Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi - Slike/Filmici/Utisci

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Ljudi, ja... ne znam kako najbolje da opisem kako se osecam... tuzno zbog te dece a opet srecno zato sto ima ljudi kojima je stalo do njih!

Krivo mi je sto nisam bio deo te akcije... Ali nadam se da ce biti prilike da ispravim to sledece godine.

Pravi ste humanisti! Samo reci hvale imam za sve vas!

 

SVAKA CAST!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

momci svaka vam cast deca su srecna i radosna slike govore sve jedino mi je tuzno sto nisam bi deo akcije ali bice jos prilike da to ispravim mozemo u toku godine uciniti jos koje dobro delo ljudi oko mene svi pricaju kako su videli bajker obucene u dedamrazove i na te veu i novinama ovo je bio pun pogodak a i promenulo se misljenje kod dosta ljudi o nama i jos jednom svaka vam cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Ponosam sam što sam drug član ovog foruma i što imam ovakve prijatelje ! Još i da me nije onaj led u dvorištu savladao i da me Dexter nije zajebavao ... Ma nema veze , srce mi je puno sreće !!! Želim da vam svima upadne kašika u med , da se davite u hrani , da se valjate u lovi , da pucate od zdravlja , i da srećno ubijate vreme do 2009. Srećna vam nova godina svima !!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Još i da me nije onaj led u dvorištu savladao i da me Dexter nije zajebavao

  ::) ::)

Grešna mi duša onaj dan, na svu muku i emociju malo da razbijem monotoniju, moro sam da prsnem kad sam vid'o Banbija da ne ''pazi i prednje i zadnje noge'' jer je ''voda tvrda''. Sva sreća te nam je drug Banbi doooobro tapaciran ;D pa mu nije ništa (nadam se).

P.S.Tako mu i treba kad sjaha Kawu a uzjaha Hondu >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

ovo covek kada gleda moze samo da ostane bez teksta.

iduci put cu se potruditi na bilo koji nacin da ucestvujem u ovakvoj akciji.

svaka cast svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ovo je...stvarno...svaka vam cast. Na stranu marketing, ako je Bog trljao oci pa ovo nije vidio, ako su ljudi propustili da vide, ono sto je svako od vas koji ste ucestvovali osjetio, ono sto su ta djeca, ti mali ljudi prozivjeli je vise nego dovoljna hvala za sav trud. Bili ste blagosloveni da osjetite radost davanja jer vam je vracena na najekspresniji nacin, zato i jer ste pogodili gdje treba da pomognete. Drago mi je sto sam s vama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

I nek nakon ovog i (nadam se ) još ovakvih hepeninga neko kaže za nas BAJKERE da biti BAJKER znači biti deb'o, imati masni i dugu kosu, i biti član nekih tamo Hellraisersa... :) Mnogo mi je bilo drago, kad ste prilazili Zavodu, možda više meni zbog same akcije, a i mom malom sinu koji je kao opčaran gledao tu skupinu motora na jednom mestu, a još više Deka i Baka Mrazica kako defiluju i ulaze u sam objejkat! Još jednom

 

[move]SVAKA ČAST !!![/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun

Nebi bilo lose da se prikupe fotografije i video zapisi da se to malo sredi i da se urade neke fotografije pa da se odnesu deci jer oni to od nas ocekuju, ili da svako od nas ko je fotografisao po svom izboru napravi neke fotke formata 13x18 da ih sakupimo i odnesemo toj deci jer oni to od nas ocekuju i nebi trebalo da ih izneverimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ja sam planirao da im odnesem fotke cim se vreme malo poboljsa. Bilo bi lepo da podje vise nas motorima i da se malo duze druzimo sa njima uz malo sporta i rekreacije. Treba napraviti takvu atmosferu da nas deca smatraju bliskima i da jedva cekaju da ponovo dodjemo. Njima mnogo znaci da imaju drugare bajkere kojima mogu malo da se "hvale" okolo :) Ko je raspolozen za tako nesto???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

bane "uze mi rec iz usta",evo ja se dobrovoljno prijavljujem da im odnesem fotke tamo posle bozica,doduse ne bi isao motorom nego kolima, ako jos neko zeli da ide ima jos mesta. samo da se organizuje skupljanje fotki na jednom mestu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Bane , mene UVEK računaj za tako nešto ! Nije fora otići tamo samo za novu godinu , već i preko cele godine . Nagovorićemo i mog brata po stomaku (čitaj bojleru) Dextera da pođe sa nama ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Beograd

sramota me je sto se nisam na vreme informisao za ovu akciju i sto nisam ucestvovao u njoj, potrudicu se da se to vise ne ponovi...mislim da govorim u ime vise nas... svaka cast inicijatorima, organizatorima i svima koji su ucestvovali u akciji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Zemun

Sve pohvale za organizatore i ucesnike.Takodje me je kao i Kuma sramota sto nisam ucestvovao u ovoj sjajnoj i plemenitoj akciji.Nema opravdanja.Nadam se jedino da ce BJbikers u skorijoj buducnosti ponovo uneti radosti u te male,pomalo sumorne i zivote po shablonu.Mozda vec za Uskrs,ako ne pre,mislim da je sjajna prilika da se deca upoznaju i sa duhovnoscu,posto sumnjam da su imali prilike,mozda uz ucesce i svestenika.Sve jedno, jako se radujem tome ili bilo kojoj narednoj akciji i nadam se da ce se ponoviti,kako bih ja ispravio svoju veliku gresku.Jos jednom svaka cast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ne znam da li su BJB ali vredi ih spomenuti

Deda Mrazovi u Bijeljini

M4zCZ_blsy1.th.jpg

 

Jesu,jesu...od BJB ekipe su tu Dačo i Rođo,a ja sam ovoj na sivoj Kawi... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Ne znam da li su BJB ali vredi ih spomenuti

Deda Mrazovi u Bijeljini

lIDmh_blsy1.th.jpg

 

Jesu,jesu...od BJB ekipe su tu Dačo i Rođo,a ja sam ovoj na sivoj Kawi... ;)

 

Bravo Zmajevi !!! ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: mladenovac

ova akcija je za svaku pohvalu,steta sto zivimo u ovoj drzavi,negde preko bi ovo prenosilo bar 20 tv stanica,a ne kad neki umisljeni ministar kao obidje tu decu malo skupi poene i nikad se vise neokrene za njima to bude na svim vestima nemozes da ziviz od njih,veoma sam ogorcen na ovu nazovi drzavu srbiju...ali nema veze jedan pogled na te male i ciste andjele i njihovi osmesi te nateraju da na sve zaboravis i zahvalis se bogu sto ti je dao da nekome pomognes......ziveli mi i nasi motori

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja