Jump to content

Moto Zajednica

NAVAK dan na stazi, 23. Jun 2013

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR 600 K8

Evo prijavili se Darh i ja preko Navakovog sajta, ali nigde nije predvidjena prijava posetilaca, te smo ih upisali u napomeni...za svaki slucaj prijavljujemo ih i ovde

 

1. Ivana Stefanović

2. Szabina Szoke

3. Major Sandor

4. Milica Djordjevic

5. KOSTA ZVEZDANIC

6. Ninoslav Mitic

7. Radovan Maksimović

8. Verica Crnojacki

9. Raisic Rajko

10. Zdravko Aleksic

11. Sonja Kršev

12. Rade Balsic

13. Zoran Popovic

14. Jadranka Morosiuk

15. Dragan Stojanov

16.Davidovic Budimka

17. Mila Vujicic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR 1000 K6

Ja sam ime pratioca poslao Pablu onako kako je trazio, a sad vidim da se i ovde nesto dopisuje...pa da dopisem

 

1. Ivana Stefanović

2. Szabina Szoke

3. Major Sandor

4. Milica Djordjevic

5. KOSTA ZVEZDANIC

6. Ninoslav Mitic

7. Radovan Maksimović

8. Verica Crnojacki

9. Raisic Rajko

10. Zdravko Aleksic

11. Sonja Kršev

12. Rade Balsic

13. Zoran Popovic

14. Jadranka Morosiuk

15. Dragan Stojanov

16.Davidovic Budimka

17. Mila Vujicic

18. Stevanovic Boban

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd Mirijevo
  • Motocikl: KTM 690 DUKE

1. Ivana Stefanović

2. Szabina Szoke

3. Major Sandor

4. Milica Djordjevic

5. KOSTA ZVEZDANIC

6. Ninoslav Mitic

7. Radovan Maksimović

8. Verica Crnojacki

9. Raisic Rajko

10. Zdravko Aleksic

11. Sonja Kršev

12. Rade Balsic

13. Zoran Popovic

14. Jadranka Morosiuk

15. Dragan Stojanov

16.Davidovic Budimka

17. Mila Vujicic

18. Stevanovic Boban

19.Srdjan Milosavljevic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Finalni spisak posetilaca, koji je otišao NAVAKu:

 

Nickname Pratilac

1. Mungos

2. mariarg Rade Balsic

3. nemanjakv Zoran Popovic

4. mrdjan1 Ivana Stefanović

5. draman

6. ftj

7. Tomislav Srđan Milosavljević

8. Toreador Dragan Stojanov

9 Jelena599 Jadranka Morosiuk

10. Nenad Secerov Szabina Szoke

11. Robert Dojkic Major Sandor

12. Nedjo

13. zedex

14. 4tyAger

15. D16RR

16. sicma Milica Djordjevic

17. Danilo82

18. bgboki

19. Zelimir Jurcic

20. Marko Kolenc

21. drs

22. Dusko Martinovic

23. mikele KOSTA ZVEZDANIC

24. Vladimir Popovic Stevanović Boban

25. 954 Ninoslav Mitic

26. Chicha Radovan Maksimović

27. WEZ

28. smizla

29. Fireblader Verica Crnojacki

30. vance2hines Stefan Mihl

31. Zeljko Poturica Zdravko Aleksic

32. Darjan Jovanov

33. Profiler Sonja Kršev

 

Mikele je prijavio dvojicu, pa da ne bi raspravljali koji je pravi (pošto ima mesta), jedan je pridružen njemu, a drugi sledećem na spisku.

 

Maki, Darh i petkos su se prijavili na NAVAK sajtu i zato ih nema na ovom spisku. Ipak, prosledili smo i njihove posetioce NAVAKu, za svaki slučaj.

 

Lepo se provedite!

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

@ Severian

Ortak je pre dva dana kupio 1000RR, danas ga razradio i skidaju mu blokadu - ima li ikakave sanse da se ubaci za vikend.

Vidim da nije prebukirano, kome da se obrati ?!

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Gs Adventure

@ Severian

Ortak je pre dva dana kupio 1000RR, danas ga razradio i skidaju mu blokadu - ima li ikakave sanse da se ubaci za vikend.

Vidim da nije prebukirano, kome da se obrati ?!

Hvala.

 

 

mogao si se i ti prijaviti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

@ Severian

Ortak je pre dva dana kupio 1000RR, danas ga razradio i skidaju mu blokadu - ima li ikakave sanse da se ubaci za vikend.

Vidim da nije prebukirano, kome da se obrati ?!

Hvala.

 

Na žalost, prekasno je. Navak je zatvorio prijavu i ne možemo ništa da uradimo (imali smo već danas jedan slučaj naknadne prijave sa istim rezultatom).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

@ Severian

Ortak je pre dva dana kupio 1000RR, danas ga razradio i skidaju mu blokadu - ima li ikakave sanse da se ubaci za vikend.

Vidim da nije prebukirano, kome da se obrati ?!

Hvala.

 

 

mogao si se i ti prijaviti

Vise ocigledno ne. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

@ Severian

Ortak je pre dva dana kupio 1000RR, danas ga razradio i skidaju mu blokadu - ima li ikakave sanse da se ubaci za vikend.

Vidim da nije prebukirano, kome da se obrati ?!

Hvala.

 

Na žalost, prekasno je. Navak je zatvorio prijavu i ne možemo ništa da uradimo (imali smo već danas jedan slučaj naknadne prijave sa istim rezultatom).

Ne shvatam rigidnost, vise motora, bolja prica a i vise para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki Z 750

I ja bih da se oglasim!Do sada nisam iznosila svoje misljenje,ali sad moram,jer sam se jako iznervirala.Da skratim;prijavila sam se preko Navaka jos pre nekoliko dana iz razloga sto mi odgovara da vozim od 10-13h,jer imam nekih obaveza popodne.Sve je bilo ok.Uplatih juce.Sve ok.Jutros dobijem poruku da je taj termim popunjen i da mogu da me prebace za popodne(sto mi ne odgovara,jer bih onda uplatila ceo dan preko bjb)ili da mi vrate pare.Mene interesuje,ako je taj termin vec bio popunjen(sto mi je devojka koja se javila jutros na telefon Navak centra rekla...citiram'taj termin je davno popunjen'),zasto ne postoji obavestenje o tome tj.zasto odmah nisam obavestena(kada sam popunjavala nalog za track day i zeljeni termin) da je taj termin full.Ne zelim nikome da solim pamet oko organizacije i vodjenja svega ovoga,ali mogu da imam svoje misljenje i da kazem da ovo nije ok(jer sam sada ostala uskracena voznje).Delom sam mozda i ja kriva jer sam se 'kasno'prijavila,ali koliko videh nije bila neka frka,a i ja nemam vremena da visim sto na ovom,sto na Navakovom ili bilo kom drugom sajtu.Meni je bitno da sam to odradila u ponudjenom roku i da je tada sve bilo ok!!!Ako nekome zasmeta moje izlaganje,u napred se izvinjavam,jer mi nije cilj da nekoga uvredim,vec zelim da kazem kako se osecam po pitanju svega ovoga i koliko sve ovo ume da bude zamorno i komplikovano(ali nikako da prihvatim realnost Srbije)....a svrha svega ovoga je lepo druzenje i ucenje voznje.U svakom slucaju,zelim vam svima lepo vreme,lepo druzenje,super voznju.Pozdrav!!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR 600 K8

Sve vise nas je sa nekim losim iskustvom sa Navaka...Darh i ja smo zakasnili sa uplatom jer smo mislili da rok za uplatu dva dana ranije od Td-a je petak, a u stvari je bio cetvrtak...naravno, preko telefona su bili neumoljivi...pa ovako svi gubimo, ne vidim poentu

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Kata je potpuno u pravu. Trebali su joj odmah, prilikom prijave, reći da je popunjeno. Uplata samo potvrdjuje nameru tako da bi prijava sama po sebi trebala da stvara redosled.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Stvarno bre Mladjo, da vi te spiskove ne šaljete u Pentagon kad moraju tolike procedure da se ispoštuju i da budu toliko rigorozne? Shvatam ja da red mora da postoji ali ovo su proceduralne stvari gde uvek ima mesta za kompromis. :neznam:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Jasno mi je šta kažeš, jasan mi je i razlog zašto NAVAK određuje rok za prijavu.

 

Razjasni svima te NAVAK-ove razloge!

 

(Ja ne vidim da oni tamo mogu i umeju da rade ista osim da okrecu Yaris pod rucnom.)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Jasno mi je šta kažeš, jasan mi je i razlog zašto NAVAK određuje rok za prijavu.

 

Razjasni svima te NAVAK-ove razloge!

 

(Ja ne vidim da oni tamo mogu i umeju da rade ista osim da okrecu Yaris pod rucnom.)

 

Bolje nemoj.

 

 

p.s. Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Jasno mi je šta kažeš, jasan mi je i razlog zašto NAVAK određuje rok za prijavu.

 

Razjasni svima te NAVAK-ove razloge!

 

(Ja ne vidim da oni tamo mogu i umeju da rade ista osim da okrecu Yaris pod rucnom.)

 

Bolje nemoj.

 

 

p.s. Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

 

lako je tebi kad ti je prava staza na 20 km1lol.gif,je si naostrio sablju za sutra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: cb750f kr250s zzr600 xt350 dr650djebel vt600shadow gsx1100r vfr400r 650tangai yzf6r gsxr600r zx6r YZFR6R

prepoucio bih nezadovoljnim motorciklistima da posete u okruzenju neku renomiranu pistu i zadovolje svoju strast za stazom za skoro istu sumu novca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: R1

U slučaju da pada kiša,hoće li biti odloženo?...i da li će se to javiti ranije,pre nego li se krene prema stazi?...nama kojima je to malo dalje,ne bi bilo zgodno da dođemo,a da od vožnje nema ništa.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Jasno mi je šta kažeš, jasan mi je i razlog zašto NAVAK određuje rok za prijavu.

 

Razjasni svima te NAVAK-ove razloge!

 

(Ja ne vidim da oni tamo mogu i umeju da rade ista osim da okrecu Yaris pod rucnom.)

 

Bolje nemoj.

 

 

p.s. Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

 

Dodje mi nekad da malo ...

Sa zrnom soli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ljudi ionako ce kisa u nedelju, tako da od voznje svakako nema nista..

 

Sad mi je jasan tvoj nick DRAMAn. Stalno pominješ kišu i prognozu. :moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova

Stvarno bre Mladjo, da vi te spiskove ne šaljete u Pentagon kad moraju tolike procedure da se ispoštuju i da budu toliko rigorozne? Shvatam ja da red mora da postoji ali ovo su proceduralne stvari gde uvek ima mesta za kompromis. :neznam:

 

Kao sto na sajtu lepo pise a ja ovde na forumu objasnio nekoliko puta rok za prijavu je 48 sati pre pocetka TD to jest do petka u 10.00 a prijava se smatra vazecom tek kad je obavljena uplata. Mi za svaki TD dobijemo najmanje 3 puta vise prijava nego sto ljudi uplati i kad bi reagovali na prijavu bez uplate termin bi bio popunjem mesec dana ranije a onda bi se vozili po praznoj stazi jer ljudi nisu uplatili. Zato je petak, zato sto administracija i racunovodstvo ne rade u subotu a treba im vremena da se spreme prijave i spiskovi i da na vreme znamo da ako ne bude inreresovanja mozemo da otkazemo TD. Upravo je BJB postovanjem rokova do sada izbegao troskove jer da otkazemo hitnu pomoc u petak popodne oni nam naplate celu cenu a ako otkazemo rano ujutru ne naplate nam nista. Sto se Kate tice njoj je odmah ponudjeno (posto nije jedina) da se vrate sve pare ako nece popodne da vozi. Termin je popunjen onog trenitka kada je Pablo dostavio BJB spisak jer kao sto takodje na sajtu pise na nasem TD danu na stazi je limit 20 motora a ukupno u objektu 40. Imali smo vec prijavljene ljude i kad je Pablo dao sposak to je to. Kata je platila posle toga a tek uplatom se prijava vadi iz stotinu drugih koje nisu uplacen. Odmah je obavestena o mogucem termini i svemu ostalom te ne vidim nijedan razlog da se bilo ko kome izvinjava. Na kraju da se osvrem jos jednom na onu opasku sa korovom - NAVAK ne organizuje TD zbog zarade vec zbog reklame i trazi samo da pokrije minimum troskova. Svako ko misli da moze bolje, a to sam nudio nekim ljudima na ovom forumu, neka dodje i polozi novcanu garanciju za termin i sam organizije sve i redare i hitnu i sve ostalo. Zato je i Pablu i Severianu dato sve da BJB preuzme posao i rizik. Lako je kritikovati iz udobne pozicije koja ne nosi nikakav rizik. Evo izvolite, ko hoce neka sam sve proba od nas ce dobiti cenu manju nego za Seres ili Grobnil dnevni najam pa nek radi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja