Jump to content

Moto Zajednica

SUZUKI DL 1000 V-Strom 2008.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5494 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Postavljam oglas za clana "nevoljica", nema dovoljno postova. Za sve informacije kontaktirajte njega licno na mob: 065/8855550

 

Suzuki V Strom 1000, negovan kao mladunče, divlji kao tigar... Mnogo dodatne opreme, u stvari ne znam šta bi mu se još moglo dodati: guvernala rental - otvorena, odstojnici (rock fox) 5cm na guvernali, grejači ručki, navigacija (becker crocodil sa instaliranim nosačem), scootoiler, KN filter vazduha, bagster kožna navlaka za rezervoar, roll-bar, nove ručke kvačila i kočnice, sva tri kovera Givi, centralni kofer nov i novi model sa naslonom Givi i ''roštiljem'', V Strom sedište sa gelom (vozač + suvozač), Akrapovich izduvi, veliki vizir Givi, servis uradjen pre par dana – pre 300km, prešao 66.000km... Motor negovan kao beba... servisi radjeni na 5.000km (uvek motul 5100 15w/50), zamenjeni lanac i lančanici, lanci bregaste (plus španeri, klizači), TPS....

Cena: 5850€ sa kompletnom pobrojanom opremom...

post-1793-0-43615500-1374518696_thumb.jpg

post-1793-0-91489900-1374518698_thumb.jpg

post-1793-0-75903300-1374518702_thumb.jpg

post-1793-0-68638500-1374518706_thumb.jpg

post-1793-0-81791300-1374518711_thumb.jpg

post-1793-0-80509200-1374518715_thumb.jpg

post-1793-0-42892200-1374518719_thumb.jpg

post-1793-0-20441000-1374518724_thumb.jpg

post-1793-0-27904700-1374518728_thumb.jpg

post-1793-0-16340100-1374518731_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5494 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

:care: kad se malo saberem koliko dodje samododatna oprema već mi nije dobro...respect za entuzijazam!

 

uzimajući u obzir prosečno ulaganje u redovno održavanje vozila (uključujući i motocikle) u našoj nam lepoj zemljici...da se ne osećaju prozvanim pojedinci, koji nisu sami zaradili ono što troše :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Šta je nameračio nevoljica, kada prodaje ovako dobar i opremljen motor?

 

I ja sam se to zapitao. :)

 

Meni se cini kao da postoji neko pravilo po kom ljudi sa ovakvog motora obicno odu na GS-a. Mislim na BMW naravno. :) Videcemo da li je i kod njega to slucaj.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

nije gs :zvizduk:

motor je predobar... nema falinke... mislim da je Doktor zaboravio i original auspuhe koji su odmah po kupovini zmenjeni akrapima ,shto ce reci novi...ako nisu vec udomljeni negde... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Zdravo!

Da li imas i original izduvi?

ja odgovaram umesto alekse koji je na sluzzbenom putu ...aspusi original su tu i chekaju kupca nazovi aleksu na

0658855550 i dogovorite se... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Da, u principu dobra mašina, ali...

66000 km nije osjetila samo mašina već i svaki šrafić na motoru.

A inače stari TL-ovi , iz kojih je i ova mašina su znali baš oko ove kilometraže da prave "situacije", najblaže rečeno. Sad ovo je "uštrojena mašina i trebala bi da duže potraje.

Na desnoj strani fali znak V-strom, što znači da je farbana. Na motoru su baš dobro vidljivi, čak i sa ovakvih slika, tragovi korišćenja.

Ono što baš vrjedi je odlična dodatna oprema ali ne toliko da bi na tržište ovaj motor izašo sa ovako visokom cjenom.

Šteta, tražim ovako nešto ali niko da izađe sa nekom realnom ponudom.

 

Kad sam već tu da priupitam da li može i neka zamjena, normalno uz korekciju cjene ?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

DUKE VUK-slazem se da je za vecinu ovih stromova cena visoka,ali druze tvoja prica o 66 hiljada i srafcicima na motoru je prost primer koji potvrdjuje pravilo: da ljudi kod nas vole da ih lazes!!! da je covek vratio cajger na 31000 ili max 33000km,ne bi bilo problema zar ne?? ista prica i za kola,a pogotovo za motore.

Prijatelj iz Slovenije za tri sezone sa varaderom presao 120.000km prodao ga u radnju koja preprodaje,domacini vratili na 41000 i prodali ga za pet dana za mnogo vece pare.apsurd je bio susret sa novim vlasnikom koji mu se hvalio kako je kupio vrh motor sa malom kilometrazom.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

66000 km nije osjetila samo mašina već i svaki šrafić na motoru.

 

Kakav danak neiskustvu! Sta pricas bre, molim te? 66 hiljada presao turing motor i treba ga verovatno u staro gvozdje posto vise nije ni za sta. Pa nije to Husaberg full cross pa da ima radne sate, pa kao jao blizi mu se kraj... Ja bih pre rekao da se taman razradio... Moj 20 godina star BMW je presao skoro 150 hiljada i ja nesto ne vidim da mu se svaki srafic onjakao od upotrebe, a ne motor star 5 godina.

 

O ceni naravno ne diskutujem...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

problem sa cenama u srbiji je sto su nam svima realno opala primanja, a zelje ostale iste, pa sad treba ubediti drugu stranu da nam ispuni zelje za onoliko para koliko imamo :) otud srafcici :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Da me ne shvatite pogresno, ne kazem da je masina na umoru, ali je to, bar po meni, previse jaka cena za ovo stanje i ovu kilometrazu, uz svo postovanje prema redovnom odrzavanju.

Ovo je trenutno najskuplji Strom u svim oglasima u Srbiji a ujedno i sa najvecom kilometrazom, a pri tom greban i zafarbavan.

Samo sam to hteo da kazem. Uostalom pogledajte npr. http://www.polovniautomobili.com/motori-29.php?category=29&tags=&showold_pt=false&shownew_pt=false&brand=0&modeltxt=strom&price_to=&tag_218_from=0&tag_218_to=0&showoldnew=all

Ne mozemo zaboraviti na predjenu km pri formiranju cene.

Inace, i meni se motor svidja i dalju pricu oko motora nastavicu sa vlasnikom na pp.

Izvinte me na uznemirzvanju.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

I doktore kazi prijatelju da mu se vise isplati da poskida svu dodatnu opremu i da je proda odvojeno! Veruj mi isplatice mu se. Realno cena i jeste zbog toga jaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Pa fale naljepnice s desne strane. Nije to nista strasno i razlozi mogu da budu razni, ali najcesce je razlog grebanje i farbanje (sto opet nije strasno ako je dobro uradjeno)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Cinjenica jeste da je cena prilicno jaka, ali motor izgleda dobro, dosta opreme, realno kada neko kupi motor obicno posle toga dokupljuje ovu opremu... Ovako je sve tu, i sve je zaista korisno... E sada nalepnica.... WTF iskreno nije trebalo ni da farba, ali onda bi komentari bili na drugu stranu.... Narodu je tesko udovoljiti! 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5494 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

I doktore kazi prijatelju da mu se vise isplati da poskida svu dodatnu opremu i da je proda odvojeno! Veruj mi isplatice mu se. Realno cena i jeste zbog toga jaca

 

Motor se prodaje sa svom opremom (nema ni vremena ni uslove da skida i prodaje opremu odvojeno) i sa stvarnom kilometrazom (mozda je bas to razlog sto ima vecu kilometrazu od drugih u oglasima). Upravo je sada u Italiji stavljen novi akumulator Yuasa i kupljen set lanaca i lancanika DID u Louisu u Villach-u, koji je zamenjen pre 2 dana. Od sve ove kilometraze, barem pola smo prevezli zajedno i znam ovaj motor vrlo dobro. Koga zanimaju detalji oko motora, neka kontaktira Aleksu, dobice sve moguce odgovore.

A ima mesta i dogovoru oko cene za ozbiljne kupce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Da me ne shvatite pogresno, ne kazem da je masina na umoru, ali je to, bar po meni, previse jaka cena za ovo stanje i ovu kilometrazu, uz svo postovanje prema redovnom odrzavanju.

Ovo je trenutno najskuplji Strom u svim oglasima u Srbiji a ujedno i sa najvecom kilometrazom, a pri tom greban i zafarbavan.

Samo sam to hteo da kazem. Uostalom pogledajte npr.

http://www.polovniautomobili.com/oglas3411002/suzuki_v_strom_dl_1000/

 

Ne mozemo zaboraviti na predjenu km pri formiranju cene.

Inace, i meni se motor svidja i dalju pricu oko motora nastavicu sa vlasnikom na pp.

Izvinte me na uznemirzvanju.

ja neznam shto nisi stavio ovaj oglas ili neki slichan sa 33-34000km a 2002-2004 god.

http://www.polovniautomobili.com/oglas3411002/suzuki_v_strom_dl_1000/

 

i shto to nekomentarishemo kao da li je realno da je deka kupio motor i vozio ga 2000 km po sezoni i bash ga sad realno ispod cene prodaje u srbiji jer mora sa babom na kubu pre nego umru..ovaj motor ima sve na sebi i svaki mu je servis uradjen i pre nego treba i proputovao je za razliku od mnogih na forumu zajedno sa gazdom gazdom kilometrazzu...pogleadaj pytopise...I NETREBA DA GA PRODASH OVAKVIM LIKOVIMA :takoje: opet cesh kupiti neshto i ulozziti mnooogo para i opet ce te ucenjivati... :neznam:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Druze, vidim da si ti pomesao oglas sa bajkom. Tu su ti deda i baba jos ti fale Ivica i Marica.

Ovde ne pricamo o prevarama, o tome da li je neko spustao kilometrazu ili ne. Pricamo o oglasima koji su ljudi postavili i stavili tacne podatke. Ko se imalo razume, lako ce razdvojiti prevarante od postenih vlasnika.

Mnogo ljudi uzima turing motor da bi sto vise putovao sa njim, ali isto toliki broj ima onih koji ga uzmu zato sto im je lep i doslo mu da ga kupi jer bi voleo da ima tako nesto. Posle nekog vremena shvati da mu to ne treba. Sigurno na forumu ima dosta njih koji su naleteli na takve slucajeve.

Mislim da i lider LDP Cedica ima neki dobar motor u garazi, skoro sam nesto citao, sta mislis koliko predje godisnje. A takvih pacijenata nije malo

Ali opet to nije teme. Zao mi je sto sam se umesao coveku u prodaju i neka urednici to pobrisu ako je po pravilima, ali opet, ne da mi djavo i moram da odgovorim.

Ne sporim da je ovaj motor dobar, ali za mene su 5000 eura velike pare i ako ih dajem za nesto gledacu da to bude u sto boljem stanju i obraticu paznju na svaku sitnicu, na svaku ogrebotinicu, a pogotovo na kilometrazu.

Cenu ne odredjuje to sto je motor vlasniku mnogo drag i sto su se zajedno mnogo godina sretno i lepo druzili, cenu odredjuje trziste.

A ja necu dati 5000 za neki motor zato sto mi je vlasnik drug, ili mi je simpatican nego samo onda kad smatram da ono sto kupujem stvarno toliko i vredi.

Nije lepo komentarisati neciju cenu, ali ni negativno ni pozitivno. Ne zna se ko vlasniku pravi vecu stetu.

On bi da proda motor vi pisete "nedaj ga dzabe" i tako njega kolebate da dodje do realne cene a potencijalne kupce rasterujete da mu nesto ponude jer vide da nije spreman za popustanje.

Tako ste "pomazuci" onom Shaft021 rastegli prodaju onog BMW na godinu dana i na bezbroj strana. Sva sreca sve se lepo zavrsilo i covek je na kraju kupio motor koji je zeleo.

Zato druze Hoze, ako ti licno, kad se dobro zamislis i razmislis, nisi spreman da das 5850 eur za ovaj motor, ne "pomazi" coveku .

 

Doktore, cena od 5850 je mozda vama realna cena kad saberete sva ulozeno i vama se mozda ispod te cene ne isplati prodavati, ali je ne zalost dosta preko trenutne cene koja se kod nas u Srbiji moze dobiti za ovaj motor.

Zato najbolje, ako se ne moze naci kompromis izmedju trzisne i da kazemo mozda realne cene za ovaj motor, najbolje odustati od prodaje.

Vozi ono u sta si ulagao i za sebe i po sebi sredjivao i uzivaj. Bar znas 100% sta vozis.

Sretno u svakom slucaju.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja