Jump to content

Moto Zajednica

Centralni Moto skup Moto Asocijacije Srbije

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

ima par tema na masovom forumu o ovoj manifestaciji....................ali koliko sam primetio cim neko od clanova otvori odmah je neko od administratora zakljuca.....................

 

a ovaj momak sto mu dodeljuju majcu deluje kao pravi patriota :lol:

 

prosto mi je neverovatno koliko desavanja ima tog vikenda kad i bajk rok misija..................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Bilo bi dobro da je ulza za dz jer je ipak to u organizaciji cele asocijacije, i onda bi to bio stvarno doooobar provod, od srede do subote u smederevu a u subotu na kosovo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Svasta sam ocekivao ali ovo ne, da nas neko deli na clanove masa i na one koji to nisu.Dosad je bila podela na pesake i na motorase.Mogli bi da uvedete i podelu na mestane i nemestane.Da su ovo uradili neke druge organizacije bilo bi halabuke na sve strane.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Nebi ja da odem u off i da se raspravljamo o slikama na majicama jer nikad nisam smatrao nekoga za narkomana koji nosi sliku one smesne biljke na majici, ali necu o tome.

Kao sto Forest rece, ima resenja, prvo u Smederevo pa na Kosovo, ili ko gde hoce i moze.

Sto se tice ulaznica, bilo je na forumu vec podela na bajkere u klubu i samostalce i tako se naplacivao ulaz na skup, razlicite cene.

Zamisljeno je da svi klubovi MASa ucestvuju u organizaciji samog skupa pa samim tim su i domacini. Vi koji ste pravili skup ( oni koji nisu ni neznaju ) znate sta sve treba raditi , dali ste ikada naplatili ulaz clanu svog kluba na svoj sopstveni moto skup?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Mislio sam da svratim u cetvrtak ili petak na svirke ali kad sam video cene i sektaški odnos medju bajkerima odustao sam iz mesta. A naravno da ne spominjem da mi je subota rezervisana za Kosovsku Mitrovicu.

 

 

 

:africa:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Ulaz za klubove iz Mas-a za sve dane 300 din

Ulaz za ostale bajkere za sve dane 500 din

Ulaz za pesake 250 din

 

Vazi hvala, dolazim kao pesak. :zdravo:

Ustvari kad bolje razmislim, siste mi bas loptice da se ciganisem i svstavam i razvrstavam po tipu i vrsti. Vidimo se u Mitrovici. :moto3:

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Ja sam hteo ici dok nisam procitao za razvrstavanje.

Ako par hiljada clanova MASa ne mogu da organizuju susret sa dz ulazom kako onda uspevaju ovi mali klubovi? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Vi koji ste pravili skup ( oni koji nisu ni neznaju ) znate sta sve treba raditi , dali ste ikada naplatili ulaz clanu svog kluba na svoj sopstveni moto skup?

 

Da, a predsjednik - domaćin - organizator, uvijek prvi plati ulaz.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Vi koji ste pravili skup ( oni koji nisu ni neznaju ) znate sta sve treba raditi , dali ste ikada naplatili ulaz clanu svog kluba na svoj sopstveni moto skup?

 

Da, a predsjednik - domaćin - organizator, uvijek prvi plati ulaz.

 

Mozda vam zakine od clanarine.:nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Neverne bebe su dobar bend, ali nisu rock band pa malko odudaraju od bajkerskog folklornog miljea.Ali dobro,verovatno nude nekome ;) 50% od tezge pa su primamljivi ;) Nije skup ulaz ali me nervira policija koja nas juri tamo..Tako da preskacemo..

 

 

Sent from iphone 5

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Sad tek videh...pa mi smo kaznjeni zato sto smo na motorima? Za pesake jeftinije?? TO nisam nikada kapirao...Platis vise jer si dosao na motoru, a bez svih nas na motorima ne bi bilo skupa...Koja glupost...Nije problem u ceni...Meni to nije nikakav iznos, ali je,princip nelogican totalno..

 

 

Sent from Apple iPad 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Ulaz za klubove iz Mas-a za sve dane 300 din

Ulaz za ostale bajkere za sve dane 500 din

Ulaz za pesake 250 din

 

Koliko ja kontam ova cena za pesake je po danu a za bajkere za sve dane, ako nije nek me neko ispravi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ulaz za klubove iz Mas-a za sve dane 300 din

Ulaz za ostale bajkere za sve dane 500 din

Ulaz za pesake 250 din

 

Koliko ja kontam ova cena za pesake je po danu a za bajkere za sve dane, ako nije nek me neko ispravi

Odavno su pesaci na skupovima MAS-a povlastena kategorija. To ne treba da te cudi. Ali ovo je nova praksa da podelimo bajkere na clanove i ostale i prema statusu da se naplati ulaz. Po meni je to "iskrena" dobrodoslica i mislim da je poruka jasna...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ulaz za klubove iz Mas-a za sve dane 300 din

Ulaz za ostale bajkere za sve dane 500 din

Ulaz za pesake 250 din

 

Koliko ja kontam ova cena za pesake je po danu a za bajkere za sve dane, ako nije nek me neko ispravi

 

Pa dodje pesak sa satorcicem i bude sva tri dana, ko ce da ga spreci??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

Ulaz za klubove iz Mas-a za sve dane 300 din

Ulaz za ostale bajkere za sve dane 500 din

Ulaz za pesake 250 din

 

Koliko ja kontam ova cena za pesake je po danu a za bajkere za sve dane, ako nije nek me neko ispravi

 

Pa dodje pesak sa satorcicem i bude sva tri dana, ko ce da ga spreci??

i mazne mi kacigu i rukavice :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Hteo sam da citiram neke ljude ali ipak necu ali cu ipak otici u off. Idem gde ja hocu, gde su mi drugari, braca, prijatelji. Dali se naplacuje ulaz ili je besplatan nije mi bitno. Uvek idem zbog drustva. Dali mislite da ce zbog komentara neko da promeni cenu ulaza ili izbor muzike.

Napravite skup po vasoj volji, pozovite nas doci cemo obavezno pa cemo ovde da komentarisemo kako niste pustili pesake da nam nepokradu opremu a mi cemo se zaliti sto nismo upoznali lokalne devojke, da je bilo malo pasulja, da je muzika bila preglasna ili tiha ... Da jos nesto, nikako nemojte pustati klince sa skuterima, nego ih odma stavite na 1000ccm jer svi smo tako postali veliki vozaci.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Pozdravljam tvoje misljenje druze,mnogi su jaki na testaturi ali ne i u delima,ovaj skup je planiran dosta godina unazad jer je to bilja zelja svih klubova u MAS-u i svi su se potrudili da bude dobro organizovan,nece biti skuplji od bilo kog drugog skupa a dace mnogo vise.Dobro dosli bakjeri ......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ulaz za klubove iz Mas-a za sve dane 300 din

Ulaz za ostale bajkere za sve dane 500 din

Ulaz za pesake 250 din

 

Koliko ja kontam ova cena za pesake je po danu a za bajkere za sve dane, ako nije nek me neko ispravi

vidi ovako-....VećinA nas dođe u subotu, i u 2AM se vrati kući, posle svirke.... Većini niJe do hebenog pasulja , i da dangubi 3 dana u kampu, u kome ne može da se spava nikada od babuna, koji turiraju u 4 i 5 ujutru...Znači, ufur oko 17 u subotu i pedala kući,posle svirke, oko 1 ili 2 am... I to je to..Ali ponavljam, meni nije skupo ni 1000 din, ali smatram da pešacima treba da bude duplo skuplji ulaz..Razlog je: većina pešaka dođe da zeva u motore, da pentra decu na motore a bez pitanja, davi nas o brzini i potrošnji i sl. Samo smetaju i ništa više.. >OVako ispada da smo mi drugorazredni posetioci i da moramo da se taksiramo duplo...Sasvim je lako pitati prvog dana ulazu bajkera: ostaješ sve dane?..Daš mu kartu za klopu i to je to..Neka plati taj pasulj i veselo kampiranje..Ali većina nas ne jede iz kazana i ne kampuje...A plaćamo isto... To je poenta..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawsaki Nomad

U Smederevo neki drugi dan u centar na bozu, mnogo je dobra.:cirka2: Subota zna se sa bracom, kod brace za Mitrovicu. Tamo te ne teraju da duvas na kapiji kad popijes jedno pivo.:givemebeer:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Pećinci
  • Motocikl: Honda cbr600f

"Ulaz za klubove iz Mas-a za sve dane 300 din

Ulaz za ostale bajkere za sve dane 500 din

Ulaz za pesake 250 din"

 

Parkiram kod drugara motor, ustedim gorivo i ulaz. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Nije poenta u ustedi nego u razvrstavanju i da se to ne treba desavati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Ima i nas koji provode po 3 dana na skupovima, i nije mi mnogo da dam 500 dinara za kamp i nekoliko obroka..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja