Jump to content

Moto Zajednica

kupio bih motor do max 1000e

Recommended Posts

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Za te pare gledaj suzuki gs500, kawasaki er5 i gpz500s. Vidim da kruzere nisi naveo tako da necu da predlazem. Sto se tice endura nisam u toku sa cenama... Inace ni jedan od ovih nece ici na 1 tocak (ne znam samo koji ce ti k to), i na autoputu nece bas ici laganica ali svi imaju 6 brzina.

Moze gs na zadnji, al ne treba mu to, narocito sto nije vozio nista vece do sada.

Moja preporuka je za njega, ako ima neki u tom cenovnom rangu. Lak za voznju, ne trosi puno. A za pocetnika ima i vise nego dovoljno snage.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ne moze i jare i pare... :zvizduk:

 

Ma nema on neke preterane zahteve,samo da je motor brz,lep,bez ulaganja i izdrzljiv...a pri tome jako jeftin...sasvim realni zahtevi :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: SU
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

lmam ja cbr 600 f1 90god 85konjskih snaga,uvežen iz švice reg.do aprila 2014,uradjen kopletan servis,oprani karburatori,naštelovani,nov akumulator,regler,benzinska pupa,prednje pločice i zadnje stavljene nissin stavio novi set guma michelin pilot street,dot četvrta nedelja 2013,lanac i lančanici skoro novi didovi su,zenuo se kupio motor koi sam voleo kao klinac prešao sa endura na zujkicu ipak nije ovo za mene ja sam se išibao kada sam bio klinac tako da je endurača zakon pošto dosta putujem,a hondicu sam sredio za putovanje i to duže medjutim srtni slučaj u kući tako da nisam prešao ni dvesta kilometara sa novim gumama...:(

 

i jel na prodaju ta honda ili je cuvas za sebe? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: SU
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Ne moze i jare i pare... :zvizduk:

 

Ma nema on neke preterane zahteve,samo da je motor brz,lep,bez ulaganja i izdrzljiv...a pri tome jako jeftin...sasvim realni zahtevi :)

 

pa realno, ja mislim da zzr spada u to, samo treba ubosti ocuvan primerak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Sto se tice zadnjaka i slajfovanja, stvar je u tome da volim da vozim nesto sto ima snage u rezervi

i prvi auto mi nije bio neki jugo 45 ili golf dizel, nego turbo benzinac i nisam imao nikakvih problema

tako da trotinet otpada :P

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/94304-fzr-1000-exup/page__pid__1524199#entry1524199

 

Posto je tako za 200 te malo sacekam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: SU
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Sto se tice zadnjaka i slajfovanja, stvar je u tome da volim da vozim nesto sto ima snage u rezervi

i prvi auto mi nije bio neki jugo 45 ili golf dizel, nego turbo benzinac i nisam imao nikakvih problema

tako da trotinet otpada :P

 

http://forum.bjbiker...99#entry1524199

 

Posto je tako za 200 te malo sacekam...

 

pa dobro, nisam odma seo u ferari pa da sam mogu odma na litru da sednem :)

a i treba nahraniti tu litru, registrovati, odrzavati

al svakako kontam da je sprdnja :)

inace, brutalno izgleda fzr, nema sta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: SU
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

http://www.polovniautomobili.com/oglas3579353/honda_vf_500_f/

 

poslao mi covek poruku sa oglasom

motor skroz ok izgleda za te godine

jedino mi smetaju uske gume i sto je dosta mator

ali ako je to pouzdana masina, a predpostavljam da jeste, sto da ne

vidim da je svasta i izmenjano na njemu pa nebi trebalo da bude dodatnih ulaganja bar u startu

jedino sam citao da taj model ima neki problem dal sa nekim lancem, pojma nemam...

 

sta mislite o ovom motoru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Pazi ti bi hteo neki motor 600+ kubika jer vidim da ti smetaju uske gume, hoces na zadnjak, da je ocuvan, jak, brz itd. Druze nema to za 1000 evra. Da ubodes primerak zzr600 za te pare? Pa onaj ko ga je mazio i pazio nece ga dati za te pare pre ce ga gurnuti u Dunav :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Pazi ti bi hteo neki motor 600+ kubika jer vidim da ti smetaju uske gume, hoces na zadnjak, da je ocuvan, jak, brz itd. Druze nema to za 1000 evra. Da ubodes primerak zzr600 za te pare? Pa onaj ko ga je mazio i pazio nece ga dati za te pare pre ce ga gurnuti u Dunav :zdravo:

Ma samo gs500... Ja sam moj dao za 950 i bio je registrovan jos mesec dana. A mnogi ovde znaju kakav je to gs bio :ljubav: Sad kad razmislim, zaista sam lud kad sam ga dao za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ne moze i jare i pare... :zvizduk:

 

Ma nema on neke preterane zahteve,samo da je motor brz,lep,bez ulaganja i izdrzljiv...a pri tome jako jeftin...sasvim realni zahtevi :)

 

pa realno, ja mislim da zzr spada u to, samo treba ubosti ocuvan primerak :)

zzr brz? pa ajde da kazemo i jeste za nekog ko nije vozio nista brze

zzr lep? mislim da nema mnogo ruznijih motora u toj klasi

zzr bez ulaganja? mislim da ne postoji sem ako nije neki od ovih 1400ccm a oni nisu do 1000e

zzr izdrzljiv? mozda bio nekad dok mu nije milion napaljenika isteralo 10x dusu

dakle da pojasnimo, za 1000e moze da se kupi solidan motorcic starije proizvodnje i da uz minimalno odrzavanje traje jos dugo ali ti neces taj jer taj nije lep i ima uske gume, ti bi ako moze neka R6 2005 i mladja, da je do 1000e i da ti jos prodavac da garanciju da narednih 5 godina ne moras ni ulje da menjas....ima i to ali u zemlji dembeliji

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Mislim da ti je sve receno. Za te pare treba da se prekrstis i molis boga samo da je sve ispravno i da neces imati vecih ulaganja. Lepota, kozmetika, zadnjak i sl. to treba da ti je u trecem planu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

A mozes za te pare da kupis zadnji tocak, rep i sediste od R 1 2oo8 pa da ga tockiras do mile volje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

što kaže kolega hard rock,ja imam cbr f1 bukvalno sedi i vozi ali ni u ludilu nebi prodao motor koi me je izašao još pedeset puta skuplje,jer kada uzimaš neku makinu ti je sredjuješ radi svoje bezbednosti i sigurnosti na putu,a to što je besparica i što je pola njih ili kupilo motore na kredu pa sada možeš za keš da dodješ do dobrog motora,ali za hiljadarku ćeš uzeti nekog groba gde ćeš morati da uložiš još toliko da bi bio siguran u mašinu,ja moj ispod hiljadu ipo nebi ga dao,bolje da ostane kod mene nego da ponižavam makinu koju imam,e sad ko ima više na lageru ili mu netreba neke krbulje to je druga stvar,ja ću ti u toku dana poslati slike opet na tvoj mejl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

za 1500 cbr f1? Moze odmah u crkvu sa njom da vam pop kaze "dok vas smrt ne rastavi" Realno za taj motor da je u ne znam kakvom stanju je i 1000e mnogo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Odusevljavaju me ovakvi entuzijasti !!! Svaka castn nadam se da ces kupiti motor po tim kriterijumima !!

:Mina:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

To sto on hoce jedino kod mene ima a skuplji je samo za cenu reg od njegove civre, posle servisa presao 50 km, ne dimi, ne brlja, mislim da ce lepo buduceg vlasnika da poveze, ili mene ako se ne proda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

za 1500 cbr f1? Moze odmah u crkvu sa njom da vam pop kaze "dok vas smrt ne rastavi" Realno za taj motor da je u ne znam kakvom stanju je i 1000e mnogo.

pa ti mu pokloni motor....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: SU
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

video slike cbr-a, lep motor, jos i ako je u takovm stanju, to je extra, ali dzabe kad ja nemam te pare, a i mislim da je to puno para za taj motor

vidim da mnogi misle da sam neozbiljan, razumem ja to

znam da previse ocekujem tj zahtevam, ali ako odma snizim kriterijume u startu, ko zna sta cu onda uzeti... jel tako?

 

vidim da se gs500 bas preporucuje, predpostavljam da nije bez razloga

kad bi taj nasao za dobru lovu u dobrom stanju, to bi verovatno bilo najbolje, jos kad bi bio sto noviji, gde bi mi kraj bio :)

 

u ponudi je jos vf500f

cak mi se sve vise svidja taj motor, vidim da ima dosta konjica a to se verovatno i oseti, mala registracija, ne trosi puno

jedino ne znam kakav je sto se tice delova

 

ovaj gsx750f lepo izgleda, ali velika mi je to kubikaza, verovatno vise trosi, tu je i vec ragistracija...

 

fzr1000 je extra, ali necemo bas toliko da mastamo :)

 

tu je jos i gs550ef

 

klr bi bio ok, ali da je vec prepravljen u sm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

za gsxf750 je registracija isto kao i za bilo koji drugi od 600ccm, potrosnja slicna/ista...

 

a da potrazis Yamahu XJ600? trebalo bi da moze da se nadje za te pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja