Jump to content

Moto Zajednica

MZ je čudo

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Naleteh na ovu sliku, viđao sam slike gde su ljudi uklopili 10 - tak motornih testera, montirali na neki ram, pa napravili motocikl. Ali ovo je prvi put da vidim da je neko od MZ-a napravio motornu testeru !

 

 

104445552174103121503756.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Neki prave street fightere od motora kad ih slupaju, a neki testeru, a iskreno ova testera mi je lepsa od mnogih street fightera, i korisnija :takoje:

Malo mi nejasno kako je resio usis :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Malo mi nejasno kako je resio usis :stabre:

 

Pa stavio je karburator sa strane direktno na blok motora i ubacio unutra rotirajući disk ( MZ-ov izum iz 60 - tih godina, kasnije ga ukrali japanci i napravili trkalice ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Meni ovde nista nije jasno, prvo sto je ovo lanac obican a ne za testeru, drugo sto ima kocnicu od bicikla koja ne sluzi nicemu - koci mach! wtf? trece, gornji nosac se drzi na svecici jako zanimljivo, 4) nema ni rezervoar... Mislim da mu ovo nikad nece poleteti! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Meni ovde nista nije jasno, prvo sto je ovo lanac obican a ne za testeru, drugo sto ima kocnicu od bicikla koja ne sluzi nicemu - koci mach! wtf? trece, gornji nosac se drzi na svecici jako zanimljivo, 4) nema ni rezervoar... Mislim da mu ovo nikad nece poleteti! :D

4) Rezervoar koristi od pente,pet metara crevo i gas! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa možda je još u fazi izrade. Lanac jeste od motora - to se lako zameni, ni mač mi ne deluje pravi, za onu kočnicu ni ja nemogu da provalim čemu služi, a nosač ide od zadnjeg dela mašine, prekop cilindra ( oko svećice - porculana ), pa verovatno do prednjeg dela mašine ( vidi se malo zelenog ispred cilinra dole ). A valjda će da okače neko rezervoarče. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Naleteh na ovu sliku, viđao sam slike gde su ljudi uklopili 10 - tak motornih testera, montirali na neki ram, pa napravili motocikl. Ali ovo je prvi put da vidim da je neko od MZ-a napravio motornu testeru !

 

 

104445552174103121503756.jpg

 

Ma ljudi to je samo "umjetnicko djelo", zar stvarno mislite da je motorna testera. 0zbunjen.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Neki prave street fightere od motora kad ih slupaju, a neki testeru, a iskreno ova testera mi je lepsa od mnogih street fightera, i korisnija :takoje:

Malo mi nejasno kako je resio usis :stabre:

 

jel si seko nekad motornom testerom..ovo prvo nije funkcionalno..drugo...ovako teska testera..pa nebi ni pola sata seko drva...a kamoli ceo dan ...a i broju obrtaja nebih da komentarisem..

a ukusi su razliciti...strett fight...lepo ako se lepo odradi,ako ne..jeb...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja