Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki intruder volusia 800 2002 vs Suzuki c50 boulevard 2007

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700XA

Pozdrav drugari,

 

Kao sto naslov kaze :) Odlucio sam se za kupovinu jednog od ova dve motora. Interesuju me vasi saveti, koja je razlika izmedju ova dva motocikla naravno sem razlike u godinama. Sta mi vi preporucujete itd....Prvi put kupujem chopper-a pa ne bih bas da se zeznem sto zbog para sto zbog uzivanja u voznji :)

Generalno obe masine su ekstra ocuvane sem sto jedna od njih ima dosta opreme konkretno volusia a boulevard je klotarica...kilometraza im je slicna.

 

 

Unapred zahvalan :)))

Dejan :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ja trenutno imam Boulevard M50.

C50 je isti motor sa malo klasicnijim izgledom. Volusiju, bas 2002 sam gledao u salonu gde sam kupio moj motor, Volusija je dosta siri i glomazniji od mog M50. Nikako za grad. Cini mi se sa karburatorima, sto znaci malo zastarela tehnologija.

C50 nisam video uzivo, samo na sikama ali verujem da je osecaj u voznji isti kao na M50. Ukratko ovakav:

Laksi je za voznju nego sto izgeda. dobro drzi po krivinama. Ubrzanje malo bolje od nikakvog (ako si do sada vozio neki sportski model), kocenje - nikakvo. E sada, gde god da sam stao, ljudi mi kazu da lepsi motor nisu videli.

Pa ko sta voli.

Ja bi se vratio na sportsku varijantu...

 

P.S. Pazi ako su gume lose, komplet je 300 Eura i vise....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700XA

Sportski motori, brzina....me nikako ne zanimaju :) samo spora opustena voznja, kapiram da cu vise po gradu voziti ali planiram i na neke duze puteve....def neka varijanta sa direktnim ubrizgavanjem posto dosta cujem losa iskustva sa karburatorom :S Na sta konkretno treba obratiti paznju prilikom kupovine polovne masine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova

Koliko sam ja do sad shvatio a procitao sam malo na ovu temu zadnje dve godine najbitnija razlika je sto c50 ima ubrizgavanje a Volusia karburatore.I naravno kod c50 je saug automatski .Malo skoro i nebitno se ne razlikuju spolja.Sedeo sam i na jednom i na drugom ali nazalost nisam vozio.C50 je ja mislim izasao 2006 ili cak mozda i 2005.C50 svaki ima one floor boardse nema klasicne fuzastere sto i nije lose ,sedista su ista ,ali je vec druga prica ako ima Mustang ili Corbin sediste.2006 je izasla Limited Edition serija i oni su ti u nekoj belo sedefastoj boji sa nekim tribalima i obruc fara im je beo.Sad u martu sam isao da gledam bas takvog jednog u Bg-u i delovao mi je ok.U svakom slucaju moje misljenje je da ako mozes da biras uzmes c50 ali ipak sve je to stvar licnog opredeljenja ,para ,stanja i znas vec.....Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700XA

Sta je pametnije karburator ili ubrizgavanje....sta se cesce kvari....kakva su iskustva? Dobio sam dobru ponudu i za dragstara 650....mada dosta je manji i cini mi se da je daleko ispod suzukija? :S potpuno sam zbunjen vise ne znam sta je pametno pazariti!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV, Yamaha yz 250f, Piaggio Zip

druze, tri sezone mi intruder m800 nije stucnuo, samo redovno odrzavanje i nema sta da brines. moj prodajem zato sto sam kupio drugi motor. U nastavku je link i ako si zainteresovan dodji da pogledas i napravicemo sigurno neki dogovor. ima nove gume i odradjen kompletan servis pred sezonu, pun je opreme. treba ga samo registrovati (istekla reg 05.06.2013.) ubedljivo najlepsi motor u toj klasi. velik je ali veoma upravljiv i lagan za voznju.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/93394-prodajem-suzuki-intruder-m800/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja