Jump to content

Moto Zajednica

Jurili me jer sam im svirnuo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Često ljudi koji voze X5,kajena,Ml itd.. Ta skupa SUV vozila bez iakve svrhe i smisla, su krimiji ili "wanna be" krimi od tatinih para. Motorom ih stvarno treba izbegavati, jer su po nas realna opasnost. E sad, kada si kolima sto se kaže "prostri se koliko si dugačak".

Ja sam u vezi njih samo u jednu stvar siguran - nisu pročitali specifikaciju auta pre nego što su ga kupili. U suprotnom,kupili bi ili džipa ili auto, a ne nešto što je pokupilo najgore od oba. Odo ja u off...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

a šta ako su u kolim bile devojke? devojke često voze takva vozila, i često telefoniraju, pa ne stignu da baš uvek da obrate pažnju na saobraćaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Mog brata i mene kad smo tek zamomčili, a tad je bilo neuporedivo i kulturnije i bezbednije nego sad, iseče tip Tristaćem u Požeškoj, Begrad. Brat na sirenu, tip uspori lagano i otvori prozor i vrlo smireno, čak očinski: momci, koji vam je, izašo sam iz Zabele i ništa mi nije da vas sad pobijem. Zatvori prozor i lagano ubrza. To mi je pouka za čitav život. Ne ustupam ni pred kim još uvek, imam preku narav al nekako u svakoj sitaciji nađem način da nasilniku ukažem da je mogao da napravi eksces bez potrebe po sistemu, mogo si da me ubiješ a koj će ti to u životu. Imao sam predprošle godine duel verovatno sa vladinim vozačem, namerno mi dotako stopalo predhodno me navukavši da pokušam da prođem. Na vreme sam se suzdržo tog momenta i odustao da ga sačekam na sledećem ćošku.

 

Miloradovo, "Boj se ovna, boj se govna, kad ću živeti" jeste strašno ponižavajuće i meni al jednostavno treba iznaći način da ne dođe do posledica. Dok sistemski ne bude rešeno, sumnjam da će samoinicijativno isterivanje pravde imati ikakvog učinka, možda i kontra produktivno jer mnogi motor mrze po definiciji.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Pa treba izbegavai konflikte sa barabama, međutim baš da bežim ne biva!?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pa treba izbegavai konflikte sa barabama, međutim baš da bežim ne biva!?

 

Slažem se ja Žile s tobom al nije svako ni kadar a još manje sposoban da se nosi uvek, ono, šut i rogat. Drugo, vrlo mali procenat pravih baraba će da se upušta u saobraćajnu tuču, mahom se radi o neračunljivim tog trenutka, odnosno naduvanim i napijenim. Imaš navedenu ispovest o upucavanju brata od strane narkomana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Mom drugu bivsem vaterpolisti je jedan pikavac u djipu isekao put u tri nocu... svirao mu, ovaj stane, popreci se... izadje sam, moj drug se obradova kad video kolicki je, a ovaj kao SEJN polako smireno dosao, izvadio prangiju... pucao mu u prednju gumu i polako smireno se vratio, seo u kola, svirnuo i otisao....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Ja neznam sta je sa vama ljudima, ali ja sam iskreno zaboravio sta je sirena na kolima i na motoru.

 

Kada mi neko izleti, ili dodjem u neku nezgodnu situaciju, jednostavno prikocim i nastavim dalje.

 

Kada bi svaki put svirao, i drko samog sebe, na sve sto se desava u saobracaju, ja nebi ni vozio.

 

Ja sam jedan od smirenijih vozaca, pogotovo otkada sam imao jedno kuckanje, tj naslanjane auta na auto, a "JA" sam bio kriv po zakonu....

 

Situacija je bila, da sam se premestao lagano iz desne traku u levu, i kako sam vec bio na sredini puta, covek je iz leve trake dao naglo gas i zakuco mi se odmah iza zadnjih vrata, kod tocka, i reko kako sam mu ja saseko put...

 

Naravno, jer se on zabio u mene, farba njegovog automobila je ostala na mom, samim tim to govori, ko je koga udario, ali ja sam po zakonu kriv, jer je tesko dokazivo, da mu ja nisam saseko put, nego da je on namerno dodao gas.

 

Cim sam izaso iz kola, video sam da je teski kreten, i da je to namerno uradio, i u malom autu.

 

Da sam mu 50 evra, jer nisam hteo da se zove policija, i da ga se sto pre resim,plus nemam ni jedan prekrsaj u svojih 40.000km sto sam presao sa kolima. A isto toliko u 40.000 sto sam presao na motoru, nemam ni jedan prekrsaj. Samim tim mi to i ne treba.

 

Posle tog iskustva, krenuo sam toliko opusteno da vozim, da vise me briga za budale koje izlecu, zaboravio sam sta je sirena.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa treba izbegavai konflikte sa barabama, međutim baš da bežim ne biva!?

 

Zile dugo sam u borilackim vestinama,pa i ti si 63.ca znaci obucen si.Ja odgovorno tvrdim da je uvek pametnije skloniti se.I to sam uvek ucio momke.Naravno u neposrednoj ugrozenosti,nasa vestina ce doci do izrazaja,ali sa budaletinama ne treba imati posla.Moj kolega je u situaciji doduse van saobracaja lupio klincu samar onako vaspitni i zasluzen,klinac je otisao kuci,lepo se vratio sa caletovim pistoljem i ubio coveka...pa mi raspravljajmo o tome sta treba a sta ne.Nije to nikakav kukavicluk,kukavicluk je ne pomoci drugome u nevolji,ali pametno se povuci,moj je savet.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Potpuno se slazem sa kolegom sashac i razlog mog javljanja je iskljucivo licno iskustvo... na srecu bez vadjenja pistolja...

Iskren savet svima (koliko god je nezahvalno davati savete) ili onima koji hoce da cuju: okreni drugi obraz (ili prostije receno: daleko je zdravije da ti samo ponos neko pregazi)

Svirnuti sirenom ili amblendovati je dovoljno, svaka dalja prica je nepotrebna.

 

PS. Ne znam da li medju citaocima i ucesnicima foruma ima saobracajne policije, voleo bih da ima, ali cisto da naglasim svoje misljenje i po tom pitanju: zadnjih par godina zali boze dinara na njihove plate (iz nasih dzepova, hteli mi to ili ne) kad qrcem ne mrdaju!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

To se kaže "pamti pa vrati". Iskuliraj ih (za sad) i ne zaboravi im šta je bilo. Ako bog da, doći će za tebe pogodan trenutak da im se nekako naj.. mile mame. Samo polako. Kad tad će ti doći na đuniju, ovako ili onako. Ako hoćeš da im se svetiš, zapamti da se osveta najslađe jede kad je hladna. Pusti vreme da radi svoje i čekaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

To se kaže "pamti pa vrati". Iskuliraj ih (za sad) i ne zaboravi im šta je bilo. Ako bog da, doći će za tebe pogodan trenutak da im se nekako naj.. mile mame. Samo polako. Kad tad će ti doći na đuniju, ovako ili onako. Ako hoćeš da im se svetiš, zapamti da se osveta najslađe jede kad je hladna. Pusti vreme da radi svoje i čekaj.

 

Ja se zaista ne slazem sa ovim... kolega nemoj da zameris, ali osveta ne donosi dobro nikome!

 

Bilo pa proslo...

Ja sam kao klinac "proleteo" sa 50 km/h izmedju kola kad se upalilo zeleno, jurio me lik dok nisam uleteo na pesacki deo koji je ogradjen(imao sam 15 god)... I cujem to vece da me trazi lik da me skine sa motora... A ni jurnjeva nije bila bas naivna, sreca pa sam ja imao brzinu a on stajao... ispostavilo se da je "mafijas" i verovatno je imao neku curicu u kolima, i iako mu nisam naudio, njegovo vidjenje je bilo da sam ja kurcevit ili sta vec, i hteo je da se dokaze da to njemu niko ne sme da uradi!

 

Gledao sam kao sova dugo posle toga da ne naletim na sivi golf IV (tek su izasli i bio je jedini u gradu).

Kad sam se uozbiljio, skontah da mi to NE TREBA!!!!

Mirno a kad me neko isece, trudim se da me bar vidi, i nadam se da je skontao da je pogresio.

Kad je bas extrem, onda sirena kratko, i gestikulacija (fina) "jbs ga, mogao si me ubiti..."

Kad i ako skontaju sta je bilo, preblede.

Vozim dalje uz nadu da im je ostavilo traga i da ce ubuduce malo vise paziti i to je to...

 

Ogugla covek posle 10ak godina izgleda! :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

1 vinjak, 2 deprozepama... na svaka 3 sata, i za 15 godina ima da ti bude boljee....

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

1 vinjak, 2 deprozepama... na svaka 3 sata, i za 15 godina ima da ti bude boljee....

 

Ali postepeno povecavati dozu...heheh1nanana.gif1jezik.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

1 vinjak, 2 deprozepama... na svaka 3 sata, i za 15 godina ima da ti bude boljee....

 

 

....ili se obesiš!

 

Ako se rešiš da živiš, onda nastaviš sa deprozepamima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova

Ljudi uzimaju previse sebi za pravo. Jedan sam od onih ljudi koji se uvek pomeri da neko prodje (kao pesak), uvek pustim da neko zavrsi recenicu, ne ulazim u raspravu cak i kada neko nije u pravu i svi ostali mu veruju, jedem najmanje hrane da bi ostalo za druge, trosim svoj benzin ako imam itd.. Ali kad mi tako nesto neko uradi u saobracaju spreman sam da ubijem u trenutku, psujem majku srpsku i celu naciju.. Ipak je to moj zivot sa kojim se neko igra. Toliko dajem svega od sebe da bi me neki neartikulisani, nepismeni, samozivi i maloumni retard dovodio u po zivot opasnu situaciju. Ali jbg. Osveta mi nije na umu. Nije vredno. Kada bi razmisljao kako bi se osvetio potrosio bi vreme koje bih mogao da provedem bolje. Makar to bilo i 2 minuta, nije vredno mog vremena.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bajkerka u pokusaju :D, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vrlo ozbiljan crveno-beli zvrk

Slicnu situaciju sam imala prosle godine ali su u velikom i skupom autu bile 3 prilicno pijane i razuzdane zene. Petak vece, oko ponoci, one verovatno krenule u zezanje, ja se vracala sa posla. Nisam 100% sigurna, davno je bilo, ali mi se cini da nisam svirnula vec nervozno odmahnula glavom...Uglavnom lepo su se zabavile pokusavajuci da me obore. Kucke :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Moram priznati da je Mare 128 napisao od reci do reci moj stav...

 

Sigurno sam 3 puta silazio sa motora sa zenom pozadi na copavoj i lupao kacigom retrovizor u paramparcad, nakon sto me je doticni vozac cetvorotockasa isekao i doveo u zivotnu opasnost..

 

Medjutim, kad razmisljam o temi ovog posta, pokusavam da se setim da li sam pre izliva besa u svakoj od tih situacija osmotrio na sekundu da li sa vozacem automobila mogu da se nosim ukoliko nakon lomljenja izadje iz kola na mene...to znaci da je autor ovog posta postupio slicno i doneo pravilan konacan zakljucak da se treba skloniti , jer on nije taj koji je izasao iz Zabele pre pola h i boli ga da li ce da pobije sve u Kayen-u. Sve nas u izvesnom smislu drzi zelja za samoodrzanjem i time se rukovodimo pre preduzimanja svake akcije, cak i u ovakvim situacijama..... 1neznam.gif

 

Veliko je pitanje da li su 30 sekundi nakkon dogadjaja momci u kajenu naleteli na vece mudonje od sebe...

 

Moguce je da ce vecina mojih kolega koji citaju ovaj post reci da je ovakvo razmisljanje pickasto, i moguce je da su u pravu....

 

Ipak, ukoliko je moguce, nista bolje nego iskulirati idiote i skloniti se.. jer Srbija pocinje liciti na Rusiju...ukoliko nekom agresivno svirash, moras ocekivati odgovor...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 593 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

...Veliko je pitanje da li su 30 sekundi nakkon dogadjaja momci u kajenu naleteli na vece mudonje od sebe...

 

To ne biva! Jer su svi oni u "brate" fazonu.

Bar u manjim mestima je tako.Jedino moguce da su "momci iz Kajena + momci iz Audija" nalupali 3 klinca na skuterima... ili prodavca brze hrane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Transalpa dok sam vozio imao sam namontiranu sirenu sa kompresorom.Kad svirnem budali on smota kud zna i vec misli da ga je sleper sastavio. Imao sam situaciju da me majmun umalo ubio sa dzipom i jos onda pokusavao namerno da me udari ! Zapamtim table uteknem pozovem policiju i skembaju ga za 15min! Nasilnicka voznja ! Na motoru sirena glavu cuva, i treba svirati ali ne i ludeti

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4 Beta

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja