Jump to content

Moto Zajednica

SUZUKI DL 1000 V-Strom 2008.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

Aman ljudi, covek prodaje svoje onako kako on to zeli i misli da treba. Kome se ne svidja neka zaobidje i gotovo. Nema tu sta da se raspravlja. Srecna prodaja 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Stvarno nije u redu što kupac uopšte traži pare za ovaj motor, posebno u ovakvom stanju. Bruka i sramota za prodavca.

 

Prijatelju nisam ubedjen da ovo sto si napisao ima smisla... logicka napetost, najblaze receno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Druze, vidim da si ti pomesao oglas sa bajkom. Tu su ti deda i baba jos ti fale Ivica i Marica.

Ovde ne pricamo o prevarama, o tome da li je neko spustao kilometrazu ili ne. Pricamo o oglasima koji su ljudi postavili i stavili tacne podatke. Ko se imalo razume, lako ce razdvojiti prevarante od postenih vlasnika.

Mnogo ljudi uzima turing motor da bi sto vise putovao sa njim, ali isto toliki broj ima onih koji ga uzmu zato sto im je lep i doslo mu da ga kupi jer bi voleo da ima tako nesto. Posle nekog vremena shvati da mu to ne treba. Sigurno na forumu ima dosta njih koji su naleteli na takve slucajeve.

Mislim da i lider LDP Cedica ima neki dobar motor u garazi, skoro sam nesto citao, sta mislis koliko predje godisnje. A takvih pacijenata nije malo

Ali opet to nije teme. Zao mi je sto sam se umesao coveku u prodaju i neka urednici to pobrisu ako je po pravilima, ali opet, ne da mi djavo i moram da odgovorim.

Ne sporim da je ovaj motor dobar, ali za mene su 5000 eura velike pare i ako ih dajem za nesto gledacu da to bude u sto boljem stanju i obraticu paznju na svaku sitnicu, na svaku ogrebotinicu, a pogotovo na kilometrazu.

Cenu ne odredjuje to sto je motor vlasniku mnogo drag i sto su se zajedno mnogo godina sretno i lepo druzili, cenu odredjuje trziste.

A ja necu dati 5000 za neki motor zato sto mi je vlasnik drug, ili mi je simpatican nego samo onda kad smatram da ono sto kupujem stvarno toliko i vredi.

Nije lepo komentarisati neciju cenu, ali ni negativno ni pozitivno. Ne zna se ko vlasniku pravi vecu stetu.

On bi da proda motor vi pisete "nedaj ga dzabe" i tako njega kolebate da dodje do realne cene a potencijalne kupce rasterujete da mu nesto ponude jer vide da nije spreman za popustanje.

Tako ste "pomazuci" onom Shaft021 rastegli prodaju onog BMW na godinu dana i na bezbroj strana. Sva sreca sve se lepo zavrsilo i covek je na kraju kupio motor koji je zeleo.

Zato druze Hoze, ako ti licno, kad se dobro zamislis i razmislis, nisi spreman da das 5850 eur za ovaj motor, ne "pomazi" coveku .

 

Doktore, cena od 5850 je mozda vama realna cena kad saberete sva ulozeno i vama se mozda ispod te cene ne isplati prodavati, ali je ne zalost doste preko trenutne cene koja se kod nas u Srbiji moze dobiti za ovaj motor.

Zato najbolje, ako se ne moze naci kmpromis izmedju trzisne i da kazemo mozda realne cene za ovaj motor, najbolje odustati od prodaje.

Vozi ono u sta si ulagao i za sebe i po sebi sredjivao i uzivaj. Bar znas 100% sta vozis.

Sretno u svakom slucaju.

ok. kada prelezzish dechije bolesti mozzemo da se ubedjujemo na forumu...mislish da niko negleda svaki sraf na motoru kada ga kupuje? izmislio si toplu vodu...bash zato vredi dotichni motor jel ONAJ KOJI RAZUME shta gleda na motoru zbog toga ce ga kupiti...a ne shto mu fali nalepnica.. :lud:
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

Moram da se umesam i da dodam da je sramota sto se kolegi banuje toliko oglas.Voleo bih da mogu ljudi koji komentarisu odvoje novac i kupe bolji motor i mladji od 1993 god.Ja licno vozim Stroma istog i onaj ko ne zna koliko kosta da se ovakav motor uveze ,bolje da nista i ne komentarise.Sve sam to prevazisao pocetkom godine.Drugo dodatna oprema za ovakav motor je jako skupa ako se kupuje original a ne kod kovacha da se isklepa i da se kaze da je vrhunska.Jeste problem oko nalepnice i znaka ali je to znak da je bolje videti nego kada kupis konstatovati da ti je uvaljena mana.Kolegi zelim srecnu prodaju i da ne izgubi nerve kao ja sa mojim starim motorom gde sam se nachitao raznih gluposti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

stvarno gušite.............ko zna zašta ovakav motor služi neće ga čuditi kilometraža / godište,..........ko zna koliko oprema košta, neće ga čuditi ukoliko je "možda" veća cena.............

 

imate pun oglas cbr1000 sa 35-50k pređenih koj su već punoletni..............pa lepo pik na njih ako smeta kilometraža,,............

 

 

 

ne gušite čoveku oglas, ja jedino imam estetsku zamerku za sam motor što si mogao doktore za 20 evra da staviš nalepnicu na desnoj strani :takoje: inače lep motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja bih zamolio jos jednom kolege besplatne advokate,da lazno ne moralisu.Ovo je forum,svi neka napisu sta misle...Ala ste svi fiini,molim vas samo lepe komentare...1care.gif1care.gif1care.gif.Motor na oglas,ako neces komentare.Ne tupite vise.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Ajd "gusite" malo i moj. Imam i ja jaku cijenu, a ako treba ima da je udvostrucim. :D

 

tvoj fjr ne bi uzeli ni za cirkusnog medveda :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ajd "gusite" malo i moj. Imam i ja jaku cijenu, a ako treba ima da je udvostrucim. :D

 

tvoj fjr ne bi uzeli ni za cirkusnog medveda :D

 

Nemam oglas za FJR, jos, a ovo za medveda cemo raspraviti u mom oglasu, kad ga postavim. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

sta je logicka napetost koji k****? 0stabre.gif1lol.gif

 

stimulativne tabletice iz amsterdama :)

 

Zanimljivo glediste :).

 

@ bocca... to ti dodje kao nedoslednost dva paralelna iskaza, znaci ne stoje u kontradikciji, nego u logickoj napetosti, to jest jedan iskaz cini drugi nemogucim :). To ti je kao kad bi da se .... a da ne udje, ako ti je lakse tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5484 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

ja jedino imam estetsku zamerku za sam motor što si mogao doktore za 20 evra da staviš nalepnicu na desnoj strani :takoje: inače lep motor

 

Nisi dobro ispratio...ja sam samo postavio oglas za drugara (clan "nevoljica") koji jos nema dovoljno postova za oglase, tako da je kritika za njega. Inace u motor je ulagano stvarno dosta, i obzirom da smo se bas puno vozili zajedno (za vikend smo dosli sa ture iz Toscane i Dolomita), nisam se nikada setio da ga pitam/podsetim za nalepnicu. Mozda je radi uroka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Stvarno nije u redu što kupac uopšte traži pare za ovaj motor, posebno u ovakvom stanju. Bruka i sramota za prodavca.

 

Prijatelju nisam ubedjen da ovo sto si napisao ima smisla... logicka napetost, najblaze receno.

 

Da ne objašnjavam previše, zaboravih smajli na kraju.

 

P.s. Motor je odličan!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

A gde pise i gde si video da je greban, farban? Ja nigde ne vidim...

Zezas? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5484 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

doktore vrijeme je za par slika, da se ne izgubi glavna tema iz teme. :)

 

Evo ga pre par dana na Alpima...

 

PS.velika rezolucija

post-1793-0-23787400-1380302621_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

moram priznati da ni ja ne vidim

Gde ste bili vas dvojica kada sam ja imao poteskoca da prodam motor zato sto je falila jedna nalepnica? :D

Sigurno ne vidite mane jer vam se bas svidja prikazani motor. Sto ne kontaktirate coveka pa vidite da li mozete nesto da se dogovorite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5484 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Nije bike u sredini nego prvi s desne strane, a u sredini na sedistu je ovcije krzno (original, nije kopija)... :aha::hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja