Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung gt 250 naked/comet

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

Zainteresovan sam za ovaj motorcic pa ako moze neko da mi kaze nesto vise o njemu, kako se krecu cene, na sta se obraca paznja kod njega. Dostupnost delova i sve sto ide uz to? Hvala pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: XJ6n '12

Ja sam se pre nekih 1-2 godine zanimao za takav motorčić pa sam istraživao baš.

Generalno - to je veoma dobar motor - pouzdan. Delova ima - pogotovo što nije problem da se naruče i online ako ne nađeš kod nas.

Ima ljudi koji su sa njim prešli i 50k+ km bez ikakvih problema.

Inače - provozao sam nekoliko komada i mogu ti reći da je uživanje voziti ga - lako je upravljiv i lepo povlači.

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

neka se pretvara da je recimo kupio motor i nedaj boze pao, treva mu rezervoar, i plastike sa leve strane, lamela, i tako jos neki potrosni delovi, neka pogleda cene i za koliko vremenski bi mogao da sklopi motor pa ce videti da li se isplati, to su vec motori u "godinama" i neka pogleda isto koliko kosta veliki servis za njih, verovatno kao da vozi japanca 600 ili cak i vise, da je jeftin i ima delova ja bi ga prvi vozio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Interesovao sam se za bas taj motor, gledao poprilicno review-a, videa i sl. dosta ga hvale, pogotov Amerikanci, Brazilci, Australijanci, vidim da ga gaze i po Evropi. Ono sto sam zapazio (bar preko izjava vlasnika i nekih testova) je da Hyosung 250 trosi za litar manje goriva u proseku od Kawasakija 250 ZZR, Ninja ii EX250 (isto..). Snaga je slicna, krajnja brzina takodje. Ono sto me je odvratilo od kupovine je nerealna cena pojedinaca koji ih prodaju kod nas buduci da za par stotina evra vise moze da se uzme Kawasaki 250 Ninja slicnog godista sa malo predjenih km, u odlicnom stanju koji ipak ima ime. Raspitao sam se i u V-moto za delove, kazu da imaju svasta. Npr. zadnji disk je oko 7000din sto nije strasno... opet, uzeo sam Kawu za tri puta manje para, ulozio par stotina evra i imam motor koji radi, vozi, solidno izgleda za ispod 1000EUR sa potrosnjom od oko 5l po gradu dane mislim kada stiskam gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

Tako sam i ja cuo uglavnom. Prosaltao sam dosta foruma, gledao klipove na you tube-u itd. Ali me zanimaju informacije iz prve ruke :). Hvala na dosadasnjim komentarima svakako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

pretrazi malo forum, bilo je nekoliko tema vezanih za Hyosung 250, i meni se jako svidja motor, pre svega sto su troskovi eksploatacije (potrosnja, registracija, odrzavanje) vrlo povoljni, a i generalno sto se tice ponude motora 250ccm u Srbiji Koreanac Hyoser je jedan od najboljih, ako ne i najbolji kad se uzme u obzir placeno-dobijeno :takoje:

@gucci ZZR250 je poznat po tome da je prilicno zedan za svoju kubikazu, moj Suzuki 400 trosi koliko i tvoj 250 :P:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Hyosung ST7

Ja sam imao prilike da vozim ovaj model i mogu da ti kazem da je sto se tice placeno-dobijeno veoma zahvalna masina. Sto se tice delova u kao sto je rekao kolega gore V-Moto je generalni zastupnik i moci ces sve taom da nadjes bez ikakvih problema. Ja sam i sam vlasnik jednog Hyosung-ovog modela i prezadovoljan sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Znam da ozivljavam staru temu, ali da ne otvaram novu. Da li je i dalje v moto jedini distributer u Srbiji? Gledam nesto ovaj gt250r i sve mi nesto prirasta za srce. Jedina info na sajtu o ceni sam video 3300 eur nov..moze da se kupi polovan japanac za manje ali nov je nov i jos 2 godine garancije na neograniceno kilometara sto uliva poverenje. Interesuje me ovaj novi 2010+ model sa ubrizgavanjem da li je u medjuvremenu kupio/vozio neko? Trebao bih jednom otici u v moto kad skupim kintu i sesti na gt 250 i gt 250r da vidim da li mi bolje pase naked ili R pa ako pase bilo koji od ta dva..pazariti1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Jaca 125

Pretraživajući forume ,youtube i sl. za motorče samo reči pohvale.Lično bih ga pazario da je servisna mreža veća...

Inače sam više od godinu dana tražio polovnu 250ku (da nije star i kinez) i jedino što je ok to je on na našem tržištu.

Kao nov u toj klasi nema ništa bolje za taj novac.Prednost dajem najkedu...Bilo bi ok da neko uvozi jawu 250...

I NOVO JE NOVO....

Pozdrav od Đoleta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

i meni je motor ekstra, prosle godine sam cak sklapao neke konstrukcije (finansijske) i evo moje prepiske sa v-moto:

 

"Postovani,

Ako ste mislili na GT250, naked, njega nemamo na lageru. Redovna cena ovog modela je 3500EUR.Mogu da Vam ponudim sa lagera GT650, naked, po akcijskoj ceni od 4000EUR.

Sa postovanjem,Zoran"

 

i posle par dana

 

"Postovani,GT250N se moze kupiti po porudzbini. Rok isporuke je 4-6 nedelja.Mi nemamo kreditnih opcija, to morate ispregovarati sa bankom. Losa cinjenica je da banke tretiraju kredite za motore kao gotovinske kredite (20-22% kamate) a ne auto kredite sto bi bilo logicnije i gde su kamate upola nize. Postoji mogucnost prodaje motora na rete bez kamate ali samo za motore sa lagera, znaci GT250R i GT650N.

Pozdrav, Zoran"

 

nije nesto, ali mozda nekom znaci

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja