim... normalno hodam, mogu dzoging trcanje i za sada nista vise preterano...

gospodja se jos uvek nije udostojila da me pozove i da pita kako sam i da li sam se oporavio...

tako da sada sve je stvar rezije necije kako ce se dalje odvijati oporavak i sve ostalo...

hvala na podrsci

  • Podržavam 29

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja