Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA TDM 850

Recommended Posts

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Prodajem

YAMAHA TDM 850, 2000 god., presao 16600 km, neregistrovan,cena 2500 evra. 063/10-66-439

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Mnogo dobar motor ali je trgovac skrt na recima :) .

Postavi nekoliko lepih (jasnih) slika.

Kakvo je stanje motora ( greban, pao , klizno, netaknut, kao nov ) i potrosnih delova ( gume, plocice, lanac i lancanici itd..).

 

Ima li sta od opreme ( kofer, vetrobran i slicno ).

Da li je cena fiksna ili moze neki dogovor ( npr za cenu registracije).

Da li moze mozda neka zamena za drugi motor ili auto, skuplji ili jeftiniji, jaci ili slabiji itd.

 

To mnogo znaci potencijalnim kupcima, ne stedi na informacijama :aha: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Covek je na brzinu postavio oglas,predpostavljam.Koga zanima nazvace,ali zaista nije problem postaviti sliku,i dati malo siri opis,tu se slazem sa kolegama...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ma važno je da on hoće da ga proda, a sad što narod nema para pa za sve mora da pita to je već druga stvar. :zdravo::neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Da trebao bi da ne bude tako škrt sa informacijama kako bi lakše prodao motor. Danas je to na žalost teško uraditi i treba se čovek malo pomučiti i postaviti kompletniji oglas.

 

Ali...,to je naš drugar i za sve što navede ja lično garantujem. Što se tiča motora, taj motor je kupio od mene pre oko 5 ili 6 godina, motor je kupljen kod Rodića, nije uvoz itd, ja sam ga prodao njemu sa nepunih 10.000.km na satu, tako reći NOV.

On ga je vozio vrlo malo jer se oženio, pa znate kako to ide, žena, deca,.......tako da je, koliko sad vidim, prešao za ovih 5-6 godina 5-6 hiljada kilometara i sad ga prodaje jer mu samo zalud stoji.

 

Kupovina ovog motora je dobra prilika, da sam u situaciji ja bih ga uzeo bez pitanja, ali već imam motor, (mada ću ga pitati da li može neki kredit, rate, poček, zamena za kola i slično :) ) trenutno je situacija takva da mi je dva mnogo i eto.... Zovite čoveka iskoristite priliku.

Sretno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ni ja ne verujem u te bajke o tako maloj predjenoj kilometrazi, ali u ovom slucaju sam siguran jer je bio moj motor a i dalje mi je ostao na oku pa sam upucen u predjenu kilometrazu. Da li je u poslednjih par godina stajanja mozda ogreban u garazi to ne mogu da tvrdim, ali da se radi o coveku koji ce sve iskreno i tacno da kaze o kilometrazi i o svim ostalim detaljima vezanim za motor, kao sto sam vec napisao, mogu licno da garantujem.

A kod ljudi koji me poznaju licno nisam poznat kao lazov.

 

Inace nemam nikakav licni interes osim da pomognem da Suki proda motor a neko da dodje do provereno dobrog motora.

 

I dalje tvrdim, ako je neko u mogucnosti, a trzi motor ovog tipa, neka "dresi kesu", bolji TDM u Srbiji nece naci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

CRNI, najlepsi !

Zvao sam ga da postavi slike. Kaze da ne stize, postavice danas, bar rece da ce pokusati.

 

Ako me "iznervira" postavicu ja moje iz doba kad je bio kod mene :) .

 

Jedina je razlika sto je on kod Roberta u Adi odradio 2 u 1 auspuh i poradio na lepoti zvuka a kod mene na slikama je sa ona dva fabrickia izduva.

Inace uz motor dobijate i fabricke izduve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Istina je da sam u brzini postavio oglas i da nisam stigao da opsirnije opisem motor, a i da okacim slike.

Motor je crne boje, a kao sto i Jasminko rece motor je kupljen kod nas nije iz uvoza.

Istina je da je presao toliko malo kilometara, ako neko neveruje a sta cu mu...

Jedino sto sam na njemu promenio stavio sam jedan izduv kod Roberta u Adi (ali sam sacuvao i njegove original tako da ako se neko odluci dajem i auspuhe).

Nisam bas dobar ni da hvalim a niti da kudim tako ako je neko zainteresovan neka se javi.....

Pozdravpost-12-0-90427800-1374831432_thumb.jpg

post-12-0-24747500-1374831449_thumb.jpg

post-12-0-57914400-1374831469_thumb.jpg

post-12-0-13351400-1374831483_thumb.jpg

post-12-0-78457400-1374831497_thumb.jpg

post-12-0-35547400-1374831509_thumb.jpg

post-12-0-90601800-1374831519_thumb.jpg

post-12-0-19463200-1374831532_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja