Jump to content

Moto Zajednica

New Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

-  U Glindži ćemo ovoj mojoj sigurno dušu izvaditi, nije sirotica ni svesna šta je čeka. A i Glindža će biti samo zagrevanje za dalje vozikanje po Srbiji.

 

 

-  Elem, poznavajući tvoju konstituciju, sedište si mogao (a i trebao) podići. Podiže se jako lako - otključaš ga i skineš, a prilikom vraćanja izabereš višlji žljeb i to je to. 

 

-  Ćopava za sada meni lično deluje OK, naručio sam ono proširenje od Touratecha koje napokon, posle tri meseca stiže DANAS. Slikaću ga čim montiram. Sa tim proširenjem mislim da neće problema. Eh, da je gvozdena ćopava pa lepo ko svet zavariš istrošenu kočionu pločicu... :D

 

 

 

-  Necemo dusu da joj vadimo, ali cemo je dovesti do vrhunca. Msm, do najviseg pogleda u G. Kad je mogla Hitmanova sedmica uz *desetku*, moze i tvoja. ;)

 

-  Pre mene ju je probao jedan nizi vozac i video sam da se visina sedista podesava u dva poteza, al` me okinuo neizdrz. :D

 

-  Skroz je dobra ta Turatekova stopica. Kaci sliku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

-  Skroz je dobra ta Turatekova stopica. Kaci sliku!

 

Eeee, pa mogu ti reći da je Touratech postao totalno neozbiljna firma. Naručio sam svašta nešto, a stigao mi je samo produžetak za nosač GPS-a. Od stopice ni traga ni glasa. Pisao sam im, pa videćemo šta kažu..

 

Od sada već previše ljudi sam čuo razne pritužbe na račun TT-a. Od nekada tako dobre i jake firme čiji su proizvodi podrazumevali extra kvalitet i gde su se naružbine uvek ispoštivale, sada se to sve pretvorilo u tešku papazjaniju. Masa ljudi je besna otkazala narudžbine jer su predugo čekali. Ja na ovaj nosač GPS-a čekam od 8.marta. Živo me zanima koliko ću još čekati na ostalo, a sve je naručeno odjednom, u jednoj porudžbini. Sramota. Da sam znao da će tako da bude, naručio bih negde drugde. Ima od SW-Motecha, Rugged Roadsa, ima bre na sve strane. Samo jeli, već sam ovde naručio.... Videću šta će da odgovore na mail pa ako ništa drugo, ostatak narudžbine ću da otkažem i prebacim se kod nekog drugog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Eto, da je onaj nas neozbiljni ozbiljan u poslu pa da uskoci i prepisa TT a da mu ti budes diler za DE. 

 

Zasto odabrah da radim ovo sto radim u zivotu!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Samo da javim da se zvanično pojavila još jedna Nova Afrika u Srbiji. U Beogradu, stigla juče glanc ispod čekića, mat crna, sa barovima, maglenkama, vizirom i zadnjim koferom.

Zlo kako izgleda  :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Evo kako izgledaju Givi crash barovi za novu AT. Ovo je full set, gornji i donji barovi plus cev koja ih povezuje.

 

Ja prezadovoljan, to je to!

 

post-6496-0-13247700-1465593935.jpg

 

post-6496-0-84092100-1465593935.jpg

 

post-6496-0-68635400-1465593936.jpg

 

post-6496-0-34302700-1465593937.jpg

 

post-6496-0-82108200-1465593937.jpg

 

post-6496-0-21727300-1465593939.jpg

 

post-6496-0-86485600-1465593947.jpg

 

post-6496-0-20030700-1465593948.jpg

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Bogami :) Ali sam se namučio ko Isus na krstu da ih montiram. Sam u garaži, a fali mi treća ruka.... Ceo dan sam se sa ovim zezao. Treba skinuti i skid plate i izduv!

 

Ali neka, vredelo je :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Super izgleda, samo  mi se ne svidjaju limcici kojima je povezan gornji i donji krasbar, suvise su tanki i mislim da ce da se iskrive kod prvog pada. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Super izgleda, samo  mi se ne svidjaju limcici kojima je povezan gornji i donji krasbar, suvise su tanki i mislim da ce da se iskrive kod prvog pada.

Mozda je tako napravljeno sa namerom? Ne treba bas sve sile pada da se prenesu na motor i ram, a moguce da se smanjuju i vibracije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6293 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

 

Super izgleda, samo  mi se ne svidjaju limcici kojima je povezan gornji i donji krasbar, suvise su tanki i mislim da ce da se iskrive kod prvog pada.

Mozda je tako napravljeno sa namerom? Ne treba bas sve sile pada da se prenesu na motor i ram, a moguce da se smanjuju i vibracije.

 

To krivljenje rama od krasbara je mit, svi pricaju o tome, a ja nikad nisam cuo ni video da se to nekom zaista i desilo. Uvek ce pre da se zguzva cev od krasbara nego ram koji je visestruko jaci i deblji, tako da nema potrebe da se namerno prave slabe tacke. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Zanimljiv prikaz (RideApart) 

2016 ADV Motorcycle Shootout: Ducati Multistrada 1200 Enduro, Honda Africa Twin, KTM 1190 Adventure and the BMW R1200GS

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja