Jump to content

Moto Zajednica

ИЗДУВИ(АУСПУСИ)фабрички, спортски,маркирани,буџени ручно прављени и сви остали

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 186 postova
  • Lokacija: Beograd, Savski Venac
  • Motocikl: BMW C 650 GT

ljudi, jel imate neku preporuku, osim motoklinike (već sam ih zvao, nema ;) ), gde bih mogao da potražim uzdužni štitnik fabričkog izduva za majesty 400?

poslao sam i yamaha dileru mail, pa sa strepnjom čekam odgovor o ceni 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Prijedor RS
  • Motocikl: Yamaha Majesty YP 400

ljudi, jel imate neku preporuku, osim motoklinike (već sam ih zvao, nema ;) ), gde bih mogao da potražim uzdužni štitnik fabričkog izduva za majesty 400?

poslao sam i yamaha dileru mail, pa sa strepnjom čekam odgovor o ceni 1zvizduk.gif

Moj kolega ima isti problem. Znam da jos nije uspio da nabavi. Najjeftinije sto je gledao je u Italiji i to polovan. Pa ako imas koga tamo....

Pogledaj ovo Link

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Prijedor RS
  • Motocikl: Yamaha Majesty YP 400

hvala puno knezo! 0takoje.gif

 

ostvaren kontakt, potegnute veze, ako sve bude ok, za 10ak dana ce deo biti u Bg 1moto3.gif

 

Da li si karbon verziju narucio? Kada montiras na motor prikaci slike da vidimo kako mu stoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 186 postova
  • Lokacija: Beograd, Savski Venac
  • Motocikl: BMW C 650 GT

prijatelj iz trsta bi trebalo da se sutra cuje sa prodavcem i da se dogovori oko svega. mislim da se kod njega prodaje samo karbon verzija, ali postrazice i standardni deo u prodavnicama. naravno, cim stigne slikanje i kacenje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Ovako,treba mi malo saveta oko kupovine novog izduva...Mivv ili Akrapovic?

Cene su skoro pa iste ali ne znam za koji da se odlucim....ako uzmem akrapa,dobijem samo lonac a mivv dobijem u kompletu sa granom,katalizatorom i ugradnjom.

Saveti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Jedno pitanje, za kolege koji voze AA 500. Koja bi bila vasa preporuka za izduv kad je u pitanju ovaj motor? Konkretno, najbolji odnos cena-kvalitet i koliko bi to okvirno kostalo? I naravno, gde to moze da se nabavi? Svaki savet je dobrodosao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Било који са коморама никако са изолацијом ... јер скутер а посебно Атлантик са Пијађо мастер агрегатом је константно у обртајима и све сагори из њега и после одређеног времена се чује све гласније јер остане празан ... најбоље Акраповић ако имаш да издвојиш око 250 евра...1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Ok, jel imate da preporucite neki model Akrapovica ili LeoVince, mora li da se prepravlja da bi se stavio na AA500? Sta mislite o izduvima iz Ade? Pricao sam konkretno sa ljudima iz Dragon Ade, cifra bi bila negde oko 200 evra sa sve ugradnjom? Jel to mnogo, vredi li te pare?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NC 750 XA

Meni to zvuci puno,... pamtim da sam prosle godine zvao i raspitivao se i da je cena bila 150e. Al negde sam nacuo da oni vise i nece da rade za skutere izduve... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ако Акрап кошта само 50 евра више онда је то ударање по ушима ... Роберт док је радио за скутере овални облик је наплаћивао 100евра, а хексагонал са карбоном 180,ја имам овал и изгледа сасвим коректно али сам га репарирао већ 3 пута ... постоји тип у Бачком Маглићу који ради и то дса титанијумским коморама тражи 150 евра,и има тип у лесковцу који прави додуше мало су ружни ... за око 150 евра исто ... Што се тиће Акрапа има неки нови модел са два издува и имао сам прилике овде у НС да чујем како ради ... изува !!! Такође Лео Винчи има нови модел Грандтуризмо ... и остаје ти и Мив... ето толико то ти је то отприлике од понуде!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Hvala na informacijama. Jel Robert ne radi vise za skutere? Sto se tice ova tri, Akrapovic, LeoVince i Miv, kapiram da je najbolji izbor Akrapovic. Kad kazes 250 evra, jel to ukupni trosak sa rukama, ili samo da kupim izduv? Video sam da MiMoto u Bg prodaje Akrapovica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

@Bigi

Реци ми где си то нашао Акрапа за ту лову 0stabre.gif,под условом да причамо о новом.Ја све што сам гледао нема испод 350 е плус слање

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NC 750 XA

@ bracabgd

 

Jeste upuceno pitanje Bigiju, ali evo i moje male dopune..

 

Kod Darka u Maglicu...su te cene! Covek pravi izduve i to zaista lepe primerke a kako je rekao i sam, ima i Akrapa po toj ceni. U planu je da Bigi i ja u nedelju zapalimo do njega da vidimo sta ima na lageru i sta nudi... Pa cemo ovde obavestiti sta i kako stoje stvari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

al Akrap je akrap... :takoje::moto3:

 

salim se malo... ali kupujte iskljucivo auspuhe za skutere!

 

mene je kostalo ovoliko

 

200e polovan Akrapovic, a kao nov sa DB kilerom

20e akrapovic opruge

30e ugradnja*inace racunajte u BG oko 50e ugradnju

to je od mene, mozda nekome pomogne..

post-28130-0-20179300-1400683278_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Kod nas u Yahamahi Platner traze 450 eur za Akrapovica i to samo za lonac za mog Runnera 200 cc dok u MaxMomentu za Mivv sa loncem,granom,katalizatorom,db kilerom traze 490 eur.Modeli su za Runnera po katalogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Jel moze neko da mi pojasni kakve se prerade vrse i zbog cega u karburatoru prilikom stavljanja Akrapovic auspuha???

Da li steti motoru,potrosnja i sl...

Zvao sam danas i raspitivao sam se kod ovlascenog dilera Akrapovica,montaza besplatna ali radovi na karburatoru 30-40 eur.

Kakvi su to radovi i da li su neophodni prilikom ugradnje aftermarket auspuha.

I dalje se lomim Mivv ili Akrapa ali mi je model Mivv nekako dugacak u odnosu na Akrapa.Ko cunak,ima sigurno metar...mislim,dobar je ali mi na oko nesto ne lezi.Zvuk mu je isto Ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Motocikl: Malaguti Madison

Pozdrav za sve kolege maxi skuterase koji vole dobar izduv i naravno zvuk iz istog....vlasnik sam malaguti madisona s200 na kom sam namontirao trioval izduv koji ide za motor 600cc majstor Gila iz mog grada Trstenik je majstor ovog cuda inace moj drug i motordzija! Dakle za sve koje interesuje kvalitete-cena velika preporuka! Inace sve vrste auspuha izradjuje (oval,trioval, okrugli i sta vama sve padne na pamet u vezi istih)! E sad kvalitet izolacije i gume na drzacu je jako bitan...KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE :) Druga sezona je na skuteru guma na drzacu kao nova...zvuk nepromenjen, sto znaci izolacija kvalitetna! Kasnije u toku dana cu postaviti snimak rada skutera i zvuk izduva koji je u trenutku snimanja bio skroz otvoren a kasnije je napravljen i namontiran prigusivac..Ukoliko bude bilo zainteresovanih moze da se obrati u inbox! Inace auspuh nosi naziv FLASH!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja