Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mrazevi, Zrenjanin i Melenci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Evo kako je protekla naša akcija u Zrenjaninu i Melencima!

 

Sastali smo se oko 11h u ulici Žarka Zrenjanina kod moto kluba Tri Šešira, čiji su članovi bili među učesnicima. Sakupilo se dvanaest motora. Od moto klubova su još učestvovali i Road Flyer's iz Mužlje i Wrong Way iz Zrenjanina. Iz Melenaca je došlo tri motora. Dvojica momaka sa sajta su mi se javili. Pod policijskom pratnjom smo otišli da Trga gde su nas čekala oduševljena deca, a i slučajni prolaznici koji nisu bili ništa manje oduševljeni. Podelili smo paketiće deci bez roditelja i slatkiše ostaloj deci na trgu. Nakon toga, vratili smo se nazad u moto klub Tri Šešira, odakle smo produžili za Melence. Motori iz moto kluba Road Flyer's su otišli u Mužlju da nastave sa deljenjem slatkiša deci na ulicama.

 

Za Melence je otišlo tri motora iz kluba Tri Šešira i tri motora iz samih Melenaca. U centru smo podelili preostale paketiće i slatkiše. Mislim da ne moram da pričam koliko smo i mi i deca bili presrećni.

 

Evo slika koje govore više od reči. Inače, slike je napravio moj dragi kum koji je rekao da moram da mu se zahvalim javno!

 

32mIs_pc290139800x600to9.jpg

 

phir2_pc290164800x600ps5.jpg

 

cD8CK_pc290163800x600pw2.jpg

 

twYCa_pc290162800x600td6.jpg

 

XqvRw_pc290160800x600ov9.jpg

 

Fk5yD_pc290150800x600hd1.jpg

 

Mhl1n_pc290147800x600tf9.jpg

 

dIGVk_pc290146800x600jj2.jpg

 

ZvFyN_pc290143800x600uf6.jpg

 

7APm7_bscap0004800x600hx9.jpg

 

Z3j5k_bscap0002800x600gh4.jpg

 

pxiti_bscap0001800x600lo1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

E što ti lepo stoji kostim, :-*  nemo da skidaš,  ;D ako ima neka teta-mrazica tamo kod tebe pa da se lepo i ja

učlanim u  vaš u klub, a ne kao kod nas sve deda -mrazevi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Evo da se javim i ja posto sam jedan od dvojice koji se javio sa sajta,ali nazalost nisam mogao da se provozam u subotu (radna subota,a bogami i nedelja),ali sam bar dao kintu za paketice pa se bar malo bolje osecam.Svaka cast svim ljudima koji su ucestvovali,a najvise Dragici koja je i pored svih svojih obaveza (dok smo se nasli da joj dam pare telefon joj je bukvalno zvonio svaki minut) odradila 99% posla.Drago mi je sto sam Zrenjaninac,a jos vise sto sam clan ovog sajta.Svaka cast Bjb Bikersima

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

E što ti lepo stoji kostim, :-*  nemo da skidaš,  ;D ako ima neka teta-mrazica tamo kod tebe pa da se lepo i ja

učlanim u  vaš u klub, a ne kao kod nas sve deda -mrazevi ;)

Mi nemamo klub,mi smo samo ljudi koji imaju dobru volju.

 

Hvala puno svima na podrsci. Bilo je jako lepo i volela bi da to postane tradicija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Tacno znam kako ste se osecali, i drago mi je sto vas bar ovako , virtualno poznajem! Jel` bilo kuvanog vina u Melencima posle akcije?  :P :P

Naravno da je bilo,neke Zrenjanince je brat iznosio iz kafane (one koji nisu bili motorom).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Au, Dragice... Svaka ti cast. Za sve  :P Lepo ste to organizovali. Trebao sam ja otici po mog drugara Nikolu Jelica (ZR), koga sam skoro uskratio za jedan motor  ;D  pa da vas posetimo. A i da se upoznamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja