Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi - Slike/Filmici/Utisci

Recommended Posts

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

 

Ne brini .. Towar je bio na "sigurnom"  ;D

 

A da nisi čokoladu koju si pojeo poneo od kuće? ;D ;D ;D Saučesniče najgori! ;D

 

t_BJBDedaMrazm_6f552ef.jpg

 

najzli

 

Kompromitujuce fotografije molim te da ne iznosish u jawnost  ;D

A da owakwa tema ne bi prewishe otishla u off ja bih samo da dodam ..

 

Swaka chast josh jednom swima !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, prosto nemam adekvatne reci da opisem koliko sam ponosan na sve nas danas... Stvarno fantasticno. Necu nikad zaboraviti scenu kada smo ulazili u kompleks Doma, kada su deca sa odusevljenjem pocela da izlaze napolje i skacu...

 

Hvala vam svima na ovakvoj akciji. Stvarno nezaboravno...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BG-Vozdovac
  • Motocikl: CF MOTO 700 MT

Stvarno odlicno organizovana i uradjena akcija, bolje od ovoga, tesko da moze,

nadam se da ce ova akcija mnogo popraviti sliku o nama...

BRAVO!!!

2002210168491857670_rs.jpg

2002243376829047226_rs.jpg

2002240063365920327_rs.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)
  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

a evo i priprema isped skupstine igorxt i roadgunner sa malim poteskocama pri navlacenju odela,kolege odma` pritekle u pomoc :D(nema ljutis momci,doduse Ana vas je slikala ;D)

 

 

http://cdn.bjbikers.com/images/imported/cH/SwqjM_dsc02422gs7.jpg http://cdn.bjbikers.com/images/imported/To/XuStj_dsc02427sm4.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

http://www.mtsmondo.com/lifestyle/vesti/text.php?vest=81732

 

Priznajte da je neko od 'nas' ovaj tekst napisao :)

 

Pisala i postavila  moja drugarica koja je i fotografisala, a radi za mondo :) Ja sam samo malo zamolio da nas "pohvali" i da postavi fotke ;D :D Eto, tolicki je moj udeo, stalno kukate da nas ne hvale pa sam joj malkice "sugerisao" na koji nacin da nas opise ;D ;) Sto, ne svidja ti se zadnji deo:" U BJBikers zajednici smatraju da je posebno važno iskoreniti predrasude koje bajkere obično karakterišu kao "problematične", "bitange" ili "andjele pakla", jer ono što ih definiše je ljubav prema motorima, druženju i slobodnom "zujanju".

 

Ovakve humanitarne akcije, ne retke u moto i bike klubovima kod nas i u svetu, postaće tradicija za BJBikers zajednicu, gde se nadaju da će im medijska pažnja pomoći u prikupljanju sredstava".

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Oni koji su sproveli ovu akciju zaslužili su najmanje orden RS.

 

Hvala vam na ljudskosti, dokazali ste da je čovek važniji od motora!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ljudi ja ne znam kako je vama, ali meni je totalni haos u glavi, od euforije zbog cele akcije do tuge na pomisao na onu decu :-[

 

Bravo za  Novosadjane i Zrenjanince ;)

 

Sledece godine bi bilo lepo da se prikljuci jos neki grad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Iskreno, jos uvek ne znam ni kako se zovem, totalni haos u glavi. Dolazak, deca (ima tu i 40-togodisnjaka, ali su sve to deca), skacu na mene, cestitaju mi novu godinu, kazu "sve najbolje", ja im kazem: "i vama sve najbolje", ne znam da li da se smejem, ili da placem, srce mi se steglo, znam da vecina pati od neizlecivih poremecaja. Grle me, ljube, znam da mi niko iskrenije nece cestitati novu godinu, oni su najcistije dusice, ne umeju da lazu, pokazuju ljubav otvoreno, svim srcem, onako kako samo oni to znaju. Trudim se da izgledam veselo, pa ja sam deda mraz, dosao sam ovde da ih oraspolozim. Pitaju za motor, kacigu, odakle sam ja, a odakle motor. Ciste decije duse, pitam se koja je njihova krivica, zasto su bas oni kaznjeni....i nemam odgovor...tesko je to...a slatki ko medici, na  mnogima se i ne primecuje da pate od bilo kakvog poremecaja. Odlazimo u svecanu salu, deca zauzela svoja mesta, cekaju da predstava pocne. Odlazemo paketice, podelice im kasnije, ne smeju svima davati isto. Kasnije shvatam i zasto; posto sam u svom rancu nosio slatkise i delio deci, primetih da neka ne znaju da skinu celofan sa kesica, vec sve stavljaju u usta, to je razlog zasto im ne smeju direktno deliti paketice. KUD izvodi svoju plesnu tacku, sa jedne strane zdrava, lepa deca, sa druge lepa, ali bolesna...svi se raduju i smeju...aplaudiraju...ja beskrajno radostan za taj smeh i beskrajno tuzan u isti mah. Kraj predstave, slikamo se sa klincima, pitaju kad cu da im donesem slike."Cim fotograf napravi", obecavam ja. Hvale se da su isli u Bosnu, igraju kosarku i fudbal, obecam da cu doci da igramo fudbal, da ih treniram, da pravimo turnir. Raduju se, ne daju se oni tako lako, bore se da izvuku i vise od maksimuma koji im je dat, hvataju se za slamku... :'( :'( :'( Izlazimo, delim slatkise maloj decici...deda mrazevi pale masine i krecu...deca se skupila oko menei pruzaju rukice...kao mali andjelcici...vaspitaci ih upozoravaju da deda mraz mora da ide, odose mu drugi deda mrazovi...a meni se iskreno ostaje jos...vec sam sve ispraznio i krecem...deca masu, trce za mnom, radosna su njihova srca, napunili smo ih ljubavlju...koje oni imaju tako mnogo za svakoga. Obecavam i njima i sebi da cu se vratiti...uskoro...obecao sam im, a vera je njihova jaka...na neki nacin im zavidim... :'( :-* :'( i proklinjem ljude koji su ih ostavili zauvek....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

ne znam sta pametno da napisem osim da mi je drago sto sam ucestvovao u necemu ovako pozitivnom

 

imam preko 400 fotografija i relativno ograniceno vreme za obradu i kacenje na forum

ove sam nasumice izdvojio, rezacu sve na dvd pa cemo to da razmenimo, voleo bih da svi koji su ucestvovali imaju sve te fotografije

 

 

ne umem da opisem kako sam se osetio kada me prvi klinac zagrlio trenutak nakon sto sam ga na njegovo trazenje slikao :-\

 

 

cici.jpg

 

kneza_milosa.jpg

 

stenka.jpg

 

zeleznik.jpg

 

bela_staza.jpg

 

dva_osmeha.jpg

 

dobrodosli.jpg

 

 

zao mi jedino sto nisam i ja bio deda mraz, zbog toga sto cekam prednju gumu za ovu moju...  :(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Veles, Makedonija

Ljudi, pa vi ste fantasticni. Svaki komentar bi bio suvisan.

Vec na nekoliko ljudima sam pustio ovo da vide, vjerujte, u svakom od nijih , mada koliko se trudili izdrzati, vidjela se po koja suza.

Cestitke svima za ovu akciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja