Jump to content

Moto Zajednica

P:Passat B6 Karavan

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

E pa drugari ovako:

Auto je kraj 2006-god. Ja vlasnik,2 kljuca. Motor je 2.0tdi 170ks 6brzina (oznaka motora "BMR"), presao je 186.000km,odrzavan u "VW Stevanovic".

U dobrom je stanju,kazem u "dobrom" zbog sitnih limariskih ostecenja (od parkinga),to mi ne pada na pamet da farbam jer bi onda bilo da je auto imao neku tesku havariju itd...enterijer je odlican. Mali servis treba da se odradi za malo jace od 1000km,akumulator u garanciji do 2014-e.

 

Od opreme: Kozna "sport" sedista sa el.podesavanjem,grejace istih,komande na volanu,tempomat,bord komp sa brdo podesavanja,el.retovizore sa grejacima i zatamnjivanjem,radio mp3-CD(sa ulazima za usb,aux i katicu...cd sarzer),fabricki tamna stakla,"Auto hold" (koji sam drzi auto i pomaze na kretanju na uzbrdici-nizbrdici ),automatska-dual klima,senzor za kisu i td...

Sta jos reci,dosta je prostran,ima dosta korisnih pregrada,lepo lezi na putu i dosta je ostar i precizan za jednog karavana. A snage vam u njemu sigurno nece zahvaliti (osim ako necete na trke) :D

 

Cena tricavih 8000e (nije fixna)

Br tel.- 063/655-765 Nikola

 

 

img20121104104949.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130214.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121104105616.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130106.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130133.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130142.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130154.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130204.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130254.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130418.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130352.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img20121111130456.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

04112012025.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I jedna sa auto puta :moto3:

img201303311345210.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Svako kupuje sta mu treba,ja sam bas namerno kupio karavan,jer su mi karavani generalno cool. :jee:

A koja cena po tebi ide? Ja mislim da sam stavio realnu cenu (gledajuci po polovnim automobilima) a isto tako sam i stavio da cena nije fiksna... A bogami nije ni hitno nesto,pa da moram da prodajem auto ispod cene.

 

Oduvek bilo da svako svoga konja hvali i da ljudi vole da troluju po oglasima. :zdravo:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Tip motora, oprema.... Auto vredi te pare, kome se ne svidja nek kupi nekog lesa za 6000 pa nek se onda cese po glavi. Ne znam samo gde ima bolji karavan za ispod 8000?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Aktuelno...

Uz auto dajem i 4 zimske gume... I da napomenem da cena nije fiksna,za kes uvek moze dobar popust :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Aktuelno,moze zamena... najbolje za Audi A6 c6 ili bmw 5 e60, bmw 3 e90 .

Moze i nesto jeftinije,cisto da se vrti :moto3:

 

Za kes super cena :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Cena iskreno jeste malo jača. A jel model sa siemens ili Bosch diznama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Ja mislim da sam stavio realnu cenu (gledajuci po polovnim automobilima) a isto tako sam i stavio da cena nije fiksna...

---

Za kes super cena :)

---

Oznaka motora "BMR"

 

A i nema mnogo ovih modela sa 170ks

Ja mislim da je sve napisano :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Nema, jer su mnogi odustali kada su iz Volfsburga poslali naredbu svim ovlasšćenim serviserima da posle drugog servisa (zbog garancije) ubace mapu koja između ostalog smanjuje snagu motora na oko 145ks.......navodno zbog problema sa turbinom.........ovo je u Nemačkoj krajem 2009e izašlo u javnost i zbog toga je opala prodaja tih motora..............promenu su prvi primetili vlasnici CCa...........

 

Ako nisi ti, ili neko od prethodnih vlasnika ubacili drugu mapu ili ga čipovali, velike su šanse da su perfomanse znatno manje od fabričkih spcifikacija...........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Ovo prvi put cujem sad...Kad sam kupovao auto dosta sam citao,istrazivao i nasao sam samo da fabricki imaju koji konj vise od tih 170,mada sad si me bacio u rebus. Moracu ovo da pogledam negde. Mada neverujem da je cipovan niti da ima manje od tih 170ks,zato sto prijatelj ima karavan 140ks a moj ide osetno bolje. Iskreno dolazio sam u iskusenje x puta da odem u RevoChip da ga izmerim na dyno i podignem snagu na 200ks. Moracu i njih da priupitam posto su imali takvih modela na dyno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

I ja za to prvi put cujem, pogotovu sto se radi o BMR motoru. Da je BKP pa da bude logicno... Nego dolazi li u obzir zamena za kakvu Daciju, cujem da su bolje nego mercedesi?

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

I ja za to prvi put cujem, pogotovu sto se radi o BMR motoru. Da je BKP pa da bude logicno... Nego dolazi li u obzir zamena za kakvu Daciju, cujem da su bolje nego mercedesi?

 

Sad ces sve teme da zasujes ovakvim postovima , pa verovatno i one koje nisu vezane za automobile. Niko nigde nije napisao da je Dacia bolje od Mercedesa. A i sto Mercedes pises malim slovima , a Dacia velikim.

PS. Izvinjavam se za OFF .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

xaxa ljubitelj Dacije a prati oglas za VW :lol: Ne bi ti pogledao daciju da ti je ovakav jedan B6, gledaj kakva su sedista kao da sedis na oblaku. Vozis ga 150 a osecaj kao da stoji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

xaxa ljubitelj Dacije a prati oglas za VW :lol: Ne bi ti pogledao daciju da ti je ovakav jedan B6, gledaj kakva su sedista kao da sedis na oblaku. Vozis ga 150 a osecaj kao da stoji.

 

Nisam ja ljubitelj Dacije ( samo kazem da je to dobar auto ) , niti imam nesto protiv VW automobila ( osim Golfa :bljak:) , a pratim sve oglase svuda zato sto sam u skoli smer za auto-dijagnostiku , pa pratim da li ima nekih kvarova da je napisano , posto ce mi to pomoci u poslu. A ti samo pljujes po nekim kolima u koja verovatno nisi ni seo , a kamoli vozio.

PS. Da ne OFF-ujemo coveku oglas vise , da se mi preselimo u temu VW i tenkovi ( taman da napisemo nesto tamo posto ti je tema zamrla )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ajde kada svi OFF-ujete da se i ja prikljucim!

 

Kako se zove osoba koja j*be napolju?

- Kara van :D

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

xaxa ljubitelj Dacije a prati oglas za VW :lol: Ne bi ti pogledao daciju da ti je ovakav jedan B6, gledaj kakva su sedista kao da sedis na oblaku. Vozis ga 150 a osecaj kao da stoji.

 

Nisam ja ljubitelj Dacije ( samo kazem da je to dobar auto ) , niti imam nesto protiv VW automobila ( osim Golfa :bljak:) , a pratim sve oglase svuda zato sto sam u skoli smer za auto-dijagnostiku , pa pratim da li ima nekih kvarova da je napisano , posto ce mi to pomoci u poslu. A ti samo pljujes po nekim kolima u koja verovatno nisi ni seo , a kamoli vozio.

PS. Da ne OFF-ujemo coveku oglas vise , da se mi preselimo u temu VW i tenkovi ( taman da napisemo nesto tamo posto ti je tema zamrla )

Dobar je i konj bio pa je seljak opet presao na traktor :lol:

Inace ovaj passat mnoogo dobro izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Ajde deco dosta je bilo :nanana:

Idite u "Dacia kult" tamo moze off...

StefiVA mislice ljudi da te placam da mi podizes oglas,nije fer prema drugima :)

 

Bugsy :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Izvinjavam se svima, ne placa me covek, nego imam BMW e60 da mu prodam kad se resi ovog karavana, pa sam nestrpljiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

A sto je tablica razlicita na prve dve slike! ja gledam jesam poludeo ili sta mi je :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Izvinjavam se svima, ne placa me covek, nego imam BMW e60 da mu prodam kad se resi ovog karavana, pa sam nestrpljiv.

 

Hahaha... U tom grmu lezi zec :lol:

 

 

-Mishke nisi poludeo,prva slika je taj dan kad sam uzeo auto a druge kad sam auto preveo na sebe i sa novom registracijom. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Meni se ovaj auto svidja. Ali, vreme je bas problem. Cak i da prodam oba svoja automobila, sva tri motora i skut, nisam siguran da necu biti "kratak za malo"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Koje godine je uvezen? Da li znas koliko je imao na satu kad je uvezen?

 

Jao druze mislim da je 2009te,ali nisam 100% siguran. Provericu tamo u papirima sta pise (ako se setim kasnije) pa cu napisati .

 

 

-Shokla Al je tebi veselo kad krenu registracije :moto3:

 

Nije problem dok je za "malo" :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Koje godine je uvezen? Da li znas koliko je imao na satu kad je uvezen?

 

Jao druze mislim da je 2009te,ali nisam 100% siguran. Provericu tamo u papirima sta pise (ako se setim kasnije) pa cu napisati .

 

 

-Shokla Al je tebi veselo kad krenu registracije :moto3:

 

Nije problem dok je za "malo" :aha:

 

Ma to u vezi registracija nije nikakav problem, posto meni registracije ne "krecu". Vise lice na spanske/indijske/turske/meksicke serije koje nemaju kraja...

A to "za malo" ti sasvim verujem, posto mi je istu stvar rekla i jedna prijateljica: "Jes' da ti fali za malo, ali nije kraj sveta...". :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja