Jump to content

Moto Zajednica

2009 Honda CB1100F -mljac!

Recommended Posts

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Predstavljen kao koncept na sajmu motora u Tokiju prošle godine, upravo je objavljeno da će CB1100F u retro-fazonu ipak ući u serijsku proizvodnju.  Imaće novo-dizajnirani redni četvorocilindrični agregat sa vazdušnim hlađenjem...  i okrugli far, kakav svaki motor treba da ima.  ;D

 

239801916-L.jpg

 

Zar ne izgleda k'o bombona?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Kao bombona je!

Kako to da rade vazdusno hladjenje kada ga svi izbacuju zbog euro normi?

 

Ovo suvozacko sjediste je bas skrto?Zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

He, he, a pazi zadnje vešanje...

 

Za vazdušno hladjenje sam pročitao da će srednja dva cilindra biti razmaknuta da bi vazduh moga da struji izmedju njih.  Inače ovaj model će se prodavati i u SAD, pa ako ispunjava američke norme onda verovatno ispunjava i evropske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Prelep je, ko onaj motor iz filma Pobesneli Max ne znam kako se zove, mozda znate na sta mislim. Mnogo mi se svidja rep i oni amortizeri sa strane. Nemam reci , stvarno je lep, i rado bi ga posedovao ;D ;D ;D Podseca li vas na ovaj, samo da nema taj prednji oklop?

 

post-2044-12878992669754_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Simpatični hondin cafe racer za 21.vek. Mada bih voleo više da su napravili repliku cb1100r...

 

RLangleyatnight.jpg

 

Što se kawe tiče, u mad maxu se poljavljuje kawa z1000 cca. '77 godište

 

kawacopy.jpg

 

Motor na‚tvojoj slici je njen "mlađi brat" s početka osamdesetih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Kakva odvratna gomila nesklada. Kako RUŽAN i neuspeo pokušaj mutacije Ducati Monstera i Moto-Guzzi Griso-a. Odvratno, promašeno i klasično HOND-istički!!! F U J !!! >:(

  A, agregat je već bonbonica... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Daj te molim vas da ne preterujemo, motor je prelep i nije kopija nicega jer su se tad proizvodili motori. Imala je i Kawa i Honda slicne modele i mislim da je ovo pravi potez da se vrati nesto staro a lepo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Ne bih rekao da je kopija ni jednog drugog proizvodjača nego kopija same Honde, od pre jedno 30 godina...  Samo modernija...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

kad smo vec kod retro bajkova sa gomilom kubika, meni se ova CB1300 mnogo svidja

 

2007%5C03%5C29%5Cbikepics-846490-800.jpg

 

 

 

Šta reći Crni je čovek od ukusa... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Motor je EXTRA.

Ne znam dal ste gledali na Discovery-u emisiju o najboljim motorima svih vremena,

gde je honda CB750 zuzela drugo mesto.Po recima voditelja "motor koji se nikad ne kvari"i zbog toga je dosadan

i rangiran na drugo mesto.

Tako da ne verujem  da ovaj motor nece biti toliko dobar kao i njegova starija CB braca............ ;D ;D ;D ;D ;D

Cim se pojavi kod nas odmah ga kupujem............... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ipak HONDA je to ;D ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Lepa je Hondica.Jedina zamerka na suvozacevo sediste...Samo se nadam da ce ici u proizvodnju sa ANALOGNOM tablom i ANALOGNIM brojcanikom km.Valjda nece da je "digitalizuju",jer bi to po meni bio jedan veliki minus.Kad je retro,nek je retro  ;D...

Inace,ja sam pre da se taj design vrati,samo sa savremenijom tehnologijom,a ne da prave neke sega mega giga space shuttle-ove uz koje ide brdo elektronike,displeja,lampica (citaj-potencijalnih problema i troshkova) i uputstvo za upotrebu na 700 strana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Baš bih ga posedovao....  A jel' su neophodni svi ti cm3??

 

Samo zbog marketinga ;).  Mislim da mu je jedno 800 sasvim dovoljno, al' ako će konkurencija da pravi veće agregate onda jbg, bigger is better.

 

[...] Inace,ja sam pre da se taj design vrati,samo sa savremenijom tehnologijom,a ne da prave neke sega mega giga space shuttle-ove uz koje ide brdo elektronike,displeja,lampica (citaj-potencijalnih problema i troshkova) i uputstvo za upotrebu na 700 strana...

 

Slažem se s' tobom 1000%.  Za motocikl su potrebna dva točka, setište, agregat i kočnice.  Sve ostalo je čist luksuz ;D.  Bilo bi lepo da više proizvodjača prihvati ovaj back to basics pristup.  Nadam se da će pored Honde i Jamaha izbaciti svoj retro model koji je predstavila na istom sajmu prošle godine - Yamaha XS-V Sakura. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja