Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi - Slike/Filmici/Utisci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Sta da kazem... Znao sam da ce mi biti krivo sto nisam isao tamo, ali motor mi je rasturen komplet, a stvarno nisam bio raspolozen da idem kolima... Svaka cast, dogodine idem sigurno, pa makar kupio motor samo za taj dan. :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi ja danas kupio BLIC kad ono 28 i 29 strana potpuno izmenjene,ni traga od teksta o deda mrazovima. Sramota da nas tek tako izostave. >:( >:(>:(

 

ko zna sta su ti uvalili?!  U "mom" Blicu nas ima, bogami, bas lepo. Dve strane, dve velike slike... Kupljen danas (znaci nije izdanje za unutrasnjost)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Narode svaka vam cast odushevljen sam svaka cast!!!! Dolazi mi komsiluk u radnju "si vido ovi tvoji motoristi kako si fini,pa e komso ovi tvoji bajkeri bash lavovi..... " Bezbrioj komentara lepih i srce mi je puno zao mi je shto nisam ucestvovao ali jbga.bice jos lepih akcija .Pozdrav i svaka cast!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Narode svaka vam cast odushevljen sam svaka cast!!!! Dolazi mi komsiluk u radnju "si vido ovi tvoji motoristi kako si fini,pa e komso ovi tvoji bajkeri bash lavovi..... " Bezbrioj komentara lepih i srce mi je puno zao mi je shto nisam ucestvovao ali jbga.bice jos lepih akcija .Pozdrav i svaka cast!!!!

 

E to je prava stvar... Napunili smo srca dece iz doma, ali i dotakli srca mnogih koji su o nama imali lose misljenje... Posle par ovakvih akcija, mislim da ce na nas vise paziti u saobracaju. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Ljudi,drugari...gledam slike i srce mi se stezze...i od srece i od tuge! Ne moram da objashnjavam zashto!

 

Bravo! I to je razlog zashto sam ponosni BJB chlan! Zziveli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Evo i ja da se javim, mnogo mi je krivo ali slutio sam da cu biti sprechen da se pojavim i na moju veliku zalost bio sam u pravu.

Deda mi je iznenada preminuo u cetvrtak, u Subotu je bila sahrana ali da vas ne davim video sam slike, svaka vam cast i nadam se da ce biti josh slichnih akcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Po meni osnovna stvar je sto par sati provedenih sa tom decom menja misljenje o nasim sopstvenim zivotima, nacinu razmisljanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Jako mi je drago sto su sve akcije odlicno uspele. Cestitke svima koji su ucestvovali u svim ovim akcijama.

 

Daogodine ce biti jos bolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Jako mi je drago sto su sve akcije odlicno uspele. Cestitke svima koji su ucestvovali u svim ovim akcijama.

 

Daogodine ce biti jos bolje

 

Čestitke tebi i Žozefu kao idejnim tvorcima svega ovoga!

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Kome ove slike ne mame bar jednu suzu iz oci, taj nije ljusdko bice...Svaka vam cast , nemam reci da opisem emocije!

Mislim da mi je najadekvatnija zelja za novu godinu, da nam i sledeca godina protekne u duhu ove akcije. Hvala svima, hvala BJB-u, i hvala cak internetu sto je ovu akciju omogucio. Ponosan sam sto imam ovakve prijatelje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja