Jump to content

Moto Zajednica

El skupo ili... ?

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

vidi druze tema i jeste prodaja skutera neznam uopste zasto si dosao sa zivotnom pricom tvog fazera 1000 kojeg si morao da spustis jer se nema para u narodu...0takoje.gif

moj savet coveku koji prodaje skuter je da ako zna da je dobar ne spusta cenu puno,(vracam se na neki od predhodnih postova)jer ce onaj koji zna sta trazi doci i platiti taj skuter i njegovo dobro stanje...1neznam.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Cena je nesto jaca, ja bih recimo platio do 1700 ako je ok sve. Sta vise pre desetak dana uzeo sam kao tvoj 400cc 2003 da probam, dogovorili smo cenu od 1700e s tim da je registrovan, ali ispostavilo se da nije neko stanje pa sam zbog toga odustao. A vreme je cudno i tesko motor se tesko prodaje pa sad kad prodajes svi ti ubijaju cenu traze dzabe da ga das a pa kad kupujes ne mozesda nadjes dobar treba ti ne znam koliko para samo da obidjes oglase po obliznjim gradovima pa kad i nadjes neki prodavac nece da spusti cenu pa to su muke, kazu slatke muke kad kupujes mada nebih se slozio, to su muke.

Neshvatljivo mi je recimo da zovem recimo coveka za x9 trazi 1750e i pitam kulturno za cenu on spusti 50e i ljuti se jos. Slazem se da je dobar ali jbt kes pare na ruke pa spusti 150-200 e i uzmi kes ako ti treba.

Ja sam sad kupio skut pre par dana jedva, i uzeo sam ga i ako smatram da ne vredi koliko sam platio ali ne mogu da se maltretiram vise i mislim da vise necu da se setim da ga prodam i da trazim drugi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Bezite od Gavre, kod njega su svi skuteri u extra fabrickom stanju... Moraju da se razradjuju... :) :) :)

 

astrix1402 je kupio od tog istog Gavre AA500 2006 god. za 1.900 evropljana skuter u perfektnom stanju, plastike, fab. srafovi svaki na svom mestu, variomat, kvacilo, diskovi, plocice... gledao sam ga i zagledao ne bi li nasao nesto sto se ne uklapa i nisam nasao 1neznam.gif jednostavno AA je salon.

 

Bila je s'proleca, oko marta, kod Gavre jedna teget - plava AA 500 Sprint za te pare, dobra, mislim da je posle preterao za BGD pa ovde prodao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 554 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Bezite od Gavre, kod njega su svi skuteri u extra fabrickom stanju... Moraju da se razradjuju... :) :) :)

 

astrix1402 je kupio od tog istog Gavre AA500 2006 god. za 1.900 evropljana skuter u perfektnom stanju, plastike, fab. srafovi svaki na svom mestu, variomat, kvacilo, diskovi, plocice... gledao sam ga i zagledao ne bi li nasao nesto sto se ne uklapa i nisam nasao 1neznam.gif jednostavno AA je salon.

 

Bila je s'proleca, oko marta, kod Gavre jedna teget - plava AA 500 Sprint za te pare, dobra, mislim da je posle preterao za BGD pa ovde prodao...

Ja sam pre par meseci kupio Silvera od Gavre..i mogu ti reci da sam dobio super motoric.. Imalo je da se malo ulozi da bude sve tip-top ali za te novce vise nego korekto..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Evo i da ti ja dam vote of confidence rodjice :)

 

Motor je kod takve "picajzle" da mu ne fali NISTA 200%... Stvarno je perfektan i ko god ga bude pazario ima da peva...

 

A sto se tice zvanja... Rekoh ti i uzivo... Pecanje je to rodjo, tesko pecanje... Nista, nista mesecima i onda te nazove neko i pazari bez da ga upali :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: flying brick

Nije da branim burgmana i ja mog prodajem ali nije mi jasno da je trziste van granica nase zemlje kontra gledam strance i kod njih su skuteri na ceni u odnosu na ostale,konkretno neki tourer je duplo jeftiniji nego burgman a kod nas taj isti duplo skuplji,nema mi logike nikako,izgleda da evropljani vise cene automatik nego lanac ili kardan,definitivno nije vreme za prodaju motora vec sto se u nasem narodu kaze vencanica,vencaj se sa njim i cuti dok se ne normalizuje trziste...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Motocikl: Kawasaki zx6r

Ne znam kako ti oglas na povnim automobilima izgleda ali ovaj nije los... Lepo i skuter izgleda ali brate preskupo... 2003 godiste, to ti je 10 godina, moze da vredi 15 - 20 procenata novog, koji je 6.500 eura, znaci 1.300 eura naprimer, ako je bas dobar, hajde nekome ko zna motor, ako zna da si ulozio u njega, sta ja znam, dve gume, 100 eura, kajis itd 120 eura, plocice, 50 eura pa da ti da 1.500... To sto je prosle godine vredeo 2200, ne vredi ti nista, zasitilo se trziste, deset godina se uvoze skuteri, prodaju se novi... Ja sam s'proleca, kad je pocetak sezone, isao u Suboticu po jednog Beverly-ja, mogao sam uzeti tada na placu Burgman kao tvoj, 2005-to godiste, 25.000 km sa servisnom knjigom, dva kljuca i po kojom ogrebotinom, za 1.600 eura, provozao sam ga, imao je tih 25.000 km... Uporedi sa tvojim...

 

Glupost i neistina

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Burgman 400

meni i dalje prodaja ne ide... spustio sam cenu... al ne ide...

spustio bih jos nije problem... jbmlga necu ga poklanjati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

meni i dalje prodaja ne ide... spustio sam cenu... al ne ide...

spustio bih jos nije problem... jbmlga necu ga poklanjati...

Немој га поклањати,стрпи се ако можеш 1neznam.gif.Продаће се 0takoje.gif

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Nekad bilo to što ti kažeš. Pratim oglase već neko duže vreme jer sam zainteresovan za kupovinu i ako mi se nešto svidi ja ga memorišem i posle pratim da li se prodao ili je spustio cenu.Od 15-tak skutera koje sam pratio u zadnja 2 meseca nijedan se nije prodao,ali bukvaln nijedan,ali i pored toga niko ne popusta sa cenom.Za dva sam čak bio ozbiljno zainteresovan,išao da ih gledam,nudio keš pare a razlika od cene koja je početna je oko 200e i ljudi neće.Svak traži onoliko koliko njemu treba para,nema veze da li to što prodaje toliko i vredi...E baš zato se ništa i ne prodaje,em narod nema para,en su cene prenaduvane.

 

Burgman ti na slikama izgleda dobro ali s obzirom da je kraj sezone i da je opšta besparica mislim da će prodaja ići vrlo teško...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Burgman 400

Nekad bilo to što ti kažeš. Pratim oglase već neko duže vreme jer sam zainteresovan za kupovinu i ako mi se nešto svidi ja ga memorišem i posle pratim da li se prodao ili je spustio cenu.Od 15-tak skutera koje sam pratio u zadnja 2 meseca nijedan se nije prodao,ali bukvaln nijedan,ali i pored toga niko ne popusta sa cenom.Za dva sam čak bio ozbiljno zainteresovan,išao da ih gledam,nudio keš pare a razlika od cene koja je početna je oko 200e i ljudi neće.Svak traži onoliko koliko njemu treba para,nema veze da li to što prodaje toliko i vredi...E baš zato se ništa i ne prodaje,em narod nema para,en su cene prenaduvane.

 

Burgman ti na slikama izgleda dobro ali s obzirom da je kraj sezone i da je opšta besparica mislim da će prodaja ići vrlo teško...

 

ponudi mi... ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja