Jump to content

Moto Zajednica

kupio bih motor do max 1000e

Recommended Posts

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Fotografija1894_resize.jpg

Fotografija1896_resize.jpg

 

Motor u originalu,moze na prednji,na zadnji..guma 160...bez ulaganja,registrovan punu godinu..1200 fixno..

Gilera nordwest 600 supermoto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: SU
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Fotografija1894_resize.jpg

Fotografija1896_resize.jpg

 

Motor u originalu,moze na prednji,na zadnji..guma 160...bez ulaganja,registrovan punu godinu..1200 fixno..

Gilera nordwest 600 supermoto

 

uff da, na taj motor sam skroz zaboravio

vidjao sam u oglasima ove gilere, ali nisam previse obracao paznju jer se neki bas bas jako dugo prodaju pa predpostavljam da su lesevi

 

mislim da je ovaj motor bas ono sto bi mi odgovaralo

nije za brzinu, ali ima sve ono ostalo sto zelim da motor poseduje, a to je oke :)

 

ali sta vredi kad nemam te pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Gs500 , er5n, cb500 nadji i da pevas. Kakav zadnji prednji osvesti se, za to ti treba prvo puno iskustva i padova, a o novcu da ne pricamo.

 

Znaci skupi jos koji dinar i uzmi nesto kako treba , da mozes i da nadjes deo a ne dreševe iz 1850. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: SU
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

zanimaju me ovi motori

da li neko zna nesto vise o njima i da li se vlasnici nalaze tu na forumu?

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1283485_Kawasaki_2432_GPZ-500s_1998_god

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1312530_Kawasaki_2432_gpz-500s_1995_god

http://www.polovniautomobili.com/oglas3573627/kawasaki_gpz_500_s/

http://www.polovniautomobili.com/oglas1499305/gilera_nordwest_600_fb/

 

i zanima me zasto ima tako jako malo gilera nordwest?

gledao sam i po stranim oglasima i bas jako malo ih ima, a i ako ima, cene su bas visoke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Pozdrav kolega, vidim da si iz Subotice takodje. Odi na google i ukucaj motosudejan, on uvozi motore iz inostranstva, imas samo registraciju. Ima starije godiste dosta ali lepo ocuvani (bar na slikama) pa i cena nije velika. Mozes ga i nazvati pa pricaj sa covekom. Nisam nikada od njega uzimao motor ali sam cesto gledao njegove ponude.

 

Takodje, moto centar Cavrgov ima dosta motora u ponudi, mislim da ima i polovnih. Kod njega servisiram motor regularno i covek korektno odradi posao svaki put. Ako od njega kupis motor znas sigurno da ide i radi kako treba jer ih on sve licno odvoza posle servisa da se uveri da sve radi kako treba.

 

Izivnjavam se na reklami, samo pricam iz iskustva. Nisam ni na koji nacin povezan ni sa jednim ni sa drugim covekom u smislu neke licne koristi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: SU
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

gledao sam ja po stranim oglasima i sve to sto bi ja mozda uzeo je od prilike ista cena kao i kod nas, a uglavnom je i skuplje

jos u to kad se uracuna da se mora registrovati i platiti jos sve ostalo, to mi je mnogo skupo

e sad, da li je moguce da je kod nas najjeftinije, pojma nemam, ali meni tako izgleda

a najvise bi voleo od nekog sa foruma uzeti, jer mi je to nekako najpouzdanije

 

hvala u svakom slucaju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

imam izvarednu cbr 500...bas bas dobru.nije krljomak...063697094 ne dimi.nema da se farba,gume odlicne.kocnice odlicne ne zvoni,ne zveci itd..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

za 1500 cbr f1? Moze odmah u crkvu sa njom da vam pop kaze "dok vas smrt ne rastavi" Realno za taj motor da je u ne znam kakvom stanju je i 1000e mnogo.

 

Cena je jača,ali tu negde do 1100e mislim da je CBR F1 najkvalitetniji motor koji se može naći...taj motor je nešto kao Golf 2 u auto svetu pre će riknuti vlasnik neko mašina,ko to uspe da zakolje skidam mu kapu. :lol:

 

@Patak91

 

Tako da ako je CBR 500 u stanju kao što bokilic ja se ne bi tu dvoumio previše.

 

P.S. Mani se ideja o točkarenju ako ti je prvi motor,skupo košta kada razbiješ motor. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Sad video ovo za tockarenje..ne bih da zvucim pregrubo ali nam ne treba jos jedna budala na motoru u Subotici koja tockira u sred grada po gustom saobracaju. Sve svoje zahvate radi striktno na nekom zatvorenom putu van grada (na primer krenes na stari put za NS pa skrenes prema Crvenom selu. To bi trebalo da je zatvoreno ali prolaze i tamo ljudi kolima ali retko). Ja sam tamo isprobavao svoj motor kada sam ga uzeo koliko maximum moze da ide. Samo oprez ima nekih metar i nesto gde je celom sirinom put presecen i stavljen je sljunak (skoro pred kraj puta negde posle podvoznjaka). Malo uspori tamo0takoje.gif

 

Ovo nije samo zbog bezbednosti vec i zbog toga sto onda nas ostale jebu zbog par budala (sto panduri sto drugi vozaci automobila se ponasaju drsko i seku na sve strane u fazonu svakako ste budale i treba vas saseci). Treba imati obrzira prema kolegama1moto3.gif Hvala!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: SU
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

cekam slike da stignu i ostali detalji pa cemo da vidimo za cbr500... za sada znam samo da je 35kW i to sto i vi znate :)

ivane, ne brini, na streli sam ja i mislio da isprobavam tockarenje ili zaobilazni do palica :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Jel te interesuje ovako nesto,agregat odlican....900 evra...zadnji lancanik trenutno 56 zuba ide i drugom na zadnji opusteno...vfr 750 sa dosta prepravki,K&N filter vece dizne i karburatorima, sireni usisi i izduvi u glavi...ide dosta bolje od obicnog vfra,magnezimske felne 17ice,180 guma pozadi...

 

http://img829.images...15012013120.jpg

15012013120.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Ma to je najmanji problem, nego prvo da ja uzmem masinu

 

Uzmi masinu i nek te lepo sluzi samo pamet u glavu. Mene je pri najnormalnijoj voznji pokupio deda kod majsanskog mosta i oborio. Isao sam 50 km/h ali sam razlupao oklope sa strane i prednji blatobran i iskrivio polugu menjaca i ceh je bio preko 126 hiljada. Osiguranje isplatilo jer nisam bio ja kriv deda izleteo iz poprecne ulice ali sam cekao i njakao se skoro 2 meseca da mi se sredi motor. Vozio sam ga tako bez oklopa i prednjeg blatobrana, ruzno ebi ga ali ide. Po naselju obavezno 50 pa i ako se desi nesto imas vrlo velike sanse da prezivis. I da, nisam imao opremu pre pada. Kupio odmah jaknu i rukavice posle jer sam bio dobrano oderao lakat i malo koleno. Kaciga je uradila svoje inace bih i uvo sazuljao verovatno malo i bradu.

 

Dakle. masina, oprema, u naselju 50, van naselja ukoliko dobar put i dobro ga poznajes i preglednost je dobra i nije guzva, vozi1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

druze kupi ti SCOTT ili Capriolo biciklu novu!!!

 

mlada,lepa,brza,"atraktivna",nema nikakvih ulaganja,servisirana,ne trosi nista,samo gume mamu joj njenu, registracija dzabe,moze da se vozi na zadnjem,samo malo uvezbas i milina.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Sto se tice zadnjaka i slajfovanja, stvar je u tome da volim da vozim nesto sto ima snage u rezervi

i prvi auto mi nije bio neki jugo 45 ili golf dizel, nego turbo benzinac i nisam imao nikakvih problema

tako da trotinet otpada :P

 

Tako isto razmisljaju i oni klinci sto ih je crna hronika puna.

bojim se da ces poljubiti asfalt pre nego sto ces se nauzivati na zadnjaka.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja