Jump to content

Moto Zajednica

Honda hornet 900

Recommended Posts

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Malo sam vrtio po forumu i ne vidim baš puno stvari o ovom motociklu. Ima nas koji ga vozimo ali uglavnom niko ništa ne piše o njemu. Koliko smo zadovoljni, šta nam se sviđa, naravno šta ne, šta bi smo menjali. Ja ga relativno kratko vozim svega malo jače od dva meseca i to po ovako lošem vremenu ali napravio nekih malo jače od 2oookm. I vrlo brzo sam se naviakao na njega, nekako kao biciklo :D jednostavno seo i vozio, Lepo je upravljiv i lak za vožnju, po gradskim gužvama se lako provlačim za razliku od nekih prethodnih motora, putovao dalje nekih 300 km u jednom pravcu i tu je bila jedini problemčić što vetar na malo većim brzinama osetiš na telu, ali ipak je naked. Za sada sam prezadovoljan sa njim. Ali bi voleo i da čujem vaša mišljenja. Dugo sam ga merkao i sad kad sam ga pazario možda sam malo i subjektivan još uvek :). Evo i sličica

post-7771-0-99309200-1373402495_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: sarajevo
  • Motocikl: Honda VTR 1000

prijatelj prosle godine kupio i vozio sam motor do mora i motor mi se svidjeo da to nije normalno..tako da sam se ja dao u potragi za hornetom al samo za 9-tkom..mala potrosnja,lijepo ide,udoban polozaj za voznju..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Samo da se prijavim u klub hornet 919. Pazraio sam ga i prezadovoljan sam u startu i u najavi. Pozdrav Seba . www,crashbars,rs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Hvala Mladene , uskoro kacim slike. Pozdrav.:takoje:

Nista bez slika 1moto3.gif

Inace, sve pohvale za kupovinu, i puno bezbednih kilometra :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Hvala. Slike ,uskoro,pa se vidimo. Pozdrav,:takoje:

Znači ipak si ga pazario. Svaka čast ajde brzo slike pa i da se negde nađemo u vožnji čim pre :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Nakon posedovanja vise od 18 motora (kada kazem motora racunam samo preko 450cc), Honda Hornet 919 je ubedljivo najbolji motor ikada napravljen u kategoriji ispod 5000e. Za te pare ne postoji bolje. Vlada se oko 3500e i ima ih samo nekoliko u oglasima da valjaju. Idealan polozaj za sedenje, ruke ne bole i posle duze voznje, uz vizir srednje duzine vetar se lako podnosi, agregat je pouzdan i brutalno jak. Ima bolji start od svakog R-a 600 ili 750. Sve preporuke. Ja svoj ne bih prodao, sanse nema. 

IMG_20170907_135821.jpg

IMG_20171022_121330.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Uh, mnogo mi se svidja ova Honda. Moze li neki savet oko kupovine, da li je sve jedno koje godiste gledam 2002-2007 ili su od neke god znacajnije poboljsali nesto?

Aleksicmax, kazes da je motor najbolji ubedljivo do 5k. Mozda je to preterano, jer ima hiljadarki naked za te novce i mladje, ali do 3000e i meni deluje kao dobar value.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6301 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pa i nije neka...

Farbana, menjan guvernal i retrovizori. Još ima ožiljak sa leve strane

Mislim to ne mora ništa da znači, ali...

Gume, naročito prednja (po mom) za bacanje. Deluje mi da je baš ona i kumovala prizemljenju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Razišli se ja i moj Hornet  ostao mi nosač kofera i ploča pa ako nekom treba. nosač je Kappa original za Horneta 900. na zadnjoj slici je na mom bivšem motoru

IMG_0660.JPG

IMG_0661.JPG

IMG_2508.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5
On 9.7.2013. at 22:29, Boban EN je napisao:

Malo sam vrtio po forumu i ne vidim baš puno stvari o ovom motociklu. Ima nas koji ga vozimo ali uglavnom niko ništa ne piše o njemu. Koliko smo zadovoljni, šta nam se sviđa, naravno šta ne, šta bi smo menjali. Ja ga relativno kratko vozim svega malo jače od dva meseca i to po ovako lošem vremenu ali napravio nekih malo jače od 2oookm. I vrlo brzo sam se naviakao na njega, nekako kao biciklo :D jednostavno seo i vozio, Lepo je upravljiv i lak za vožnju, po gradskim gužvama se lako provlačim za razliku od nekih prethodnih motora, putovao dalje nekih 300 km u jednom pravcu i tu je bila jedini problemčić što vetar na malo većim brzinama osetiš na telu, ali ipak je naked. Za sada sam prezadovoljan sa njim. Ali bi voleo i da čujem vaša mišljenja. Dugo sam ga merkao i sad kad sam ga pazario možda sam malo i subjektivan još uvek :). Evo i sličica

post-7771-0-99309200-1373402495_thumb.jpg

prelep motor. boja i sve ostalo... najviše mi se dopada što je naked. samo se nemoj davati u neke dizajnerske izmene. posebno sica i dodavanja zadnejg kofera. dodje mu nekako kao kada bi svinji stavio sedlo.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Hvala.  Motor je kod drugog vlasnika mene je odlicno sluzio a nadam se da ce i njega nema razloga za drugo. On je skinuo nosace kofera i kofer nisu mu trebali pa sad cekaju nekog kom bi bili interesantni za neka putovanja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Cao drugari, posedujem motor vec 4 godine. Veoma pouzdan motor udobno sedenje i lepo se vozi. Isao sam na par duzih tura Nemacka, Crna Gora, Grcka. Na otvorenom je potrosnja motora 6l sto nije uopste puno. 

Nikad do sad me nije izdao, mogu vam reci da sam odusevljen Hornetom. 

Za te pare nesto najbolje sto sam mogao uzeti. Motor je za svaku preporuku..

IMG_20190309_172415_575.jpg

IMG_20191019_203405_458.jpg

IMG_20190907_101118_211.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja