Jump to content

Moto Zajednica

Presvlacenje sedista-jeftino-BG

Recommended Posts

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Hteo bi da presvucem sediste na motoru, ono najjednostavnje, samo drugi materijal i to je to, bez grba, stepova, vezova itd. Gde u BG moze da se uradi jeftino, pricajte, hvala :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Hteo bi da presvucem sediste na motoru, ono najjednostavnje, samo drugi materijal i to je to, bez grba, stepova, vezova itd. Gde u BG moze da se uradi jeftino, pricajte, hvala :zdravo:

 

Najtoplija preporuka Boban zemun :takoje:

 

forum.bjbikers.com/index.php?/topic/87650-bms-boban-moto-sedista/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Slazem se u potpunosti sa Popsyjem, Boban to radi vrhunski, samo treba imati strpljena da stignes na red.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Hvala ljudi na odgovorima. Upucen sam u rad ali i u cene Bobana iz Zemuna tako da mi ta opcija ne odgovara. Takodje sam negde nabasao na coveka iz Muzlje koji vrlo pristupacno radi sedista, slicna prica kao sto je @zeka postavio link. Ali opet i on je daleko. Voleo bi da je neko iz bg i okoline, da se vidim sa covekom, izaberem materijal da vidimo sta i kako.

Evo @Djusi recimo nije daleko i rado bi saradjivao sa njim. @Djusi ima pp, a ako nekome na pamet padne jeftin majstor iz BG-a neka kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

cene o kojima ti govoris je kada pravi sediste na dva nivoa (bagster) gde se i sundjer i presvlaka pravi od nule... posalji coveku PP da ti kaze koliko bi kostalo samo presvlacenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Ugrinovci,Zemun
  • Motocikl: jawa 250 model 559 i jawa 350 638

Javi se članu sa foruma,u pitanju je Karbi,dečko radi vrhunski ,jeste da je u Vrnjačkoj banji,ali,post expres to brzo i jeftino uradi.Nije skup a radi vrhunski,radio i je meni i mnogim mojim drugarima....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Aman ljudi, što bi bilo duplo skuplje?!? Ko god vam za obično tapaciranje traži više, taj hoće da vas odere.

 

Eko koža (kakva god) 1m X 1.4m u maloprodaji košta od oko 600 do oko 1000 dinara (zavisi od dezena, debljine, namene itd.)... Profesionalni tapetari to nabavljaju još povoljnije. 1.4 kvadrata je dovoljno za otprilike 3 ovakva sedišta. Znači cena za eko kožu po jednom sedištu je od cca 200 do cca 350 din. Ostatak materijala (konac, klamerice...) je realno zanemarljiva stavka, ali neka je još 50 dinara po sedištu. Ako se ne radi šivenje, ili prerada oblika sedišta itd, dobrom tapetaru treba cca 20 minuta da istapacira ovakvo sedište (neka treba i čitav sat, a ne treba). Znači ruke su cca 1000 din. Koliko vas u Srbiji radi danas za 1000 dinara po satu, 8000 dnevno, 200.000 mesečno?!? Dajte opasuljite se.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Sediste je uradjeno od obicnog materijala(eko koza) koji se moze kupiti po prodavnicama po cenama od 500-1000 din i taj materijal nije za izlaganje kisi i suncu. Meni motor stoji u garazi i retko vozim po kisi tako da ima smisla sto sam ga tako i uradio.

Video sam kod Bobana i materijale za moto program koji se stavljaju na sedista novih motora. Sediste sa takvim materijalom bi izaslo oko 3500-4000 din.

Moje sediste je relativno malo, bar duplo manje od maxi skutera i velikih turera tako da je meni ova cena korektna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ta eko-koža, meni cvrči na suncu i kiši već druga godina, i ne pokazuje znake izlaganja atmosferalijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Meni je Boban pre godinu dana samo za presvlacenje trazio 5000 dinara.

Otisao sam kod drugog majstora koji mi je isti posao uradio za 3000.

U pitanju je koza koja valjda moze da stoji na suncu i kisi. Za sada nemam zamerki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja