Jump to content

Moto Zajednica

New Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Prvi i jedini Off Road test na Balkanu nove Honda Afrika CRF1000.


Voznju i fotografije smo izveli u licnoj produkciji(Baltrek Milos Diskovic-test driver,teskt-Baltrek,


fotografije je radio tim:Ivica Ivanović, Nikola Kolev, Boris Vezmar, Đorđe Bošković.


 


Fotografijom smo se potruduli da vam sto bolje docaramo sta sve moze ovaj titan medju adventure motociklima...  pa uzivajte:


http://motovesti.com/terenski-test-africe-twin-crf1000l/


  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa pokvario se DCT :) Verovatno fabrički neispravan. 

 

Jeste da se sve to rešava u garantnom roku ali sam ja staromodan poprilično, tako da sam mišljenja da su menjač i kvačilo MAMA i TATA :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pazi kad sam se upravo ovakvih stvari i pribojavao... 

 

A na kraju krajeva, ceo život vozim motor sa kvačilom i ne bih se toga baš tako rado odrekao. OK, pogotovo na offu je sigurno koristan DCT i velika je pomoć, ali jbg šta ću kad sam staromodan ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Autoputem? Nemam pojma :D

 

Nisam imao ni metar autoputa ni do, a vala ni od Srbije za vreme godišnjeg :)

 

U stvari lažem, pre puta za Srbiju, probao sam u Nemačkoj po autoputu "kol'ko ide", pošto jedino tamo možeš da voziš koliko ti volja... E, kad je brzinomer pokazao 205, meni bilo dosta :) Neki fini "kruzing" može na 140-150 bez ikakvih problema.  Ne bi škodio neki touring vizir s obzirom na moju visinu.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Biće uskoro :)

Honda CRF1000L Africa Twin će dobiti određen broj poboljšanja za 2017. godinu, navode izvori iz japanske kompanije.

Pomenuti "facelift" će uključivati neke kozmetične promene, ali i nove felne, jer veliki broj vlasnika novog modela prijavljuje probleme s korozijom i njihovim održavanjem uopšte.

Takođe, navodi se da bi model za proizvodnu 2017. godinu mogao da dobije i tempomat u okviru paketa standardne opreme.

 

Izvor:

http://www.moto-berza.com/moto-vesti/strane-vesti/-rsquo--rsquo-afrika-rsquo--rsquo--se-osvezava-za-2017-/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Honda CRF1000L Africa Twin će dobiti određen broj poboljšanja za 2017. godinu, navode izvori iz japanske kompanije.

 

Pomenuti "facelift" će uključivati neke kozmetične promene, ali i nove felne, jer veliki broj vlasnika novog modela prijavljuje probleme s korozijom i njihovim održavanjem uopšte.

 

Takođe, navodi se da bi model za proizvodnu 2017. godinu mogao da dobije i tempomat u okviru paketa standardne opreme.

 

Izvor:

http://www.moto-berza.com/moto-vesti/strane-vesti/-rsquo--rsquo-afrika-rsquo--rsquo--se-osvezava-za-2017-/

Bravo za Hondu zbog brzog odaziva na reakcije kupaca.....Znači ipak su se "trgli"....ovde samo kupci profitiraju....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 969 postova
  • Lokacija: Zaječar, Beograd, Grenoble
  • Motocikl: Yamaha XT600 Rally Replica

 

Još jedan podium za novu Afriku - na ovogodišnjem Baja Reliju, u klasi ADV Expert, prvo mesto je zauzeo Lawrence Hacking, #26 sa ukupnim vremenom od 28:06:23    :sampion: 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Motor koji se pojavio 2016 a 2017 ide na facelift i tehničke izmene može biti onako na prvu promašaj.

Poluozbiljno.

 

Da? Ja bih pre rekao da je to vrlo ozbiljna i pre svega odgovorna reakcija Honde na zamerke koje su uputili korisnici prvog modela....

 

A i brate nije ovo AT vs GS tema. Tamo ćemo da se podjebavamo, ajde molim te nemojmo i ovde. Meni svejedno ali eto baš nema smisla

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Definitivno, najbolji zimovnik za kraljicu je dnevna soba!

 

OK, bilo je malo muke popeti je na prvi sprat zgrade kroz ono usko stepenište, ali uspelo je ;)

 

post-6496-0-40317300-1478433958.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja