Jump to content

Moto Zajednica

MZ je čudo

Recommended Posts

• Ne silazi, 5474 postova
  • Motocikl: Suzuki GS 400, GSX 1400, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Naleteh na ovu sliku, viđao sam slike gde su ljudi uklopili 10 - tak motornih testera, montirali na neki ram, pa napravili motocikl. Ali ovo je prvi put da vidim da je neko od MZ-a napravio motornu testeru !

104445552174103121503756.jpg

• Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Hronični Motociklopata, 3916 postova
  • Motocikl: Vrištavac 600R

Neki prave street fightere od motora kad ih slupaju, a neki testeru, a iskreno ova testera mi je lepsa od mnogih street fightera, i korisnija :takoje:

Malo mi nejasno kako je resio usis :stabre:

• Podržavam 1

• Motocikl: Suzuki GS 400, GSX 1400, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa stavio je karburator sa strane direktno na blok motora i ubacio unutra rotirajući disk ( MZ-ov izum iz 60 - tih godina, kasnije ga ukrali japanci i napravili trkalice ).

• Zainteresovan, 764 postova
  • Motocikl: ER6n

Meni ovde nista nije jasno, prvo sto je ovo lanac obican a ne za testeru, drugo sto ima kocnicu od bicikla koja ne sluzi nicemu - koci mach! wtf? trece, gornji nosac se drzi na svecici jako zanimljivo, 4) nema ni rezervoar... Mislim da mu ovo nikad nece poleteti! :D

• motoras, 1431 postova
  • Motocikl: BMW politra ; '73. zderac kilometara / TOMOS APN 4/ SLC/deva (ne mogu da registrujem po novom)

Meni ovde nista nije jasno, prvo sto je ovo lanac obican a ne za testeru, drugo sto ima kocnicu od bicikla koja ne sluzi nicemu - koci mach! wtf? trece, gornji nosac se drzi na svecici jako zanimljivo, 4) nema ni rezervoar... Mislim da mu ovo nikad nece poleteti! :D

4) Rezervoar koristi od pente,pet metara crevo i gas! :takoje:

Pa možda je još u fazi izrade. Lanac jeste od motora - to se lako zameni, ni mač mi ne deluje pravi, za onu kočnicu ni ja nemogu da provalim čemu služi, a nosač ide od zadnjeg dela mašine, prekop cilindra ( oko svećice - porculana ), pa verovatno do prednjeg dela mašine ( vidi se malo zelenog ispred cilinra dole ). A valjda će da okače neko rezervoarče. :neznam:

• Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 2974 postova
  • Motocikl: GSF 650 SA L0

Naleteh na ovu sliku, viđao sam slike gde su ljudi uklopili 10 - tak motornih testera, montirali na neki ram, pa napravili motocikl. Ali ovo je prvi put da vidim da je neko od MZ-a napravio motornu testeru !

104445552174103121503756.jpg

Ma ljudi to je samo "umjetnicko djelo", zar stvarno mislite da je motorna testera. 0zbunjen.gif1lol.gif

• :), 5892 postova
  • Motocikl: SRAD 750

Neki prave street fightere od motora kad ih slupaju, a neki testeru, a iskreno ova testera mi je lepsa od mnogih street fightera, i korisnija :takoje:

jel si seko nekad motornom testerom..ovo prvo nije funkcionalno..drugo...ovako teska testera..pa nebi ni pola sata seko drva...a kamoli ceo dan ...a i broju obrtaja nebih da komentarisem..

a ukusi su razliciti...strett fight...lepo ako se lepo odradi,ako ne..jeb...:takoje:

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja