Jump to content

Moto Zajednica

HONDA SHADOW 750 AERO

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

@GromH - poslao sam ti pp. Ima tu na forumu mnogo njih koji bi ti to napravili, pa da ne reklamiram nekog desetog ovde....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750

Kolege, gde najbolje nabavljati delove za Shadowa? Oficijalni zastupnik (koji kontam da ce da me odere), eBay ili nesto slicno, ili juriti po oglasima?

 

Imao sam svoj prvi udes pre nekog vremena, oporavak privodim kraju pa bi valjalo krenuti i u oporavak motora :) Inace, u voznom je stanju, popucali su samo neki delovi bez kojih teoretski moze da se vozi (nosac za zmigavce, far-kutija, retrovizori), ali naravno valjalo bi osposobiti sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Retrovizore mozes kupiti u Louis-u. Nosac zmigavaca i far ako hoces originalan, onda definitivno ebay. Probaj da nazoves i Stojanov ili Deltu.... Svojevremeno kada sam nabavljao delove za BMW, neki su bili jeftiniji kod Radulovica nego na Ebay ili negde preko.... Na kupujeprodajem se takodje mogu naci delovi posto ima dosta uvezenih motora iz SAD koji se nisu mogli registrovati pa su prodavani u delovima. Jedan od uvoznika motora iz SAD u N.Sadu je bio MasterCar NS, a znam da su u svojoj radionici imali i dosta rezervnih delova i dodatne opreme....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750

Hvala kolega na savetima :) rekao bih sad da je najbolje islo sa eBayom, izbor je neverovatan, a cene nisu prevelike, zapravo jedino sto ubija u pojam je shipping fee koji je uvek velik u odnosu na cenu prozivoda. 

 

Kupujemprodajem nije imao ono sto ja trazim, barem ne u zadovoljavajucem stanju, mada ima stvarno veliki izbor delova. Bio sam i u zvanicnom zastupniku, ali nista nisam uzimao od njih, cene su im dosta velike a i ceka se puno (kaze onaj 2-3 meseca). 

Takodje, ovaj mehanicar kod kojeg idem je imao da mi da neke delice, skupljaju oni tako godinama raznorazne stvari, pa se potrefi da imaju ili da znaju ko moze da ima nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: Honda Shadow VT750 c

Da li neko prodaje vizir, rol barove ili zna nekog ko prodaje?? Hvala drugari 

moj kontakt 0606778070

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Motocikl: Yamaha XVS 1300A Midnight Star

Zaista nije lako nabaviti kod nas dodatnu opremu za chopper, za svoj motor nabavio sam preko ove firme iz Poljske, 

evo linka pogledajte po modelima šta vam treba sve piše ili pitajte u e-mail ako vam treba još informacija, uplati se preko kartice, ljudi urade pošalju bude carina 30% preko cene sa poštarine i sa tim bilo mi povoljnije nego ovde što mi nudili da urade.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja