Jump to content

Moto Zajednica

Sudar na zaleznickom mostu BG

Recommended Posts

  • Drug član, 1819 postova
  • Lokacija: Beograd

E ljudi, sad su na Mondu stavili glasanje povodom ovog slučaja, zašto motociklisti učestvuju u nesrećama.

 

Hajde lepo glasajte jer taj portal ima veliki iticaj, a pileći mozgovi samo to registruju.

A kako stvari stoje tamo ispade čak korisno oboriti motoristu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

u 6.30 ujutru,skuterom od 50ccm zabodes kamion kad zive duse nema na ulici,to treba znati....wtf :zbunjen:

 

sreca pa ostadose zivi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

to je onaj most koji su nam nemci izgradili za vreme okupacije, sadašnji brankov, je tada bio sjeban. i ljudi za nekoliki meseci lepo premostili savu da ne bi morali da prelaze čamcima

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

verovatno je "Železnički" , jer je najbliži žel. stanici. a trebalo bi ga zvati "tramvajski" ono "žečeznički" je poprilično zbunjujuće, kad god to čujem uvek se zamislim na koji se to most misli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

verovatno je "Železnički" , jer je najbliži žel. stanici. a trebalo bi ga zvati "tramvajski" ono "žečeznički" je poprilično zbunjujuće, kad god to čujem uvek se zamislim na koji se to most misli.

 

Ja uvijek pomislim bas na taj. Cuh kad sam bio mali da se tako zove i jednostavno sam to prihvatio. :D

Logicnije je puno nego Plavi most npr, koji igrom slucaja nikad nije ofarban u neku drugu boju. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

verovatno je "Železnički" , jer je najbliži žel. stanici. a trebalo bi ga zvati "tramvajski" ono "žečeznički" je poprilično zbunjujuće, kad god to čujem uvek se zamislim na koji se to most misli.

 

Ja uvijek pomislim bas na taj. Cuh kad sam bio mali da se tako zove i jednostavno sam to prihvatio. :D

Logicnije je puno nego Plavi most npr, koji igrom slucaja nikad nije ofarban u neku drugu boju. :lol:

nije logicno jer postoji malo dalje most za zeleznicu (samo) . pa se uvek zamislim sta je autor hteo reci i koji je most u pitalju , jer zeleznickim nije moguce skoro ni peske preci. koliko me sluzi pamcenje taj most zovu stari zeleznicki , nego izgleda da su neki skratili nazivi jos malo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja