Jump to content

Moto Zajednica

TOMOS SE 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NC750X 2022

Pozdrav svima!Evo posle dva skutera dosao je red i na nesto ozbiljnije.Pre desetak dana sam pazario Tomos SE 125 I za predjenih skoro 400 km,prvi utisci su vise nego odlicni.Ako jos neko ima ovog malisu neka napise utiske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Imao sam ja, do duse verziju sa SM tockovima al to je uglavnom to. Dobar motorcic, pouzdan, mali potrosac, jeftin za odrzavanje.

Mane: fabricki izduv ocajan i moj predlog je da sto pre menjas.

Stelovanje zadnjeg amortizera tesko, kod mene je bilo nemoguce bez skidanja sa motora.

Polozaj menjaca je fabricki namesten za vozaca sa nogom kao kod gorile broj 50 ali kad se pomeri malo na gore, sasvim je ok.

Staklo fabrickih retrovizora usled vibracija se odlepi od kucista i desi se da ispadne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NC750X 2022

Do sada sam vozio dva skutera od 125 ccm,kymco grand dinka I agility city-ja.Potrosnja mi nije bila ispod 3.5 l.Ovaj mi trosi oko 2.8,sto me je iznenadilo jer sam ocekivao slicnu potrosnju.Retrovizore sam promenio ,jer se faricki dobija dobija samo levi a nisam mogao da nadjem isti pa da ih uparim,pa sam stavio dva nova.Sto se tice izduva I predloga da ih menjam,jel mislis zbog koje ks. vise ili estetskih razloga ili propadaju brzo?Cuo sam da Akrapovic pravi bas za ovog Tomosa izduv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Sa otvorenim izduvom, motor mnogo lepse radi meni se cinilo da bolje ide a i estetski bolje izgleda i cuje se. evo kako se kod mene cuo i koliko je motor dobio na izgledu.

 

 

Inace kod mene je bila zamenjena ruzna stop lampa sa led stop-om.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NC750X 2022

Prodajem ovog malisu ili ga menjam za nesto jace od 2000 og godista pa na gore uz moju doplatu.Presao 1100km,kao nov..ma sta kao,motor je NOV.Cena 1750 eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja