Jump to content

Moto Zajednica

Srpski Nordkapp

Recommended Posts

  • Drug član, 2724 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

I zamalo da ne procitam!!! Sjajni ste! Ja sam mladji, ali sam 6 godina jahao 50 ccm i nema lepseg dozivljaja nego kad stignes na odrediste koje nije blizu, a malac nije izdao! :moto3: Dobro, neki put treba malo goriva sipati! :D

 

Veliki respect! :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: V-STROM 650 2006 , YAMAHA SUPER TENERE xtz1200 , XZT 750 SUPERTENERE

"Ono sto me odusevljava je sto nam se na putu svi bajkeri javljaju iako smo skuterasi na takozvanom "prdavcu"." - ovo nikad vise da nisi rekao!!! Drug na drumu je drug na drumu , nije vazno sta vozi , bitna je volja a i mora da se voli , ne moze mehanicki .

Odlican putopis , svaka cast !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Eee, zelim vam da u Novoj godini povecate kubikazu i konfor, pa da nas opet obradujete nekim lepim putovanjem ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Drugar mi danas rekao za tvoje putopise, pa sam seo i pročitao i ovaj i onaj o odlasku u Dubrovnik u cugu...

Kiša pada, meni se vozi, pa bar da uživam čitajući neke ovakve lepe stvari.

 

 

Nemam šta reći što već nije rečeno.

Respect za hrabrost, volju i izdržljivost. Svi možemo mnogo toga da naučimo od tebe. 1care.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Baotian speedy 49ccm, Yamaha Majesty 250, Elektro skuter made in China, eletricni trotinet, Suzuki VL800, Capriolo mountbike

Druze tebi svaka cast1care.gif!!!!!!!!!!!!! Tek sam sad procitao ovaj putopis. Ne mogu da verujem da mi je ovaj putopis bio ispred nosa i da ga nisam video.?! Ako ti treba vodic kroz Kragujevac, kad sledeci put prolazis, tu sam 0takoje.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: sLOVEnija
  • Motocikl: YAMAHA

SVAKA ČAST!

Stvarno jako interesantan putopis. To mi se sviđa, da se čovek ne uplaši nego kad odluči ide po putu svoje avanture. Bravo!

 

Veselim se još tvojih putopisa ... pozz iz Slovenije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Tek sam danas procitao ovaj putopis. Sta da kazem, osim - bravo Borani, svaka cast! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Kada procitam ovako nesto uvijek se iznova oduševim kada vidim snagu volje koju pojedinci imaju. Kažem pojedinci jer poznajem ih mnogo sa daleeeeko opasnijim strojevima koji nikada nisu presli 200km sa svojim ljubimcem...

Sjetih se NNTOM-a i njegovog odlaska na more sa skuteron od 50ccm... Bravo bravo... nemam sta vise da napisem...

 

 

"Ne bije boj svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka"...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Kada sam skoro pricao sa drugom o putopisima na BJB, kaze on: "Jesi procitao 2 konja na 3 konja? Nisi?? Obavezno da procitas." 
I ja sad nadjem taj putopis, pocnem da citam ali odmah u prvoj recenici naidjoh na ovaj putopis koji me je totalno odusevio. Stvarno ogroman poduhvat! 
A i taman cu sa ovim postom obnoviti malo temu, pa ce jos neko procitati ko nije video putopis do sada! 
Svaka cast!
 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja