Jump to content

Moto Zajednica

XIV bike week by COYOTE Pancevo

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

Poštovani prijatelji,

cast nam je i zadovljtvo da Vas pozovemo na jos jedno nezaboravno druženje na moto skupu u Pančevu.

 

U koncertnom programu za petak nastupaju:

Loader Guns- Petrovac na Mlavi, Cactus Jack- Pancevo, Trouble Heart- Pancevo a subotnjem delu su Blues Delivers- Pancevo, Zoran Misic & Fireball-Osjek, Rockstarza - Vojvodina

posebno nam je zadovoljstvo predstaviti vam Zorana Mišića & fireball kao vokal i bend koji ce vas definitvno, malo je reći, oduševiti. http://www.youtube.com/watch?v=Ba_NZqLp9S0

Naravno, osmim muzičkog dela programa tu su i neizostavne igrice po kojima smo definitvno po kreativnosti poznati, zatim je tu i obavezan besplatan bajkerski ručak u subotu i doručak u nedelju kao i mnogobrojne nagrade u vidu jeća, pića i ostalog kao i promoterke koje će vas zabaviti u trenucima opuštanja

Neizostavni deo moto skupa je i defile na kom će nastupiti cuveni stunter Milan Tosic sa skuterom i CBR-om

Više o svemu ovome u narednim postovima.

OČEKUJEMO VAS

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Nešto nije u redu ... prošlo je već osam sati od postavljanja teme , a niko nije pitao " KOLIKO JE ULAZ", :)

 

pa zato jer je prisustvo na njihovom skupu NEPROCENJIVO.....za sve ostalo je mastercard....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Nešto nije u redu ... prošlo je već osam sati od postavljanja teme , a niko nije pitao " KOLIKO JE ULAZ", :)

 

Prijatelju secas se prosle god. predigra u Kordunu kod Mikse pa do zore, samo ti dodji a za ulaz cemo lako.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Nešto nije u redu ... prošlo je već osam sati od postavljanja teme , a niko nije pitao " KOLIKO JE ULAZ", :)

 

Prijatelju secas se prosle god. predigra u Kordunu kod Mikse pa do zore, samo ti dodji a za ulaz cemo lako.

 

Ko ... ja? Malo mi neprijatno ... nikada nisam bio u Pančevu ... samo na prethodnih 13 i na onom prije u Omladinskom ( žurke ne brojimo, jer se nikada ne sjećamo kraja ....) :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Jedno mozda glupo pitanje. Da li je Zoran Misic pobedio na tom izboru u Hrvbatskoj? Vidimo se za vikend u mestu gde sam se rodio. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MC Coyote, 273 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda CBR1000 F

Hrvatskoj.

 

Nem pojma, ali sam ga gledao na youtubu. Ima glascinu i sto je jos bolje, peva hard rok!

Pozdrav bajkeri, usitnilooo!!

Vidimo se u petak a neke jos u cetvrtak 1zdravo.gifmuzicari.gif2jee4.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Nešto nije u redu ... prošlo je već osam sati od postavljanja teme , a niko nije pitao " KOLIKO JE ULAZ", :)

 

Prijatelju secas se prosle god. predigra u Kordunu kod Mikse pa do zore, samo ti dodji a za ulaz cemo lako.

 

Ko ... ja? Malo mi neprijatno ... nikada nisam bio u Pančevu ... samo na prethodnih 13 i na onom prije u Omladinskom ( žurke ne brojimo, jer se nikada ne sjećamo kraja ....) :)

 

Prijatelju pred zurku bi mogla opet pasti glava u skembetu i one male kolicine rostilja a usput imam nesto da dam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ja nešto i ne volim te skupove ali ovaj je ovde u Pančevu pa ako neko od forumaša hoće da se vidimo u subotu popodne i popričamo neka se javi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

Osim puno vrednih, interesantnih ili osvezavajucih nagrada koje cemo deliti ucesnicima i pobednicima na igricama kao specijalnu nagradu dodelcemo u predvecernjim satima peceno prase onoj skupini, moto klubu ili moto clubu koji najvise dodju, naravno broj ljudi mnozimo sa kilometrazom.

 

u kategoriju za ovu nagradu spadaju svi oni koji stignu na skup do subote u 17h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

da mesto odrzavanja je isto kao isvih ovih godina, stim sto smo organizaciono malo istumbali semu gde ce se sta i kako nalaziti. free ridersi, bilo iz srbije bilo iz slovenije su nam uvek redovni i dragi gosti

 

VAZNO: SVI KOJI NISU CLANOVI NEKOG KLUBA ILI UDRUZENJA A REGISTROVANI SU KAO CLANOVI OVOG FORUMA MOGU SE TAKO I PRIJAVITI NA KAPIJI DO SUBTE U 17h TE CE SE I TO RACUNATI ZA NAGRADU U PECENJU, NARAVNO BR KILOMETRA U TOM SLUCAJU RACUNAMO DA JE BG SEDISTE FORUMA 16KM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja