Jump to content

Moto Zajednica

El skupo ili... ?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Burgman 400

Malo sam se zabrinuo pa da proverim.

Postavio sam oglas na 4 razlicita sajta, oglasio sam da prodajem svoj motor.

Ali za dve nedelje kako stoji oglas NIKO me nije kontaktirao, pa cak ni da mi ponudi gradjevinski materijal u zamenu <_<

 

Cenu sam stavio svakako sa namerom da moze da se koriguje na dole.

Ali da li je i dalje previsoka ili zaista nikog ne interesuje moja ponuda?!?

 

Evo i oglasa

 

http://oglasnik.bjbikers.com/ads/burgman-10/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 290 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

I ja prodajem moj motor,do sada su me zvala četvorica.Dvojica su me pitala da li je 20000km puno za motor i koliko on još može da ide do generalne.

Moje mišljenje je da je to najveći problem tvog oglasa tj. voli narod da na satu piše 15000km,nije važno da li je motor star 10,15 ili 30 godina,a i nema se para nažalost :neznam:

Srećno sa prodajom,pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa brate, kakav ti je oglas na "polovnim automobilima", nije ni čudo što te niko nije zvao. Nema nijedne slike a nema čak ni opisa. Takvi se oglasi preskaču.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Није много али није ни мало1neznam.gifЗа добру машину није много,али реално нема пара па добри мотори иду за мале паре.Твоја цена је у оквиру тог годишта од 03-05,али ја лично мислим да је то много пара.

Позз и срећно са продајом 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Burgman 400

Pa brate, kakav ti je oglas na "polovnim automobilima", nije ni čudo što te niko nije zvao. Nema nijedne slike a nema čak ni opisa. Takvi se oglasi preskaču.

dobro da si mi rekao, nesto se sjebalo, bile su slike, sad sam opet okacio... jbg... u pravu si, ni ja ne gledam bez slika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Ne znam kako ti oglas na povnim automobilima izgleda ali ovaj nije los... Lepo i skuter izgleda ali brate preskupo... 2003 godiste, to ti je 10 godina, moze da vredi 15 - 20 procenata novog, koji je 6.500 eura, znaci 1.300 eura naprimer, ako je bas dobar, hajde nekome ko zna motor, ako zna da si ulozio u njega, sta ja znam, dve gume, 100 eura, kajis itd 120 eura, plocice, 50 eura pa da ti da 1.500... To sto je prosle godine vredeo 2200, ne vredi ti nista, zasitilo se trziste, deset godina se uvoze skuteri, prodaju se novi... Ja sam s'proleca, kad je pocetak sezone, isao u Suboticu po jednog Beverly-ja, mogao sam uzeti tada na placu Burgman kao tvoj, 2005-to godiste, 25.000 km sa servisnom knjigom, dva kljuca i po kojom ogrebotinom, za 1.600 eura, provozao sam ga, imao je tih 25.000 km... Uporedi sa tvojim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 389 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

ja mislim da nije puno a ni malo. Ako racunas da ces ga spustiti za koje (e) onda je to to, mada smatram da je to sto je vec neko pomenuo, plase se ljudi kilometraze, a mozda su u pitanju i godisnji odmori

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400

Mislim da ti je cena korektna, tj. bice kad je korigujes malo nadole :aha:. Sto se interesovanja tice, imam ja prijatelja koji prodaje motore i koji i sam kaze da ga ne zovu previse sada, mislim da npr u avgustu vlada osetno slabije interesovanje za kupovinu nego u aprilu,maju ili junu...vecina onih koji su hteli da potrose pare na motor ove godine to su vec uradili... :neznam: pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Ne znam kako ti oglas na povnim automobilima izgleda ali ovaj nije los... Lepo i skuter izgleda ali brate preskupo... 2003 godiste, to ti je 10 godina, moze da vredi 15 - 20 procenata novog, koji je 6.500 eura, znaci 1.300 eura naprimer, ako je bas dobar, hajde nekome ko zna motor, ako zna da si ulozio u njega, sta ja znam, dve gume, 100 eura, kajis itd 120 eura, plocice, 50 eura pa da ti da 1.500... To sto je prosle godine vredeo 2200, ne vredi ti nista, zasitilo se trziste, deset godina se uvoze skuteri, prodaju se novi... Ja sam s'proleca, kad je pocetak sezone, isao u Suboticu po jednog Beverly-ja, mogao sam uzeti tada na placu Burgman kao tvoj, 2005-to godiste, 25.000 km sa servisnom knjigom, dva kljuca i po kojom ogrebotinom, za 1.600 eura, provozao sam ga, imao je tih 25.000 km... Uporedi sa tvojim...

ovo sto si napisao je totalna glupost"15-20%"pogledaj cene burgmana po sajtovima bugi 99-2001 se krecu oko 13ooe

po meni je ovo realna cena,mozda da ode malo dole, ako je motor dobar kako kazes drzi ti cenu a onaj ko zna sta trazi a ne gleda da ga samo kupi sto jeftinije ce ga platiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Krecu se ali se ne prodaju... Jedan Bugi se ovde prodavao, to godiste, oko 2000, ta cena koju si naveo, tri godine i pet strana komentara i zezanja ovde na forumu... Zivi bili pa videli... IZvini Panto sto sam povredio tvoj brend ali tako je... :) Ne vredi i tacka... :(

 

Drugo, ja volim sitnice, satove, foto aparate itd itd i redovno nesto menjam, prodajem, kupujem... Jedan primer, prodajem fotoaparat za 280 eura, niko me ne zove dve nedelje. Skinuo bih, sto ne bih, ne zaradjujem na tome nego samo gubim ali dzabe... Postavim posle oglas za 250 eura i odem u trecu smenu, rezervise ga covek posle pola sata, u toku noci jos jednu ponudu dobijem a ujutro me saceka jos jedna i sve to samo zbog 30 eura, danas se gleda i deset... Hoces da prodas, postavi pravu cenu, hoces da se zezas, zezaj se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

vidi ovako,jesi mi uvredio brend1lol.gif1lol.gif,ja sam prosle godine prodavao beverlyja 200ccm 2002god sa bocnim koferima i cenio sam ga 1850 cini mi se (sredjen do sitnica).u to vreme si za te pare mogao kupiti 250ie nekoliko godina mladjeg ali sam ga prodao za cini mi se mesec dana za 100e manje.tako da moja logika je da ce dobri komadi uvek imati cenu koju ce ljudi koji znaju sta traze platiti.ovo je moja logika...

ja sad znam da ima jeftinijih,evo kod gavre ima 2005 za 1750e ali kakav?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

nije skupo vec preskupo...ja prodao yamahu fazer 1000ccm to godiste za 300e vise. Taj skuter je star vec 10 godina i mislim da je realna cena njih negde do 1200e max

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Bezite od Gavre, kod njega su svi skuteri u extra fabrickom stanju... Moraju da se razradjuju... :) :) :)

 

astrix1402 je kupio od tog istog Gavre AA500 2006 god. za 1.900 evropljana skuter u perfektnom stanju, plastike, fab. srafovi svaki na svom mestu, variomat, kvacilo, diskovi, plocice... gledao sam ga i zagledao ne bi li nasao nesto sto se ne uklapa i nisam nasao 1neznam.gif jednostavno AA je salon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

nije skupo vec preskupo...ja prodao yamahu fazer 1000ccm to godiste za 300e vise. Taj skuter je star vec 10 godina i mislim da je realna cena njih negde do 1200e max

 

svako ceni ono sto ima i sto je prodavao ili prodaje tako da trziste odredjuje cenu,a ti si fazera trebao ceniti vise ako si mislio da vredi vise0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

prvo moj fazer nije bio 600 vec 1000(razlika ogromna, drugo pokusaj da nadjes cenovnike u istoj drzavi , eto npr kod nas. Novi fazer 1000 je oko 11.000 evra a nov burgman 400 oko 7000e. 4000e evra nije malo, sto znaci ako sam ja prodao moj za 2300 ti trebas da doplatis nekom 1700e samo da ti istera to iz dvorista :) Odlazimo standardno daleko van teme, mislim da je uzaludno porediti motor i tvoj skuter. Ja sam cenio moj motor koliko sam mislio da je realno pa za nijansu nize jer znam da ljudi nemaju kesa, prodat je jeako brzo, prvi covek koji je dosao da ga pogleda je i kupio, mozes i ti da cenis tvoj koliko god zelis, ali ce skuter biti na oglasima naredne 3 godine, dotle ces polako spustati cenu i na kraju ces moliti nekog da ga uzme za 1200e ali tad ce biti problem sto ce ljudi bezati od njaga jer je predugo na oglasu pa samim tim sa njim nesto nije ok. Tako to ide prijatelju,Tesko da ce neko da izvadi 2000e za skuter od 400ccm star 10 godina, kad za te pare moze to godiste da kupi odlicnog sport turera, nakeda....pa moj drugar pre dva dana kupio reno lahunu to godiste za 2100e u perfektnom stanju sa full opremom. Sto se mene tice voleo bih sutra da vidim tvoj post kako si prodao motor za 2500e ali nece to tako ici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja