Jump to content

Moto Zajednica

"Force" kilo kljuc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

Prodajem kvalitetan kilo kljuc, od 70-350N-m vrsi nasilje, dugacak je 65cm. Nikad ga nisam koristio, stoji mi par godina, kupljen radi nekog rasturanja koje se nije desilo i sad cami po kuci. Nikad nije gedora stavljena na njega, potpuno nov. Cena 100e

post-15605-0-16315000-1373556195_thumb.jpg

post-15605-0-38008600-1373556226_thumb.jpg

post-15605-0-02880500-1373556248_thumb.jpg

post-15605-0-40867700-1373556269_thumb.jpg

post-15605-0-45982000-1373556284_thumb.jpg

post-15605-0-04533400-1373556302_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 256 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Gas Gas Ec 300

 

Taj sto si ti zakacio je Tajvanusa i mozda je to skupo, ali zasto mislis da je Force iskopirao njih, a ne obratno? Sto da mi nacrnis kilo kljuc bez potrebe, kad alat nije los uopste? Imam i neke gedore njihove male (1/4), srafim sta stignem i sljaka sve, razara. Prvo sam mislio da ce da se sjebu oni nastavci za srafciger + i - i toreksi i imbusi, pa krckalica, medjutim vrlo je dobar materijal iskoriscen, ja zadovoljan... A inace volim da stezem i drobim srafove, tako da mislim da je firma uspesna. :takoje::aha:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Taj sto si ti zakacio je Tajvanusa i mozda je to skupo, ali zasto mislis da je Force iskopirao njih, a ne obratno? Sto da mi nacrnis kilo kljuc bez potrebe, kad alat nije los uopste? Imam i neke gedore njihove male (1/4), srafim sta stignem i sljaka sve, razara. Prvo sam mislio da ce da se sjebu oni nastavci za srafciger + i - i toreksi i imbusi, pa krckalica, medjutim vrlo je dobar materijal iskoriscen, ja zadovoljan... A inace volim da stezem i drobim srafove, tako da mislim da je firma uspesna. :takoje::aha:

 

Ja sam kupio dva komada taj link sto sam ti zakacio gore, 5-25 i 19-110Nm. (na nekom popustu oba za 60e i to je bio extra deal)

Odlicni su, vise nego zadovoljan sam!

Pa nisam ni rekao da je los niti sam ga nacrnio, samo kazem da trazis vise para nego sto je nov, dobro tvoj ima lepsu drsku :), a ta nalepnica Inspection je apsolutno ista kao kod mene, znaci da je verovatno isti kljuc, nije ni bitno ko je koga kopirao tj ko je brendirao isti kljuc, kutija ista, nalepnica ista, papirni sertifikat isti itd...

Inace salu na stranu roba sa Taiwana je odlicna, oni nisu kao Kinezi niti je Kineski kvalitet.

I Taiwanci su kul ljudi skroz!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Druže, drugo je ako je to isti proizvod a pod drugim imenom, a totalno deseto ako je "neko nekog kopirao"

 

Pogotovo kod baždarenih alata

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Koliko sam ja skontao Force je u rangu Unior-a, nisu nesto ultra mega giga, ali su stvarno dobar alat po realnoj cjeni.

Ovo je veliki kljuc, 7 do 35kg, pa je normalno da je i cjena veca

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Koliko sam ja skontao Force je u rangu Unior-a, nisu nesto ultra mega giga, ali su stvarno dobar alat po realnoj cjeni.

Ovo je veliki kljuc, 7 do 35kg, pa je normalno da je i cjena veca

 

A na osnovu cega si to skontao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Na osnovu mojih i sakupljenih iskustava sa Unior alatima, i sakupljenih iskustava sa Force alatima. Zato sam i napisao "koliko sam ja skontao" a ne "prema mom iskustvu", jer licnog iskustva sa Force alatima nemam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Jel padano sa njega, jel prva boja, koja kilometraza ..... kolko je izgraviran ??? 1staa.gif1lol.gif1lol.gif

 

Shalim se malo 0takoje.gif ..... Veljko vulkanizer mi je prichao da treba da nabavi tako neshto za brezone.... svrati do njega kad se vozish, proveri dal mu josh treba.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Dorcol
  • Motocikl: zx12r

Ti ćes mozda taj tvoj i da prodas, ali ja moj nikad- ja k. ključ koji u radnji košta 1000e prodajem nov za 300e i niko me za 6 meseci nije ni nazvao. Alat je poslednja stvar koju ljudi u današnje vreme kupuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ti ćes mozda taj tvoj i da prodas, ali ja moj nikad- ja k. ključ koji u radnji košta 1000e prodajem nov za 300e i niko me za 6 meseci nije ni nazvao. Alat je poslednja stvar koju ljudi u današnje vreme kupuju.

Pa to je zato sto 10% onih koji se deklarisu kao majstori, imaju skolu za to cime se bave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja