Jump to content

Moto Zajednica

HONDA SHADOW 750 AERO

Recommended Posts

• U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: caponord 1200, vt750custombobber

Kolege imam ja jedno pitanje, imam vt750 '85 sa kardanom, video sam da su na modelima od 2004-2006 vratili kardan, e sada mene interesuje da li neko zna da li pasuju žičane felne sa novijih modela na stari model?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 55 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750

@lordvax: 

Druže, ako nije tajna, gde si nabavio roštilj za prtljag? :) Nemam ga a fali mi dosta pa se razmišljam da ga nabavim, ali sve što nalazim je nešto tipa ovo na eBayu, što deluje ok, ali ne mogu da ga opipam i vidim kakav je i da li će da pasuje.

• Svrati ponekad, 113 postova
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero

@GromH - poslao sam ti pp. Ima tu na forumu mnogo njih koji bi ti to napravili, pa da ne reklamiram nekog desetog ovde....

• U prolazu, 55 postova

Kolege, gde najbolje nabavljati delove za Shadowa? Oficijalni zastupnik (koji kontam da ce da me odere), eBay ili nesto slicno, ili juriti po oglasima?

Imao sam svoj prvi udes pre nekog vremena, oporavak privodim kraju pa bi valjalo krenuti i u oporavak motora :) Inace, u voznom je stanju, popucali su samo neki delovi bez kojih teoretski moze da se vozi (nosac za zmigavce, far-kutija, retrovizori), ali naravno valjalo bi osposobiti sve.

• Svrati ponekad, 113 postova
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero

Retrovizore mozes kupiti u Louis-u. Nosac zmigavaca i far ako hoces originalan, onda definitivno ebay. Probaj da nazoves i Stojanov ili Deltu.... Svojevremeno kada sam nabavljao delove za BMW, neki su bili jeftiniji kod Radulovica nego na Ebay ili negde preko.... Na kupujeprodajem se takodje mogu naci delovi posto ima dosta uvezenih motora iz SAD koji se nisu mogli registrovati pa su prodavani u delovima. Jedan od uvoznika motora iz SAD u N.Sadu je bio MasterCar NS, a znam da su u svojoj radionici imali i dosta rezervnih delova i dodatne opreme....

• U prolazu, 55 postova

Hvala kolega na savetima :) rekao bih sad da je najbolje islo sa eBayom, izbor je neverovatan, a cene nisu prevelike, zapravo jedino sto ubija u pojam je shipping fee koji je uvek velik u odnosu na cenu prozivoda. 

Kupujemprodajem nije imao ono sto ja trazim, barem ne u zadovoljavajucem stanju, mada ima stvarno veliki izbor delova. Bio sam i u zvanicnom zastupniku, ali nista nisam uzimao od njih, cene su im dosta velike a i ceka se puno (kaze onaj 2-3 meseca). 

Takodje, ovaj mehanicar kod kojeg idem je imao da mi da neke delice, skupljaju oni tako godinama raznorazne stvari, pa se potrefi da imaju ili da znaju ko moze da ima nesto.

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja