Jump to content

Moto Zajednica

Branko Srdanov - Donacija...

Recommended Posts

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Drugari (i ostali) moram da vam kažem da me je potresla nesreća koja se desila Branku s obzirom da sam u naletu lokal patriotizma počeo pomno da pratim kako napreduje na TT-u i da navijam za neki rezultat a pogotovu kad je u Interview-u za IOM TT nagalsio da je polu-Jugosloven i kad sam video da mu je mehaničar Iračanin... šta da vam kažem, totalno sam se skenjao kad sam čuo koliko su teške povrede koje je zadobio u udesu. Da ne tupim...

Predlažem da skupimo neki novac, koliko ko može, i da uplatimo na Paypal račun koji je njegov drugar otvorio za tu namenu. Naravno ako neko ima svoj Paypal i hoće sam da uplati to je druga priča. Znam da to kod nas/vas još nije zaživelo pa sam mislio da novac sakupimo mehaničkim putem i da ga onda ja ili neko drugi ko ima Pay pal uplati u ime ekipe sa "Moto trke" pod foruma bjbikers.com

 

eV6hMSs.jpg

 

http://www.gofundme.com/38c6x4

 

 

 

 

.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

To je spisak zemalja za uplate sa Paypal-a mislim da nisu up to date, ukoliko je paypal proradio u Srbiji. Za ovu priču nebitno, molim da ne skrećemo s teme...

 

Milky, ima par opcija. Jedna je da se nađe na piću negde u "popularnim okupljalištima motociklista" i skupe pare na gomilu. Jedna ekipa NS druga BG... a druga je da se pare uplate BJ-u, ukoliko vlasnička struktura nema ništa protiv, pa da oni ili prebace na direktno na Olafov račun (nisam siguran ni da to može iz Srbije) ili daju meni ili nekom da uplati preko Paypal-a. Lično mislim da bi bilo dobro da imamo obe opcije na raspolaganju. Ovima iz BG/NS je super da odu do Ušća ili negde ali ostali...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Svako ko bude donirao za Branka

 

34zgjdy.jpg

od mene dobija linkove za besplatan download...

 

1) Dokumentarni film o po mnogima najvećem motociklisti ikada.

 

5946ED.jpg?width=360

 

2) Ceo krug u senior trci ove godine. Bruce Anstey prati Michael Dunlop-a.

 

1832VED.jpg?width=360

 

3) Ceo krug sa najbržim novajlijom ikada (skoro 128mph). Kamera je postavljena pozadi.

 

1832CED.jpg?width=360

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Jel ima neko vremensko ogranicenje? Nazalost,samo 10e cu moci da odvojim krajem meseca. Voleo bi i vise ali situacija kao i kod vecine nas je jbna!

Kako da damo tebi Crank? 'de si ti?

Ovo je najnovije sto sam mogao da nadjem:

 

 

*** Update *** 07-06-13 19:00

At the express request of the family Srdanov only the editors of Racesport liaise concerning the degree of Branko.

 

In recent days there are a large number of emails with questions received by the editors of Racesport why there were no updates posted on the state of Branko. The KNMV received any questions. The editors of Racesport had contact with the family, but since there was little to no news to report, there is not an update posted earlier at the request of the family daily. The reference was obviously respected by the editors of Racesport. Currently Branko still kept in an artificial coma due to high pressure in the brains. This pressure is currently under reasonable control. After the past few days has become a lung is still functioning well understood, the doctors Branko the coming days are slowly so as to be able to see what features work well or not. (Temporarily) up If the doctors have completed this study will be to make a decision what the next step is. The state is currently fairly stable but on how it will proceed further recovery can only be given more clarity. over a number of days as soon as more news from the Liverpool Hospital and Srdanov family wishes follows a new update.

June 17, 2013 at 16:00

Branko is still stable and he is slowly progressing. The pressure in his brains has been stable for a long time and therefore the surgeons decided to remove the drain, and to stop the measurement of the pressure. His lungs show a slight improvement, but the condition of the lungs is still a concern. It remains to be seen how this will develop. Meanwhile they decided not to operate him on his pelvis at this moment. This has to do with the condition of his lungs. More information is unfortunately not available at this moment.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

UPDATE: June 17, 2013 at 16:00

We (as Branko’s family) want to thank everyone for the overwhelming support we have received from around the world. This affects us deeply. We thank everyone very much for the great initiatives, donations and messages.

 

When there is more news about Branko, we will let you know. Thanks again for all the support!

 

http://www.brankosrd...ts/isle-of-man/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

@tocrank

 

Najlakse bi bilo da ostavis svoj paypal username pa da doniramo tebi a ti dalje prosledis.

 

Username je e-mail adresa?

tocrank@yahoo.com

 

A kako će te da uplatite pare na taj paypal račun?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

@tocrank

 

Najlakse bi bilo da ostavis svoj paypal username pa da doniramo tebi a ti dalje prosledis.

 

Username je e-mail adresa?

tocrank@yahoo.com

 

A kako će te da uplatite pare na taj paypal račun?

 

Zanimljivo ... a predlog da skupimo lepo sve po gradovima pa da predamo tebi u ruke ili western union da ti saljemo ??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Najbolje je flexibilno. KO ume da upalti na paypal nek uplati i nek navede u uplati nick sa foruma, ko ne ume nek se javi tebi ako je iz NS ili nekom dragovoljcu iz BG i nek donese lovu a vi ćete meni već nekako da dostavite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

MOTOM, bil se ti latio skupljanja para od forumaša iz BG i okoline?

Izvini, nisam u mogućnosti za sada. Porodični problemi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

MOTOM, bil se ti latio skupljanja para od forumaša iz BG i okoline?

Izvini, nisam u mogućnosti za sada. Porodični problemi...

 

 

Oprosti, trebalo je na PP ovo da te pitam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

MOTOM, bil se ti latio skupljanja para od forumaša iz BG i okoline?

Izvini, nisam u mogućnosti za sada. Porodični problemi...

Oprosti, trebalo je na PP ovo da te pitam.

No problemo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

@tocrank

 

Da, to je dovoljno. Dakle ko iz Srbije hoće da donira a ima paypal nek pošalje na tocrank@yahoo.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ko ima Paypal nema potrebe meni da uplaćuje, nek uplati direktno na onaj link iz prvog posta da ne bi plaćali dve Paypal provizije.

I nek obavezno napiše nick sa foruma, i nek u temi napiše da je uplatio lovu.

Nema bolje motivacije od dobrog primera.

 

Ja sam danas uplatio 50 Evra.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Kako da uplati kad nema Srbije?

 

U svakom slučaju uplatih 10e.

 

Edit: evo sad sam probao, možete staviti recimo Croatia pa se posle logujete paypal nalogom i platite normalno tako da ne morate plaćati tocranku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja