Jump to content

Moto Zajednica

agregat za struju honda

Recommended Posts

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Koliko je jak? Koliko strruje daje, koliko ampera, Kw, koliko troši, koliko je radio?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

nesto nisam video,moguce da je otpala nalepnica,uglavnom tera tv,busilicu,brusilicu i te sitne uredjaje pogodan za kampere,jahte i sl. :takoje:sto se potrosnje tice trosi oko pola litre na sat,a struje daje od 100 do 250 V zavisi koliki se gas doda znaci sto veci gas to je struja jaca ima za stelovanje mali saraf s kojim se to regulise,ako jos treba sta pitajte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Imam isti ovakav agregat u vikendici, ja sam ga uzeo preko " Neckermana " i moj je navodno austriski, mada mislim da je kinez, a možda je i ovaj. Moj je snage oko 1 kw . Priključivao sam na njega usisivač od 700 W, pumpu za vodu - rusku " Kamu " potapajuću, izvlačila je vodu sa 13 metara dubine i terala je još 40 metara do moje vikendice. Lepo radi i meni traje već 10 - tak godina ( upotrebljavam ga par puta godišnje ) .

Ima samo jednu manu ( ovaj moj ) - što nakon duže upotrebe ( kao i svaki dvotaktni motor ) - nakupi nesagorelo ulje u auspuh pa počne da ga izbacuje ( pljucka po malo ), tako da je poželjno pre upotrebe postaviti neki karton ispod njega da ne isprlja podlogu ( beton, pločice i slično ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Imam isti ovakav agregat u vikendici, ja sam ga uzeo preko " Neckermana " i moj je navodno austriski, mada mislim da je kinez, a možda je i ovaj. Moj je snage oko 1 kw . Priključivao sam na njega usisivač od 700 W, pumpu za vodu - rusku " Kamu " potapajuću, izvlačila je vodu sa 13 metara dubine i terala je još 40 metara do moje vikendice. Lepo radi i meni traje već 10 - tak godina ( upotrebljavam ga par puta godišnje ) .

Ima samo jednu manu ( ovaj moj ) - što nakon duže upotrebe ( kao i svaki dvotaktni motor ) - nakupi nesagorelo ulje u auspuh pa počne da ga izbacuje ( pljucka po malo ), tako da je poželjno pre upotrebe postaviti neki karton ispod njega da ne isprlja podlogu ( beton, pločice i slično ) .

ma dobra stvarcica... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Izvini što ti zloupotrebljavam oglas, ali, kad se već priča o agregatima, da iskoristim.

 

Šta se dešava ako se priključi neki jači potrošač? Recimo, agregat daje 1Kw, a ja nakačim 1,5Kw ili 2Kw potrošača? Šta crkava? Agregat ili uređaj?

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Izvini što ti zloupotrebljavam oglas, ali, kad se već priča o agregatima, da iskoristim.

 

Šta se dešava ako se priključi neki jači potrošač? Recimo, agregat daje 1Kw, a ja nakačim 1,5Kw ili 2Kw potrošača? Šta crkava? Agregat ili uređaj?

Nece crci ni jedno ni drugo! Agregat jednostavno nece hteti da radi! Ako je kvalitetniji ima i zastitu od preopterecenja tj automatski osigurac! Potrosac u najgorem slucaju moze da bude ostecen od preniskog napona a opet ako je agregat ok i tu zastitu ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Izvini što ti zloupotrebljavam oglas, ali, kad se već priča o agregatima, da iskoristim.

 

Šta se dešava ako se priključi neki jači potrošač? Recimo, agregat daje 1Kw, a ja nakačim 1,5Kw ili 2Kw potrošača? Šta crkava? Agregat ili uređaj?

ne znam sta se desava,sve i da se nista ne desava ne bi experimentisao,ipak ima tu dooooobre struje za sagoreti :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja